رفتن به مطلب

فیلم برداری از بازی در ویندوز

ATER
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خسته نباشید.

دنبال یه برنامه هستم برای فیلم  بردای از بازی با کیفیت عالی .

دارم ولی fraps مشکل داره اول این که تصویر خیلی تیره هست و این که هر 10 دیقه فایل 10 گیگ حجمش میشه.

روی مادربوردم برنامه xsplit gamecaster   باندل هست این برنامه همچین ویژگی داره؟

لینک به دیدگاه

بهترین برنامه اگر کارت انویدیا دارید shadow play هست 

اول باید برنامه ی GeForce Experience رو با قندشکن باز کنید 

بعد بالای صفحه سمت راست نوشته shadow play روش کلیک کنید یک صفحه ی کوچیک باز می شه سمت چپ یه کلید می بینید که شبیه کلید برق هست روش کلیک کنید تا روشن شه 

به تنظیمات کیفیتی دست نزنید چون خیلی خوب هست 

بعد به قسمت preferences برید تب shadow play رو باز کنید 

به صورت دی فالت دکمه ای که قرار دادن برای شروع رکورد alt + f9 هست که می توانید عوض کنید 

پایین تر هم فایلی که توش فیلم ذخیره می شه قرار دارد 

حال وارد بازی شوید پایین سمت راست که تصویر خیلی کوچیک می بیند که وقتی alt + f9 رو بزنید سبز رنگ می شه البته اون تصویر توی فیلم دیده نمی شه 

درضن می توانید از دسکتاپ هم فیلم بگیرید که باید این حالت رو فعال کنید 

لینک به دیدگاه

بهترین برنامه اگر کارت انویدیا دارید shadow play هست 

اول باید برنامه ی GeForce Experience رو با قندشکن باز کنید 

بعد بالای صفحه سمت راست نوشته shadow play روش کلیک کنید یک صفحه ی کوچیک باز می شه سمت چپ یه کلید می بینید که شبیه کلید برق هست روش کلیک کنید تا روشن شه 

به تنظیمات کیفیتی دست نزنید چون خیلی خوب هست 

بعد به قسمت preferences برید تب shadow play رو باز کنید 

به صورت دی فالت دکمه ای که قرار دادن برای شروع رکورد alt + f9 هست که می توانید عوض کنید 

پایین تر هم فایلی که توش فیلم ذخیره می شه قرار دارد 

حال وارد بازی شوید پایین سمت راست که تصویر خیلی کوچیک می بیند که وقتی alt + f9 رو بزنید سبز رنگ می شه البته اون تصویر توی فیلم دیده نمی شه 

درضن می توانید از دسکتاپ هم فیلم بگیرید که باید این حالت رو فعال کنید 

مرسی این هم باید تست کنم ، نمیشه بدون برنامه اکسپرینس باشه ؟؟؟ فقط خود Shadow play تنها نیست؟

الان xsplit gamecaster رونصب کردم  فیلم برداری داره با کیفیت عالی  دراپ فریم خیلی کم هست ولی فقط 60 روزخ هست :|

من نمیدونم الا باید فیلم برداری توست CPU انجام بشه یا GPU ؟  احساس میکنم روی GPU دراپ فریم کم تر هست.

لینک به دیدگاه

مرسی این هم باید تست کنم ، نمیشه بدون برنامه اکسپرینس باشه ؟؟؟ فقط خود Shadow play تنها نیست؟

الان xsplit gamecaster رونصب کردم  فیلم برداری داره با کیفیت عالی  دراپ فریم خیلی کم هست ولی فقط 60 روزخ هست :|

من نمیدونم الا باید فیلم برداری توست CPU انجام بشه یا GPU ؟  احساس میکنم روی GPU دراپ فریم کم تر هست.

برنامه ی  GeForce Experience که دیگه با خود درایور می اد و شما فقط یک دفعه shadowplay رو فعال کنی برات می مونه حتی اگر سیستم رو خواموش کنی نیاز نیست هر دفعه برنامه رو باز کنی 

حتما  GeForce Experience رو نصب کن و shadowpaly رو فعال کن خیلی کارتون را راحت می کنه 

درضمن shadowplay خیلی کم بر روی فرم بازی تاثیر داره از همه ی برنامه ها کم تر هست ( فکر کنم ) 

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...