رفتن به مطلب

مدیر فنی سایت کیه؟؟؟؟

عبد فرار
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

آقا ما ساعتمون تو سایت یه چیز دیگه است اصلا
من الان رو یازده و نیم شب میبینم در صورتی که ساعت پنج دقیقه به سه هست..
چند ماه این مشکل رو دارم..به مدریت هم گفتم خبری نشد
موقع اپ پست هام قاطی میکنم ..دو ساعت یه بار اپ میکنم بعد میگن قانون رو رعایت کن

لینک به دیدگاه

رو عکس آواتارتون کلیک کنید بعد برید به قسمت ویرایش مشخصات (بالا سمت راست) بعد محدوده زمانی رو روی GMT +3:30 تهران قرار بدین فک نکنم مشکلی باشه.
(ویرایش : البته مث اینکه مشکل پیدا کرده الان من این پست رو سه و یک دقیقه ارسال کردم زده ساعت دو و یک دقیقه.)

ویرایش شده توسط RxRoham
لینک به دیدگاه

رو عکس آواتارتون کلیک کنید بعد برید به قسمت ویرایش مشخصات (بالا سمت راست) بعد محدوده زمانی رو روی GMT +3:30 تهران قرار بدین فک نکنم مشکلی باشه.

(ویرایش : البته مث اینکه مشکل پیدا کرده الان من این پست رو سه و یک دقیقه ارسال کردم زده ساعت دو و یک دقیقه.)

پست شما را برای من همون 3:01 نشون میده

لینک به دیدگاه

پست شما را برای من همون 3:01 نشون میده

گفتم اکانت من مشکل داره..برای من یجوری دیگه نشون میده

خب خوشبحال شما

لینک به دیدگاه

آقا ما ساعتمون تو سایت یه چیز دیگه است اصلا

من الان رو یازده و نیم شب میبینم در صورتی که ساعت پنج دقیقه به سه هست..

چند ماه این مشکل رو دارم..به مدریت هم گفتم خبری نشد

موقع اپ پست هام قاطی میکنم ..دو ساعت یه بار اپ میکنم بعد میگن قانون رو رعایت کن

علاوه بر GMT +3:30  تیک قسمت "اصلاح خودکار تغییرات ساعت ملی" را هم بزنید احتمالا درست میشه

لینک به دیدگاه

گفتم اکانت من مشکل داره..برای من یجوری دیگه نشون میده

خب خوشبحال شما

خوشبحال من که هست :D  اما شما اشتباه برداشت کردید

اون دوستمون جوری نوشتند که احساس کردم دارن میگن مشکل از انجمنه برای هم نوشتم از من درست نشون میده که بدونید مشکل از تنظیمات خودتونه احتمالا

لینک به دیدگاه

خوشبحال من که هست :D  اما شما اشتباه برداشت کردید

اون دوستمون جوری نوشتند که احساس کردم دارن میگن مشکل از انجمنه برای هم نوشتم از من درست نشون میده که بدونید مشکل از تنظیمات خودتونه احتمالا

خب درست بود بعدا خراب شد

نمیدونم شاید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

این تاپیک زدن که نداره شما با مسولین سایت حتی خود جناب حسینی صحبت کنید بهتون در اسرع وقت پاسخ میدن ، البته یه تاپیکی هم هست برای مشکلات... اونجا هم می تونین در خواست رفع مشکل کنین، همچین شبیه قلدرای محل که چاقو دستشون میگیرن میان وسط کوچه کی مسول اینجاست اومدین تاپیک زدین...  :laughing:

لینک به دیدگاه

درود

این تاپیک زدن که نداره شما با مسولین سایت حتی خود جناب حسینی صحبت کنید بهتون در اسرع وقت پاسخ میدن ، البته یه تاپیکی هم هست برای مشکلات... اونجا هم می تونین در خواست رفع مشکل کنین، همچین شبیه قلدرای محل که چاقو دستشون میگیرن میان وسط کوچه کی مسول اینجاست اومدین تاپیک زدین...  :laughing:

خدایی تایپیک رو خوندی نوشته هاش رو؟؟

گفتم به مدریت گفت به آقا حامد گفتم به آقای حسینی گفتم

بعد الان چند ماهه گذشته

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اولا جای مطرج کردن این موضوع تو تاپیک خودشه :

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=3822

دوما قبلا این مسئله رو مطرح کردید . خدمت شما هم عرض شد که مشکل از تنظیمات سیستم و یا مرورگر و یا پروفایل شماست . من مشکلی ندارم ، بقیه مدیران هم مشکلی ندارن . بیشتر کاربرها هم مشکلی ندارن . پس مشکل از طرف انجمن و یا سایت نیست .

بعد از این مشکلاتتون رو در محل مناسب بیان کنید . تاپیک قفل میشه .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...