رفتن به مطلب

کیفیت مین برد های ازراک

اشتراک گذاری

کیفیت مین برد های ازراک؟  

153 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. آیا کیفیت مین برد های ازراک پایین است؟؟

• بله کیفیتش بسیار پایینه و من خرابی های زیادی رو تجربه کردم.
      22
    • نه کیفیتس عالیه من هیچ مشکلی باهاش نداشتم.و از خریدم راضی هستم.
      131

Recommended Posts

درود

کیفیت ازراک بسیار بالاست مخصوصا سری oc formula و extreme، سری های دیگه مثل fatal1ty و... هم کیفیت مطلوبی دارن و در رنج قیمتی خودشون در اکثر مواقع یک سر و گردن از رقبا بالاتر هستند.

ویژگی مادربردهای این شرکت قیمت مناسب و کیفیت بسیار بالای اون هاست که در کمتر برندی شاهدش هستیم

ویرایش شده توسط MOSTAFA_ABBASI
لینک به دیدگاه

من با اینکه فن ایسوسم ولی ازراک توی این یکی دوسال داره مادربرد های خوبی طراحی و تولید میکنه و حتی شاید رقابت جدی با گیگابایت به راه بندازه ...

لینک به دیدگاه

تا حالا كه كلي از ركورد هاي برتر اوركلاك رو ازراك شكسته شده اگه كيفيتش پايين بود كه اين كار امكان پذير نبود. بود?

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام به نظر بنده ارزاک مادربردهای خوبی تولید میکنه از لحاظ کیفیت خوبه من خودم اکثرا از بردهای ارزاک استفاده کردم روی سیستم هایی برای خودم جمع کردم از لحاظ قیمتیم ارزش خرید دارن تا الانم خرابی برام پیش نیومده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام سوکت جدید خوب هستند مخصوصا سریz170وz97سری حرفه ایی

امادر سری ارزان قیمت اصلا قابل اطمینان نیستند 

ویرایش شده توسط 780ti
لینک به دیدگاه

بردهای ازراک کیفیت نسبتا خوب با قیمت خیلی خوب ارایه میدن مخصوصا تووی چیپست های متوسط رو به بالا ولی اگه برای اورکلاک و فشارهای عجیب و غریب یه برد خوب میخوای گیگابایت فکر کنم یکم از بقیه بهتر باشه اونم نه خیلی زیاد که تاثیرش خیلی محسوس باشه کلا اگه برای استفاده معمولی میخوای فقط به چیپست مورد نظر نگاه کن و حساسیت بیش از حد به برند نشون نده

لینک به دیدگاه

دوست عزیز تمام مادربورد های که شما میشناسید انقدر اعتبار دارن که ملت میشناسنشون

و اینکه این اعتبار الکی بدستشون نیامده

البته منظورم هم این هست همشون سالمن  و توی شرکت ها تست میشن

مادربورد اگر دستکاری نشه {چون خودم دستکاری کردم :D }سالم میمونه

و شاید بعضی از این هایی که خراب میشن بستگی به عوامل محیطی داشته باشه{لرزش.حمل ناجور و......

@};- @};- @};- @};- @};-

ویرایش شده توسط hamid-tala
لینک به دیدگاه

یه مادربرد Z97 ازراک دارم سری گیمینگ  الان ۱ ساله خرابه و هیچ تعمیر کاری هم نتونست درستش کنه گفتن قطعش نیست این تاپیک رو میبینم داغ دلم تازه میشه. :(

بدونه گارانتی خریده بودمش تازمانی که سالم بود عالی بود ولی یهو مشکل پیدا کرد و سیستم شروع کرد به ری استارت دیگه هم درست نشد

لینک به دیدگاه

یه مادربرد Z97 ازراک دارم سری گیمینگ  الان ۱ ساله خرابه و هیچ تعمیر کاری هم نتونست درستش کنه گفتن قطعش نیست این تاپیک رو میبینم داغ دلم تازه میشه. :(

بدونه گارانتی خریده بودمش تازمانی که سالم بود عالی بود ولی یهو مشکل پیدا کرد و سیستم شروع کرد به ری استارت دیگه هم درست نشد

شانسه عزیز

گوشی تو دستم خود به خود تاچ غیر فعال شد چیزی که برام سابقه نداشته

بعد باز کردن متوجه قطعی اتصال تو پایه فلت LCD شدم با تعویض کل LCD چیزی حدود 40 تومن خرجش شد

مادربرد Asus AM2 داشتم شب خاموش کردم صبح دیگه روشن نشد! CPU سوخت با مادربردش!!! :(

لینک به دیدگاه

شانسه عزیز

گوشی تو دستم خود به خود تاچ غیر فعال شد چیزی که برام سابقه نداشته

بعد باز کردن متوجه قطعی اتصال تو پایه فلت LCD شدم با تعویض کل LCD چیزی حدود 40 تومن خرجش شد

مادربرد Asus AM2 داشتم شب خاموش کردم صبح دیگه روشن نشد! CPU سوخت با مادربردش!!! :(

اره شانسه 

مادربردم z97x kiler بود همه ازش تعریف میکردن فقط ماله من ایراد پیدا کرد.

بهم گفتن اگه ایسوس یا گیگا بود راحت تر تعمیر میشد الانم ممکنه گیر عجیبی نداشته باشه فقط کسی نیست که درستش کنه.

نمایندگی سازگارم فرستادم بدونه اینکه کاری باهاش بکنن گقتن قطعش نیست

لینک به دیدگاه

بنده از سه برند

Asus

MSI

و 

Asrock

استفاده کردم و تا حالا گوش شیطون کر خرابی نداشتن

ولی مادرد بود جت وی رو اصلا قبول ندارم هر چی خریدم ایراد داشته و دیگه هم نمی خرم حتی اگر مفت بدن

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

با سلام

مادربورد های این شرکت جزو مواردی هستند که امتحان خود را به خوبی پاس کردند ( هم در ایران و هم در جهان )

بنابراین در خرید برند هایی این چنینی با شرایطی که عرض کردم در صورت خوش قیمت بودن تردید نکنید

سپاس

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...