رفتن به مطلب

کمک فوری نشناختن کامل هارد سه ترا بایت در ویندوز

digital_2015
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

Cpu نسوخته باشه ای خدا به خدا کاریش نکردم فقط پارتیشن بندی می کردم اصلا به داخل سیستم کاری نداشتم

لینک به دیدگاه

• ارسال 77
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

الان بهم بگو دقیقا بعد چکاری این اتفاق افتاد؟

فقط همین که پارتشن بندی کرد اینطوری شد؟

لینک به دیدگاه

الان بهم بگو دقیقا بعد چکاری این اتفاق افتاد؟

فقط همین که پارتشن بندی کرد اینطوری شد؟

سلام بچه ها هارد سه ترا گرفته بودم برای بار اول که ویندوز ۷ نصب شد سه ترا رو کامل شناخت یک وقت فروشندن گفت پارتیشن بندی با اکسپی راحتره برای همین به یک سیستم قدیمی به ساتا ۲ وصل کرد وقتی خواست پارتیشن بندی بکنه یک ترا شناخت که فکر کردیم از ویندوز اکسپی است الان که ویندوز ۱۰ هم نصب کردم بازم یک ترا میشناسه چی کار کنم بچه ها کمکم کنید.ممنون

اره پارتیشن چندباری پاک می کردم برای حل مشکل اون ۷۰۰ که ازاد نمیشود داشت ویندوز نصب میشود که در طول نصب ویندوز ریست شد و اینطوری شد کابل هاردم بیرون میارم بازم مشکل داره و سیستم روشن نمیشه به خدا دیگه خسته شدم
لینک به دیدگاه

والا من دیگه راه حلی به ذهنم نمیرسه

شاید هارد سوخته باشه نمیدونم.

=====

دوستان دیگه به جای اینکه تماشا کنید یکم به دوستمون کنید فک کنید مشکل خودتونه.

یکم مرام داشته باشین.

خوب بود الان هاردتون سوخته بود و این وضعو داشتین!

لینک به دیدگاه

الان مشکل شما اینه که سیستم تون روشن نمیشه یا خاموش و روشن میشه؟

لینک به دیدگاه

یعنی هارده سوخته ای وای

فک نکنم.

شاید یه ترفندی داشته باشه که من بلد نباشم.

احتمال دادم که سوخته!

بازم باید یه کاربلد ازنزدیک ببینتش یا همینجا بگه.

من تا جایی که بلد بودم کمک کردم.

لینک به دیدگاه

الان مشکل شما اینه که سیستم تون روشن نمیشه یا خاموش و روشن میشه؟

برای چند ثانیه روشن و خاموش میشه و هیچی بالا نمیاد

لینک به دیدگاه

ببیند اگر هاردتون مشکل داشته باشه یا حتی سوخته باشه سیستم روشن میشه و داخل بایوس میره شما هارد دیگه ای ندارید برای تست بزارید جاش؟ داخل کیس رو هم دستکاری کردید؟

لینک به دیدگاه

نه داخل کیسو هیچ کاری نکردم نه والا هارد دیگه ای ندارم

لینک به دیدگاه

از اونجایی که شما می گید دست به اتصالات و کابلهای داخل کیس نزدید پس مشکل از داخل کیس نمیتونه باشه. احتمال داره وقتی بایوس رو دستکاری می کردید مشکلی رخ داده باشه. یک بار کابل های هارد رو جدا کنید و سیستم رو بدون هارد روشن کنید ببینید بالا میاد یا نه؟

لینک به دیدگاه

از اونجایی که شما می گید دست به اتصالات و کابلهای داخل کیس نزدید پس مشکل از داخل کیس نمیتونه باشه. احتمال داره وقتی بایوس رو دستکاری می کردید مشکلی رخ داده باشه. یک بار کابل های هارد رو جدا کنید و سیستم رو بدون هارد روشن کنید ببینید بالا میاد یا نه؟

بدون هاردم بالا نمیاد

لینک به دیدگاه

همونطور روشن و خاموش میشه؟ چه مدت روشن میمونه؟ دقیقا بعد از چه کاری این اتفاق افتاد؟

لینک به دیدگاه

همونطور روشن و خاموش میشه؟ چه مدت روشن میمونه؟ دقیقا بعد از چه کاری این اتفاق افتاد؟

اره همینطوره به یک چشم به هم زدن اینطوری میشه.درست بعد از نصب ویندوز اینطوری شد بعد از چند با پاک کردن پارتیشن و مجدد دوباره پارتیشن بندی

لینک به دیدگاه

درود

عنوان ویرایش شد

لطفا قوانین رو رعایت کنید و عنوان درست انتخاب کنید در غیر اینصورت تاپیک قفل میشه

لینک به دیدگاه

بیایید قسمت چت در همین فاروم ( قسمت گفتگوی آنلاین در بالای صفحه)

لینک به دیدگاه

از اونجایی که به قطعات کامپیوتر و تست اونها آشنایی کامل ندارید بهتره به یک تعمیر کار مراجعه کنید چون ممکنه بقیه قطعات هم آسیب ببینه

لینک به دیدگاه

بعيد ميدونم cpu سوخته باشه. وقت نکردم همه پستارو بخونم. هاردو به يه سيستم ديگه وصل کن برنامه

Partition.Assistant.All.Editions

نصب کن و کل درايو هاشو پاک کن و از اول پارتيشن بساز. با اين برنامه همه حافظه رو بايد نشون بده مگه اين که مشکل جدى داشته باشه.

راجب خاموش روشن هم کابل پاور رو در بيار و سيستم رو روشن خاموش کن تا برق اضافه ها خالي شن. بعدش کابلو وصل کن و کليد پاور رو رو صفر بزار و دوباره روشن کن بعد دوباره يک بزارو سيستمو روشن کن. اگه مشکل پا بر جا بود سيستمو يه جا نشون بده تا تک تک قطعات رو تست کنن

لینک به دیدگاه

درود

داداش اگر سیستم هنوز روشن خاموش میشه شما کلا اتصال هارد هارو جدا کن بعد بایوس مین رو ریست کن و سیستمو بدون هارد روشن کن که اگر به چیزی دست نزده باشی احتمالا سیستم بالا میاد که به شخصه بعید میدونم چیزی سوخته باشه بعد اگر سیستم بالا اومد میریم سراغ مشکل هارد روشن خاموش شدن سیستم  به خاطر هارد نمیتونه باشه  مگز اینکه هاردت تو سیستم اختلال ایجاد کرده باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...