رفتن به مطلب

سوال خیلی مهم

digital_2015
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام بچه ها مادربرده بنده که مال گارانتی آواژنگه خراب شده ولی هنوز گارانتی تا سال ۲۰۱۷ وقت داره به نظرتون تعویض میشه‍ یا اول مادربرد براشون ارسال میشه چطور قضیه؟.ممنون.موفق باشین

لینک به دیدگاه

ميفرستي. اگه قابل تعمير باشه تعمير ميکنن. نبود تعويض. اگه هم نداشتن قطعه مشابه ميفرستن , البته قبلش بهتون زنگ ميزنن و هماهنگ ميکنن.

لینک به دیدگاه

ميفرستي. اگه قابل تعمير باشه تعمير ميکنن. نبود تعويض. اگه هم نداشتن قطعه مشابه ميفرستن , البته قبلش بهتون زنگ ميزنن و هماهنگ ميکنن.

باید خودم بفرستم؟ یا بدهم جاهایی که خریدم؟

اگه خودم بفرستم باید پست کنم؟

چطور قضیه بیشتر راهنمایی می کنید

ممنون

این کارها چقدر طول میکشه؟

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

رو کارت گاراناتي ادرسش هست. ميفرستي و تو يه برگه توضيح ميدى که چه مشکلي داره و بنويس داشتم وبگردى ميکردم اينجورى شد. اگه زنگ زدن گفتن پاورت چي بوده بگو يه پاور خفن داشتم الکييه مدل خفن بگو. اگه بدى اونجا که خريدى و خودشون بفرستن بهتره چون تجربشون بيشتره

لینک به دیدگاه

اره می دم به همونجا فقط چقدر طول میکشه؟ راستی مشکلی نداره بدهم به یکی دیگه فروشنده بفرسته؟یا حتما باید جای باشه که خریدم؟

لینک به دیدگاه

نه مشکلی نداره هرکسی بره تحویل بده یک برگه بهش میدن که اون برگه رو گمش نکن چون هرکس ببره بهش تحویل میدن

حدودا یک هفته تا ده روز طول میکشه من خودم یه مین شنبه هفته پیش تحویل دادم دیروز تماس گرفتم گفت هنوز نیومده 4شنبه تماس بگیرید

لینک به دیدگاه

نه مشکلی نداره هرکسی بره تحویل بده یک برگه بهش میدن که اون برگه رو گمش نکن چون هرکس ببره بهش تحویل میدن

حدودا یک هفته تا ده روز طول میکشه من خودم یه مین شنبه هفته پیش تحویل دادم دیروز تماس گرفتم گفت هنوز نیومده 4شنبه تماس بگیرید

سلام الان چی کار کنم به نظرتون؟بنده یزده هستم فکر کنم زود دستشون برسه فقط پست کنم برگه ای که بهم نمیدن گیج شدم.ممنون
لینک به دیدگاه

بده همون جا که خريدى خودش بلده چکار کنه. من خودم يه مين داشتم دادم گارانتي ماتريکس. البته دادن مغازه دار خودش ارسال کرد ديگه نميدونم چکار کرد.

لینک به دیدگاه

اطفا برای عنوان تاپیک متن مناسب و گویا بنویس.

لینک به دیدگاه

میدی نمایندگی استان یا همونجا که خریدی میفرستن تعمیرمیشه میاد هزینه رفت برگشتم میگیرن !

لینک به دیدگاه

میدی نمایندگی استان یا همونجا که خریدی میفرستن تعمیرمیشه میاد هزینه رفت برگشتم میگیرن !

هزینه رفت برگشتو فروشنده ای که می فرسته می گیره از من یا نمایندگی؟.ممنون

لینک به دیدگاه

خودت ببر گارانتی خو ...

اگه دوری هم بده به فروشنده اگه قبول کنه ...اگه قبول نکرد باید بدی به یه نفر آشنا ببره واست ... هزینه حمل و نقل هم توافقیه به عهده ی خودت

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...