رفتن به مطلب

اجرای GTA V

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه.امید وارم همگی O.K باشید.دوستان من GTA V رو وقتی بازی میکنم لگ داره و اسلو موشن میشه.میشه بگید من باید چیکار کنم؟مشخصات سیستم

Asus H81-plus

Geil Evo Veloce 4g 1600 cl 9

i3 4170

Hd 4400

ممنون میشم کمک کنید. راستی تمام تنظیمات روی LOW هست

لینک به دیدگاه

رمتون پایین هست کارت گرافیک هم که کلا ندارید 

شاید با اضافه کردن 4 گیگ رم مشکل حل بشه به نظرم نمیشه گرافیک پایین دارید

همه گزینه ها گرافیک  در دومنو گرافیک پایین گذاشتید ؟ 

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

سلام همین طور که دوستمون گفتن هم رمتون کمه هم گرافیک 4400 ضعیفه

ولی اگر همه تنظیمات رو پایین بیارید و off کنید شاید بتونید بازی کنید. رزولوشن رو هم باید کم کنید.

لینک به دیدگاه

ببينيد شما چون با گرافيک مجتمع cpu کار ميکنين يه مشکل وجود داره ( تست شده ) cpu شما هر چه قدرم فرکانس داشته باشه باز هم i3 هست و i3 تو اين بازى يه خورده باعث افت فرم ميشه. مثلا با پردازنده خودم تا نزديک 100 در صد هم رفته. البته با کارت گرافيک. بعد شما از گرافيک مجتمع cpu هم استفاده ميکنين و کار کرد cpu خيلي بيشتر ميشه ( حتي واسه LOW ) و اين لگ ها هم واسه ضعيف بودن پردازنده و کم اوردن intel hd هست. نظرم اينه که اگه پول واسه گراف ندارى يه رم دو گيگ بزار کنارش. واسه اين ميگم رم چون هم رم 4 ( از اون جاى که گراف انبورد از رم ميگيره ) که هم رم 4 کمه و هم اين که رم بيشتر واسه گراف ان بورد بهتره و ميزان شيرش بيشتر ميشه و سرعت پردازش بيشتر ميشه و فرم دهي بيشتر. اينم بگم بيشتر بودن تعداد رمها مهمتره. اگه ميتوني دوتا 2 گيگ بزارى بهتره تا يه 2 يا يه 4. البته چون low پلي ميکني همون رم 6 فکر کنم کافي باشه.

اينم بگم که با پردازنده امضام گراف مجتمع داخل اون وقتي بازى رو اجرا ميکنم cpu صد در صد ميشه و همون ثانيه هاى اول stop working ميده.

لینک به دیدگاه

روی سیستم من هم موقع رانندگی تیک داشت یه رم 2 اضافه کردم رفع شد

لینک به دیدگاه

ببینید اگه بشه یه 7770 بخرم مشکل حل میشه؟بدون خرید رم؟

لینک به دیدگاه

مشکل لگ تا حدى رفع ميشه. اگه ميخواى کار کرده بخرى 7770 پيشنهاد نميکنم. با همون قيمت 560ti بخر بدک نيست. اگه نو ميخواى بخرى r7 265 بخر.با رم 4 هم اگه حجم رم گرافيکت 1 باشه تکسچر رو روىمديوم بزار. اگه very high کني يک گيگ از رمت ميگيره و لگ ميشه. اما 2 گيگ باشه مشکلي پيش نمياد. من خودم با 5850 و رم 4 با تکسچر مديوم و بقيه مديوم با رم 4 هيچ لگي نديدم البته روى 1000*1200

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

بنظر بنده کارت گرافیک در الویت هستش برای شما

در ابتدا سعی کنید کارت رو عوض کنید 7770 هم خوبه و جوابگو

لینک به دیدگاه

الان رم ارزون شده . رم 4GB باس 1600 قیمت 76 تومان

شما برای بازیهای Open World مثل Gta حتما رم بالاتر از 4GB نیاز دارین.

لینک به دیدگاه

من که خریدم 110 :(

لینک به دیدگاه

مشکل لگ تا حدى رفع ميشه. اگه ميخواى کار کرده بخرى 7770 پيشنهاد نميکنم. با همون قيمت 560ti بخر بدک نيست. اگه نو ميخواى بخرى r7 265 بخر.با رم 4 هم اگه حجم رم گرافيکت 1 باشه تکسچر رو روىمديوم بزار. اگه very high کني يک گيگ از رمت ميگيره و لگ ميشه. اما 2 گيگ باشه مشکلي پيش نمياد. من خودم با 5850 و رم 4 با تکسچر مديوم و بقيه مديوم با رم 4 هيچ لگي نديدم البته روى 1000*1200

ببنید بودجه گرفیک من به زور بشه 260.این 7770 رو یه بنده خدایی میده260.علت بد بودنش چیه؟

لینک به دیدگاه

شانس ما 135 خریدم 5 ماه پیش ماه پیش هم قبل ارزونی 120 تومن خریدم 

خلاصه 100 تومنی رفت تو پاچم 

مملکت بی صاحب همین هست 

لینک به دیدگاه

ببنید بودجه گرفیک من به زور بشه 260.این 7770 رو یه بنده خدایی میده260.علت بد بودنش چیه؟

نگفتم بده. اگه 260 گفته بخر قيمت خوبه. گفتم اگه ميخواى 300 بدى 560ti خوش قيمت گير مياد بهترم هست. ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

نگفتم بده. اگه 260 گفته بخر قيمت خوبه. گفتم اگه ميخواى 300 بدى 560ti خوش قيمت گير مياد بهترم هست.

ممنون دادا کسی سراغ داری 300 بده ti580 رو؟

لینک به دیدگاه

بخرید قیمتش مناسبه خوبه اگه سالم تمیزه بخرید

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

اولویت اول شما خرید کارت گرافیک هست

شما با کارت 7770 میتونید با تنظیمات مناسب کاملا روان و بدون لگ بازی کنید

در صورتیکه بعدا تونستید حتما یک ماژول 4 گیگی هم به رمتون اضافه کنید

ولی در حال حاضر فقط به خرید کارت گرافیک فکر کنید

لینک به دیدگاه

من که خریدم 110 :(

شانس ما 135 خریدم 5 ماه پیش ماه پیش هم قبل ارزونی 120 تومن خریدم 

خلاصه 100 تومنی رفت تو پاچم 

مملکت بی صاحب همین هست 

اتفاقا من خودم هم 5 - 6 ماه پیش 120 تومان خریدم.

چون رمهای DDR 4 ریختن تو بازار یهو قیمتهای DDR 3 کشید پایین الان توی یه سایت دیدم 4gb باس 1600 زده 74 تومان

http://meghdadit.com/Product/3121/Crucial-PC3-12800-4GB-DDR3-1600-CL11-UDIMM-240-Pin-Ram/%D8%B1%D9%85-%DA%A9%D8%B1%D9%88%D8%B4%D8%A7%D9%84-4-%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%81%D8%B1%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%B3-1600-%D9%85%DA%AF%D8%A7%D9%87%D8%B1%D8%AA%D8%B2/

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...