رفتن به مطلب

بهترین پینگ اینترنت دنیا !

naderblue
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

nano station اگه توی حالت max باشه 27 db هست  و 150 مگ  . به نسبت قیمتش بهترین کارایی رو میده . ولی ظاهرا از نظر قانونی مشکل داره !! برا همین از کل اداره ها جمع شد ... ما خودمون برای نصب دوربین وایرلس از نانو استفاده میکردیم ولی دیگه کلا نامه اومد که استفاده نشه .

میکروتیک ها هم دقیقا کاراییشون همینه . مثل این مدل sxt lite  که معموله و قیمتش حول و هوش 180 هست

sxt-lite-2.jpg

انتنش فقط 16 db .  یکم ظعیف تر از نانو .

لینک به دیدگاه

من یک nano station m5 دارم...

شرکت شاتل اومد گفت این سیگنالش خوب نیست نمیشه باید قویتر از این بندازیم برات 350 تومن(lite رو میگفت 250=> قیمت بالاتر از اون چیزی که هست میگن) گفت 2.5 برابر این بردشه

چه مدلی گفت؟ من واسه خودمو کجا بفروشم؟ قیمته این انتنه که گفت چنده؟

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان

رادیو sxt lite از رادیو نانو استیشن قویتره اون db که شما میفرمایید قدرت کارت وایرلس هستش که با میکروتیک برابری میکنه.

اینگونه سرویس هارم شاتل به اشتباه ptpاسم گذاری کرده به اینگونه سرویس ها ptmpمی‌گویند یعنی یک سمت یک ap وجود دارد منظور از ap=اکسز پوینت هستش توسط اون سرویس اینترنت به اشتراک گذاشته میشه وچندین cp دریافت می‌کنند اون رادیو قویترم که به شما پیشنهاد دادند مدل sxt-5hpnd هستش.

در کل بستر وایرلس فعلا بهتر از تجهیزات قدیمی مخابرات جواب میده در بعضی از مناطق.

پینگ شما هم به  دلیل  خروجی کشور یا gatewayدر بازی بالا میره  ربطی به پینگ اینترنت نداره ، از سرویس های کاهش پینگ استفاده کنید اکی میشه پینگ بازیتون چون از سرور های اختصاصی شرکت های دیتایتون ارسال میشه.

اگر سوالی در خصوص این سرویس ها بود من در خدمتتونم

لینک به دیدگاه

در جواب دوستمون ما توی تست پهنای باندی که انجام دادیم برای یه پروژه ( دوربین های axis با رزلوشن 3 و 5 مگا) نانو بهتر از میکروتیک توی رنج قیمت خودش جواب داد . ما تصویر رو توی فاصله تقریبا یک کیلومتری بدون فریز میگرفتیم .  جالب اینجاس که یکی از همین نانو هارو کرده بودیم اکسس پوینت و بقیه بهش وصل بودن و باز هم مشکلی وجود نداشت .

لینک به دیدگاه

من یک nano station m5 دارم...

شرکت شاتل اومد گفت این سیگنالش خوب نیست نمیشه باید قویتر از این بندازیم برات 350 تومن(lite رو میگفت 250=> قیمت بالاتر از اون چیزی که هست میگن) گفت 2.5 برابر این بردشه

چه مدلی گفت؟ من واسه خودمو کجا بفروشم؟ قیمته این انتنه که گفت چنده؟

شما کدوم شهر هستین ؟

توی سایت دیوار شهرتون راحت میتونید بفروشینش

divar.ir

احتمالا فاصله ی شما تا دکل زیاد بوده برای همین به رادیوی قویتری نیاز داشتین

nano station M5 الان قیمتش درحدود 275 تومانه هست با قدرت خروجیه 27db

لیست انواع نانو استیشن با برد های مختلف - ردیف شماره ی 2 نانو استیشن ام 5 هست که 330 تومان زده اما بین 275 تا 330 تومان میتونی پیدا کنی

nano_station.jpg

در ضمن ممکن نیست شاتل خدمات وایرلس بده. حتما یک شرکت خصوصیه که بنا به توافقاتی که با شاتل داشتن به اسم شاتل وایرلس میدن به مصرف کننده. همین کاری که پارس آنلاین هم داره انجام میده و منع قانونی نداره

چون طبق مقررات شرکتهای بزرگ مثل پارس آنلاین - شاتل -های وب - آسیاتک مجوز دادن این نوع وایرلس (نانو استیشن) رو ندارن. در عوض شرکتهای خصوصی این مجوز رو دارن چون باید هزینه ی دکل هارو هم بدن (رسیدگی- تعمیرات-هزینه ی برق مصرفی دکل-و غیره ...)

