رفتن به مطلب

کمک فوری نشناختن کامل هارد سه ترا بایت در ویندوز

digital_2015
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام بچه ها هارد سه ترا گرفته بودم برای بار اول که ویندوز ۷ نصب شد سه ترا رو کامل شناخت یک وقت فروشندن گفت پارتیشن بندی با اکسپی راحتره برای همین به یک سیستم قدیمی به ساتا ۲ وصل کرد وقتی خواست پارتیشن بندی بکنه یک ترا شناخت که فکر کردیم از ویندوز اکسپی است الان که ویندوز ۱۰ هم نصب کردم بازم یک ترا میشناسه چی کار کنم بچه ها کمکم کنید.ممنون

لینک به دیدگاه

• ارسال 77
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

اگه مطمئنی که 3ترا هست احتمالا 2تراش unallocated هستش با یه نرم افزارمثل paragon یا اگه بشه با disk managment خود ویندوز اون 2ترا رو بکن allocated و بعدش به حداکثر 3تا پارتیشن تقسیم کن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بایوس مین رو آپدیت کنید اگه آپدیت نیست

همچنین یه عکس از برنامه HDtune  بزارید از روی مدل مشخص میشه

لینک به دیدگاه

Partition.Assistant.All.Editions

رو که حجمش کمه نصب کنين ببينيد اون دو ترا رو نشون ميده؟ اگه داد يه درايو تو محيط ويندوز باهاش بسازين

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

بایوس مین رو آپدیت کنید اگه آپدیت نیست

همچنین یه عکس از برنامه HDtune  بزارید از روی مدل مشخص میشه

نصب کردم که دو ترا نشون میده
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما یه عکس از برنامه HD Tune بزارید اینجا ببینیم چه وضعی هست

لینک به دیدگاه

داداش گلم شما هاردت رو به صورت MBR فرمت کردی , باید به صورت GPT یا همون GUID فرمت کنی تا درست بشه

لینک به دیدگاه

داداش گلم شما هاردت رو به صورت MBR فرمت کردی , باید به صورت GPT یا همون GUID فرمت کنی تا درست بشه

چطور راهنمایی می کنی؟

لینک به دیدگاه

با عرض معذرت یک دستم مصدوم شده با سرعت لاکپشتی تا فردا طول میکشه بخوام تایپ کنم ولی این عبارت رو گوگل کنید آموزشهای خیلی زیادی هست : how to convert mbr to gpt

لینک به دیدگاه

سلام بچه ها هارد سه ترا گرفته بودم برای بار اول که ویندوز ۷ نصب شد سه ترا رو کامل شناخت یک وقت فروشندن گفت پارتیشن بندی با اکسپی راحتره برای همین به یک سیستم قدیمی به ساتا ۲ وصل کرد وقتی خواست پارتیشن بندی بکنه یک ترا شناخت که فکر کردیم از ویندوز اکسپی است الان که ویندوز ۱۰ هم نصب کردم بازم یک ترا میشناسه چی کار کنم بچه ها کمکم کنید.ممنون

سلام دوست عزیز

برنامه زیر رو دانلود و نصب کنید

http://s2.p30download.com/users/202/software/utilities/disk-tools/MiniTool.Partition.Wizard.v8.1.1_p30download.com.rar

پسورد : www.p30download.com

قابلیت هر کاری که نیاز باشه روی هاردتون انجام بدبد رو داره و در ضمن کاملا کار باهاش راحته 

اگر سوالی بود بپرسید

لینک به دیدگاه

با عرض معذرت یک دستم مصدوم شده با سرعت لاکپشتی تا فردا طول میکشه بخوام تایپ کنم ولی این عبارت رو گوگل کنید آموزشهای خیلی زیادی هست : how to convert mbr to gpt

با این روش حل میشه!

لینک به دیدگاه

بچه هامشکل حل شد الان یک گزینه جدید امده تو بایسو به اسم هارد و همشم رو اونه نمیشه ویندوز نصب کرد چرا؟

لینک به دیدگاه

مشکل از چیه نمی تونم وبندوز نصب کنم کمک کنید

post-18126-0-72685700-1439147106_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

یکی کمک کنه خواهش می کنم هاردمو gpt کردم ولی 700 گیگ از هاردو نمیزاره بسازم چرا خواهش می کنم کمک کنید

لینک به دیدگاه

Gpt می کنم سیستم اینطوری میاد بالا یعنی هاردها درست میشه

هرچی میزارم یکی دیگه درست نمیشه به خدا دبگه چی کار کنم

post-18126-0-75745500-1439200821_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

تو همون عکسی که کذاشتید با استفاده از گزینه 3 اقدام به نصب ویندوز کنید تا مشکل حل بشه.

در ضمن فروشنده ی بی سوادی بوده که خواسته هارد 3 ترا بایتو با XP پارتیشن کنه! :laughing:

لینک به دیدگاه

باید با فلش ویندوز نصب کنی و از منوی بوت اون گزینه ای که کنار نام فلش uefi داره رو به عنوان منبع بوت برگزینی. البته هاردت الان mbr شده و باید قبل از نصب دوباره gpt ش کنی. هاردهای mbr تا میزان 2.2 ترابایت قابل نشانی دهی هستند.

توی تنظیمات مادربورد هم توی بخش ابزارهای ذخیره سازی achi رو فعال کن.

لینک به دیدگاه

کمتر کسی هارد ظرفیت بالا رو برای نصب سیستم عامل به کار می بره. بهتره یک اس اس دی برای سیستم عامل تهیه کنی.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...