رفتن به مطلب

pc به لپتاپ

Recommended Posts

سلام دوستان 

من میخوام تصویر pc  رو یه جوری روی لپتاپ نمایش بدم بدون استفاده از اینترنت و نرم افزار زیاد ، من گیمر هستم و می خوام در حال گیم ضبط کنم تصویر روی مانیتور رو اما سیستمم نمی کشه هم گیم بزنه هم نرم افزار ضبط ران کنه برای همین میخوام بفرستم تصویر رو روی لپتاپ اونجا ضبط کنم ، یه فروشنده ای گفت اگه لپتاپت پورت HDMi داره اینکار میشه منم خریدم ازش اما انجام نشد بعدا یکی بهم گفت چون لپتاپ ها فقط Hdmi outهستن نه hdmi in

بهم گفتن با کپچر کارد میشه انجام داد اما این نوع کپچر کارد گرونه و تو ایران نیست اسمشم اینه : BLACK MAGIC HDMI CAPTURE

کسی راهی بلده که هم ارزون باشه هم بشه واقعا انجامش داد ؟

پیشاپیش ممنون 

لینک به دیدگاه

شما مشخصات سیستمت رو بگو .

یک کار میتونی انجام بدی نرم افزار Fraps رو نصب کن چون اگر با Snagit فیلم بگیری مقداره زیادی از cpu درگیر snagit میشه اما fraps سبکتره

بعد fraps رو اجرا کن و از توی  'task manager گزینه ی Set Priority رو برای fraps روی below normal بزار و برای بازی روی Above normal یا high قرار بده

من این کار رو 5 - 6 سال پیش برای فیلم گرفتن از بازی انجام میدادم اون زمان cpu athlon x2 داشتم و مثل شما نمیکشید هم ضبط کنم هم بازی . این کار تا حد زیادی مشکلم رو حل کرد.

تازه اون زمان از snagit استفاده میکردم که به تنهایی 50٪ از cpu رو اشغال میکرد. fraps به مراتب سبکتره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...