رفتن به مطلب

راهنمایی فوری برای خرید گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان سیلوم، من کارم رندر مکسو ویری گیمم میزنم .. فردا باید برم گرافیک بخرم... فقط یه راهنمایی برای ریزولیشن 2k, دوتا Titan X بهتره یا سه تا 980ti?!? آنتی آنالیز بالا برای گیم، کلا همه چی اولترا، رندر هم a0 با موتور رندر nvidia میگیرم، ram 64 gb, Rampage V Extreme, 5960.... ممنون میشم راهنمایی کنید، و راستی، 980ti dciii oc بهتره یا 980ti G1 Gaming?!? اورهم نمیکنمو بلد نیستم

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

3 تا 980TI G1 بخر به جای 2 تایتان

ASUS قوی تر از گیگا نیست؟!؟ direct cu 3oc strix?!?
لینک به دیدگاه

فکر کنم واسه رندرينگ تيتان بهتر باشه. در ضمن مگه ميخوايد چکارنين که سه تا 980ti بخرين؟ :D اونم واسه 2K

نهايت دوتا titan x بخر که واسه رندرينگ هم خوب باشه.

لینک به دیدگاه

بهتره تایتان بگیری چون حرفه ای ها میگن 6GB مموری کارت gtx 980 ti در آینده گلوگاه میشود و اینکه در 3sli کارت سوم به عبارتی اضافی می باشد. بهترین برندها اگر بتونی سفارش بدی برات بیارن مدلهای Water cooling هستش مثل inno 3d black یا evga hydro copper که خیلی خنک هستند و با کیفیت ولی اگر فقط کارایی برای شما مهم است ZOTAC AMP EXTREME که این سری فقط برای GTX 980 TI موجود می باشد

ویرایش شده توسط ALI_MANSOURI
لینک به دیدگاه

فکر کنم واسه رندرينگ تيتان بهتر باشه. در ضمن مگه ميخوايد چکارنين که سه تا 980ti بخرين؟ :D اونم واسه 2Kنهايت دوتا titan x بخر که واسه رندرينگ هم خوب باشه.

حقیقت آنتی آنالیز برام مهمه، میخوام رو بالاترین تنظیمات حداقل تا یه سال بالای 60فریم بگیرم تو 2k
لینک به دیدگاه

بهتره تایتان بگیری چون حرفه ای ها میگن 6GB مموری کارت gtx 980 ti در آینده گلوگاه میشود و اینکه در 3sli کارت سوم به عبارتی اضافی می باشد. بهترین برندها اگر بتونی سفارش بدی برات بیارن مدلهای Water cooling هستش مثل inno 3d black یا evga hydro copper که خیلی خنک هستند و با کیفیت ولی اگر فقط کارایی برای شما مهم است ZOTAC AMP EXTREME که این سری فقط برای GTX 980 TI موجود می باشد

Zotac قابل اعتماده؟!؟ با دوتا 980ti تا یه سال حداقل میتونم تو ریزولیشن 2K بالاترین تنظیماتو آنتی انالیزو بگیرم بالای 60فریم؟!؟

لینک به دیدگاه

تایتان ایکس رفرنسه، پس دما و نویزش زیاده، راهی هست بشه کولرشو عوض کرد؟!؟ تو بعضی تستا 980ti غیر رفرنس تو بازی بهتر از تایتان ایکس ظاهر شده اگه اشتباه نکنم

لینک به دیدگاه

تایتان ایکس رفرنسه، پس دما و نویزش زیاده، راهی هست بشه کولرشو عوض کرد؟!؟ تو بعضی تستا 980ti غیر رفرنس تو بازی بهتر از تایتان ایکس ظاهر شده اگه اشتباه نکنم

مدل های inno 3d black و evga hydro copper رفرنس نیستند و اتفاقا اورکلاک هم شدند. توی تمام بازیها gtx 980 ti غیر رفرنس بهتره از تایتان X ولی میگن بزودی او 6gb مموری بافر Gtx 980 ti گلوگاه میشه برای بازیهای آینده! تاریخ دقیقش رو هیچکس نمیدونه. من اگر جای شما بودم INNO 3D GTX TITAN X BLACK الان 4.200 توی یک سایت من دیدم دو تا از این کارت عالیه

لینک به دیدگاه

titan x رفرنس نيست. ظاهرش غلط اندازه.

