رفتن به مطلب

فروش پاور 1200w platinum مدل evo اکبند فقط 580

Slash_Slash
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

این پاور که مدل 2015 هم هست(در سایت رسمی 80plus هم ثبت شده) به تازگی خریداری شده(حدود 14 روز پیش) که به دلیل استفاده تنها چند ساعته بردم گارانتی تعویضش کردم روش تاریخ خورده که امروز تعویض شده با مدل مشابه که 25 مرداد باشه در عکسم مشخصه(کناریش تایخ تحویلش هست.) تا 12 مرداد 5 سال دیگه هم گارانتی داره قبلیشم هیچ ایرادی نداشت تستش کردن به طرز عجیبی همه ی ولتاژها دقیق بودن حتی شاخه ی 12 هم فیکس 12 کار می کرد(چیزی که تا حالا ندیدم) اما با این حال با 1 اکبند برام عوضش کردن. عین همین هم گذاشتم برای فروش نه پیچ شده نه به برق زده شده نه کابلی بهش متصل شده بوی نویی هم می ده کاملا

فروخته شد.

post-8055-0-14931200-1439734530_thumb.jpg

post-8055-0-30465700-1439734563_thumb.jpg

ویرایش شده توسط slash_slash
لینک به دیدگاه

ارزونتر راه داره؟

تا چه میزان؟ برای استفاده شخصی قیمت مناسبه بیش از 100 به نفع شما هست بالاخره بین قطعه ای که 1 سال یا بیشتر استفاده می شه تا کلا 12 ساعت استفاده شده با میزان گارانتیش باید 1 فرقی باشه.

شاید کمی مبلغ بیشتری پرداخت کنید اما با خیال راحت خرید می کنید حداقل خیلی از افراد تست های بسیار سنگینی با قطعات می گیرن بعد از چند ماهم می فروشنش قطعه ای که در عرض چند ماه چند سال پیر شده که اصلا خود فرد هم به همین خاطر ردش می کنه می ره

کسایی که از من جنس گرفتن بپرسید مطابق با حرفام بهشون جنس دادم عین چیزی که گفتم خلاصه اینکه من شده بارها به خاطر مبلغ اندکی جنس ارزون تر گرفتم اما اکثرا پشیمون شدم بازم تصمیم با شماست نظر همه هم محترمه

لینک به دیدگاه

اگر کسی بعد از خرید تفاوتی چه از نظر کارایی چه ازنظر ظاهری با اکبندش مشاهده کرد عین مبلغ پس داده می شه(منظورم کلی هست نه اینکه بگید چرا پیچ شده یا سلفون نداره)

لینک به دیدگاه

من فعلا 750 تا 850 تا هم کافیمه اگر کسی داره تعویض می کنم فقط حلت fanless داشته باشه در حالت بی کاره بی صدا باشه. مدل کامل با گارانتی با قیمت پیشنهادی هم پیام کنید.

لینک به دیدگاه

https://www.techpowerup.com/reviews/HighPower/AGD-750/6.html

یکی از نقدهای معتبرش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیز قیمت اخر رو پ خ بدید

لینک به دیدگاه

کسانی که تخفیف می خوان الان دست دومش دارن 500 می دن برای قطعه ای به این حساسی که عامل اصلی سوختن قطعات هست 80 بیشتر فکر کنم مبلغ عادلانه ای باشه برای پاوری که اصلا استفاده نشده.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...