خودم بار اول زنگ زدم پارس انلاین وایرلس گرفتم. اما بعد از یک ماه با تماسی که باشون گرفتم متوجه شدم برای شارژ کردنش باید برم تو سایت refatec که یک شرکت خصوصی بود و فقط هم خدمات وایرلس میداد اون هم از طرف پارس آنلاین. با پیگیریه بیشتر از پارس انلاین بهم گفتن که مجوز دادن وایرلس رو ندارن

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

شما کدوم شهر هستین ؟

توی سایت دیوار شهرتون راحت میتونید بفروشینش

divar.ir

احتمالا فاصله ی شما تا دکل شاتل زیاد بوده برای همین به رادیوی قویتری نیاز داشتین

nano station M5 الان قیمتش درحدود 275 تومان هست

تهرانم... فاصله زیاده... از نزدیکای بام تا قیطریه :D

قیمت چند بذارم خوبه؟ 150؟

لینک به دیدگاه

نمی دونم کدوم قانون گفته تا 192 میتونه بده ولی تو فاکتور نوشتن سرعت دانلود حدود 1280 در صورت که نوسز نداشته باشم

منم چون مطمئنم که خطم نویز داره دارم 800 دان می کنم و اعتراضی هم ندارم

اینم خدمت دوست عزیزم: قانون رسمی سازمان تنظیم مقررات جهت حداقل سرعت قانونی و مجاز دانلود برای مشترکین:

5mx3rz2z07tb.png

با این قانون میتوانید خودتون محاسبه کنید و برای سرویس 12 مگابیت به حداقل سرعت مجاز 192 کیلوبایت برسید.

حالا چون اغلب سرعت بیشتر از این حرفاست شما خوشحال و خندانی :D اما اگر روزی سرعت دانلود شما در سرویس 12 مگابیت به 300 کیلوبایت هم رسید شما حق اعتراض ندارید.

البته باید ذکر کنم در اصلاحیه جدید مصوبه شماره 49 نرخ اشتراک گذاری از 10 به 8 تقلیل پیدا کرده.

همچنین در این لینک متن این قانون و نحوه محاسبه حداقل سرعت دانلود کاربر که توسط سازمان تنظیم مقررات تصویب شده رو می توانید ببینید که در خود سایت سازمان تنظیم مقررات آمده.

ویرایش شده توسط david-ebi
لینک به دیدگاه

تهرانم... فاصله زیاده... از نزدیکای بام تا قیطریه :D

قیمت چند بذارم خوبه؟ 150؟

تهران که سر هر کوچه یه دکل زدن :)

به نظرم نفروشش از همین استفاده کن اما از یک شرکت دیگه نت بگیر که دکلش توی رنج محل شما باشه

اما خواستی بفروشیش اگر زیاد کار نکرده و از نظر ظاهری تمیزه تا 220 تومان هم میتونی بزاری برای فروش.

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

تهران که سر هر کوچه یه دکل زدن :)

به نظرم نفروشش از همین استفاده کن اما از یک شرکت دیگه نت بگیر که دکلش توی رنج محل شما باشه

اما خواستی بفروشیش اگر زیاد کار نکرده و از نظر ظاهری تمیزه تا 220 تومان هم میتونی بزاری برای فروش.

من الان دارم از رسانه میگیرم کوچه پایینیه دکلش, ,ولی حجمش گرونه...میخوام شاتل بگیرم.

لینک به دیدگاه

من بپنگم تو 8.8.8.8 حدود 300 تا 350 هست ولی با سرور های dota 2  اروپای غربی بین 150 تا 250 هست. 

512 نامحدود مخابرات تهران منطقه 4    سرعت دانلودم 64 هست ، 24/7 کامپیوتر روشن هست دانلود میکنه ماهی 100 گیگ دانلود میکنم.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

سلام 

کسایی تجربه دارن دستگاهی چیزی نیست مشکل پینگ رو حل کنه؟ یا مثلا به شرکتش بگیم پینگ رو درست کنن که عمرا معنی پینگ رو بفهمن!

این اکانتای کاهش پینگ اصلا بدرد نمیخوره بازم تو گیم انلاین به مشکل برمیخوره !!!

کلافه شدم مدتیه بیخیالش شدم

ویرایش شده توسط Amir_HA
لینک به دیدگاه

سلام 

کسایی تجربه دارن دستگاهی چیزی نیست مشکل پینگ رو حل کنه؟ یا مثلا به شرکتش بگیم پینگ رو درست کنن که عمرا معنی پینگ رو بفهمن!

این اکانتای کاهش پینگ اصلا بدرد نمیخوره بازم تو گیم انلاین به مشکل برمیخوره !!!

کلافه شدم مدتیه بیخیالش شدم

از کدوم شرکت سرویس میگیرید؟

کدوم شهر؟

پینگ شما چقدره؟(مثلا از 8.8.8.8 یه پینگ بگیر و نتیجه رو بگو...)