ظاهرش غلط اندازه، رخم نداره بدبختی، توکیسمو زشت میکنه

لینک به دیدگاه

مدل های inno 3d black و evga hydro copper رفرنس نیستند و اتفاقا اورکلاک هم شدند. توی تمام بازیها gtx 980 ti غیر رفرنس بهتره از تایتان X ولی میگن بزودی او 6gb مموری بافر Gtx 980 ti گلوگاه میشه برای بازیهای آینده! تاریخ دقیقش رو هیچکس نمیدونه. من اگر جای شما بودم INNO 3D GTX TITAN X BLACK الان 4.200 توی یک سایت من دیدم دو تا از این کارت عالیه

دادا خیلی مردی، شرمنده، میشه لینک بدی ببینم مدلشو؟!؟ بعد یه سوال، دوتا 980ti قوی تر میشه از دوتا تایتان، مجموع وی رمشم میشه 12 گیگ، بازم گلوگاه میزنه؟

لینک به دیدگاه

دادا خیلی مردی، شرمنده، میشه لینک بدی ببینم مدلشو؟!؟ بعد یه سوال، دوتا 980ti قوی تر میشه از دوتا تایتان، مجموع وی رمشم میشه 12 گیگ، بازم گلوگاه میزنه؟

2تا GTX 980 TI همون 6GB هستش روی هم جمع نمیشه. این مدل کارت هایی که من نامبردم که غیر رفرنس و اورکلاک شده ی تایتان x هستند رو باید سفارش بدی واست بیارند ولی ارزش رو داره. پایین ترین دما رو دارند.

http://www.inno3d.com/products_detail.php?refid=197

http://www.evga.com/Products/Product.aspx?pn=12G-P4-2999-KR

لینک به دیدگاه

2تا GTX 980 TI همون 6GB هستش روی هم جمع نمیشه. این مدل کارت هایی که من نامبردم که غیر رفرنس و اورکلاک شده ی تایتان x هستند رو باید سفارش بدی واست بیارند ولی ارزش رو داره. پایین ترین دما رو دارند.

http://www.evga.com/Products/Product.aspx?pn=12G-P4-2999-KRاز 980tiغیر رفرنستو گیم قوی ترن؟!؟

لینک به دیدگاه

http://www.evga.com/Products/Product.aspx?pn=12G-P4-2999-KR

از 980ti تو گیم قوی ترن؟!؟
لینک به دیدگاه

از 980ti تو گیم قوی ترن؟!؟

از بعضی هاشون ولی چون تست این کارتها توی هیچ سایتی نیست نمیشه دقیق گفت ولی  اگر در آینده ی نزدیک قصد عوض کردن کارت گرافیک رو ندارید همین تایتان x رو بخرید

لینک به دیدگاه

از بعضی هاشون ولی چون تست این کارتها توی هیچ سایتی نیست نمیشه دقیق گفت ولی  اگر در آینده ی نزدیک قصد عوض کردن کارت گرافیک رو ندارید همین تایتان x رو بخرید

دستت درد نکنه، خیلی مردی

لینک به دیدگاه

سلام دوس عزیز

انشالله تهیه کردین چنتا عکس هم بذارید ما sli این کارت رو ببینیم

احتمالا صحنه جالبیه

Sent from my C6602 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

منم با SLI سه تایی مخالفم!

2 تا تایتان بنظر منم انتخای بهتری هست در مقابل 3 تا 980ti ...

لینک به دیدگاه

=P~ :unsure: :sigh: :|

:lol: :blink: :wub: :blush:

-----------------

من باشم دو تا980ti رو میگیرم در گیم هم از تایتان ایکس 7-8 فریم اکثرا بیشتر گرفته.با قیمت کمتر200-300دلار کمتر.بروزتر.خنک تر.

برای 2k هم 4گیگ کافی باید باشه حالا 2 گیگ بشترم زاپاس!دی :Dحالا ادعاها مبنی بر جمع شدن vram هابا دایرکت 12 بماند.

ویرایش شده توسط √Yakamoz
لینک به دیدگاه

3 way SLI

بسیار کار اشتباهی هست و تاثیر زیادی نمیگذاره .

2 تا تیتان X یا 2 تا 980ti با خنک کننده قوی بهتره .

لینک به دیدگاه

من هم در حال حاضر نظرم روی 2تا Titan ه

البته اگر بازی های مبنی بر directx 12 اومده بودن میگفتم 3تا 980ti چون directx 12 از ریشه و بن با 11 فرق داره حتی توی sli و crossfire با 4تا گرافیک کارایی چند برابر شده

اما در حال حاظر 2تا titanx

اگر هم میخای آینده نگری کنی 3تا 980Ti بگیر

ویرایش شده توسط Mantel
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...