لینک به دیدگاه

سلام اگه میشه یه سرویس کاهش پینگ خوب رو واسه من PM کنید @};-  @};-  @};-  @};-  @};- 

لینک به دیدگاه

مشهد

مخابرات 2مگ

حدود 190ms با سرویس  134ms !!!!

ویرایش شده توسط Amir_HA
لینک به دیدگاه

پسر عمم نت یک مگ گرفته بود. محرم شد سرعت دانلود 250.دو ماه پیش هم شد 500!!! در اسم نت 1 مگ نا محدود 40 تومنی مخابرات ولی داره بد حال میکنه.میگه حس میکنم اروپایی شدم

سلام من رفتم مخابرات هر کاری کردم نتونستم 1 مگ نا محدود بگیرم تا 512 بیشتر نا محدود نمیدن

چجوری گرفته ؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام من رفتم مخابرات هر کاری کردم نتونستم 1 مگ نا محدود بگیرم تا 512 بیشتر نا محدود نمیدن

چجوری گرفته ؟؟؟؟؟

الان 512 بیشتر نمیدن حتی 512 هم نمیدن نامحدود باز شما خوب گرفتی  :D

ایشون هم قبلا احتمالا گرفتن نه الان

لینک به دیدگاه

الان 512 بیشتر نمیدن حتی 512 هم نمیدن نامحدود باز شما خوب گرفتی  :D

ایشون هم قبلا احتمالا گرفتن نه الان

ممنون

دوستانی مشکل پینگ دارن من تو سایت 195 (https://195.ict.gov.ir/fa/table-195) اعتراض وارد کردم بعد از 3-4 روز یکی از متخصص هاشون جواب داد  :eek:

برا مشکل پینگ 2 تا DNS گفت که ست کردم پینگم یکم بهتر شد:

post-18511-0-33294400-1439476517_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

خدا بهتون صبر بده با این ADSL ایران. من که 3 ساله دیگه ADSL نمیگیرم

این هم پینگ Nano Station که دارم استفاده میکنم

ping.jpg

دوست عزیز این چه سرویسیه استفاده میکنی به ماهم بگو بگیریم

Sent from my H30-U10 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

ممنون

دوستانی مشکل پینگ دارن من تو سایت 195 (https://195.ict.gov.ir/fa/table-195) اعتراض وارد کردم بعد از 3-4 روز یکی از متخصص هاشون جواب داد  :eek:

برا مشکل پینگ 2 تا DNS گفت که ست کردم پینگم یکم بهتر شد:

attachicon.gifUntitled.jpg

DNS هارو بگید لطفا

البته می تونید DNS Jumper رو نصب کنید بهترین DNS رو ست می کنه

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

دوستان من این دو تست رو الان گرفتم کدومش راست میگه؟{سرویس هم 512 آسیاتک هست}                                                                                                           http://s6.picofile.com/file/8211444850/jg.PNG

لینک به دیدگاه

دوستان من این دو تست رو الان گرفتم کدومش راست میگه؟{سرویس هم 512 آسیاتک هست}                                                                                                           http://s6.picofile.com/file/8211444850/jg.PNG

پینگ تایم ها در نقاط مختلف متفاوت هست .

ولی پینگ 4.2.2.4  چون جهانی هست واقعی هست .

لینک به دیدگاه

درود

از دوستان کسی هست به من بگه دققیا پینگ من هنگام بازی کردن چه قدر میشه با این نتیجه ها؟

http://s6.picofile.com/file/8211448192/Screenshot_31_.png

http://s6.picofile.com/file/8211448226/Screenshot_30_.png

لینک به دیدگاه

درود

از دوستان کسی هست به من بگه دققیا پینگ من هنگام بازی کردن چه قدر میشه با این نتیجه ها؟

http://s6.picofile.com/file/8211448192/Screenshot_31_.png

http://s6.picofile.com/file/8211448226/Screenshot_30_.png

بازی تون چی هست ؟

سرور ایران هست یا خارج ؟

ویرایش شده توسط Moein Frozen
لینک به دیدگاه

بازی تون چی هست ؟

سرور ایران هست یا خارج ؟

بازی مازی که اصلا نمی کنم.

منظورتون از سرور رو متوجه نشدم.

اینترنت مخابرات 512 نام حدود دارم

لینک به دیدگاه

بازی مازی که اصلا نمی کنم.

منظورتون از سرور رو متوجه نشدم.

اینترنت مخابرات 512 نام حدود دارم

اگر در سرور های ایران بازی کنید پینگ حدودا بین 10 تا 20 متغییر هست .

اگر  در سرور های خارج بازی کنید  پینگ 4.2.2.4   یا 146.66.155.1  رو بگیرید پینگتون تا اروپا هست .

کشور های دیگه هم به کنار .

ویرایش شده توسط Moein Frozen
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...