رفتن به مطلب

کمک مادر برد giga 890fxa ud-7 بالا نمیاد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

من این مین 1روزه خریدم. وbios از تو ویندوز اپدیت کردم و وقتی ریست شد . دیگه بالا نمیاد. اصلا مانبتور روشن نمشه

فکر کنم بایوسم پریده. و روی debug led نشون میده c1 ,f5 ,88 !!!!!!!!!!

من دکمه ی cmos میزنم و 88 تبدیل میشه به 25.

من اون 2خازن clr-cmos نمیدونم چه جوری کار میکنه (همون 2 سوزنه رو مگم)

plZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ Help

ویرایش شده توسط mehdi_k
لینک به دیدگاه

مادربرد شما دوال بايوس هست . بايد جامپري باشه كه از بايوس دوم بشه سيستم رو بالا آورد . دفترچه برد رو نگاه كن

لینک شما

ویرایش شده توسط AMD>INTEL
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

احتمالا موقع دانلود به ورژن مادربورد دقت نکردید یا فایل بایوس به صورت ناقص توسط برنامه دانلود شده-فایروال هم میتونه مشکل ایجاد کنه!!.....

خب برای Clear CMOS کردن ازدکمه که Clear CMOS استفاده کنید نیازی به جامپر نیست

این مادربورد DAULBIOS هست بنابریان بایوس Backupمیتونه بایوس اصلی رو ریکاوری کنه،فقط کافیه یک بار دکمهClear CMOS بزنید وسیستم روشن کنید(موقع زدن دکمه ترجیا سیتم از برق کشیده شده بشاه 5 ثانیه دکمه رو نگه دارید)

2-اگر بازم جواب ندادسیستم خاموش کنید باتری رو به مدت 15 دقیقه در بیارید دوباره جا بزنید سیتم روشن کنید سیستم ریکاوری فعال میشه!!

3-در مرحله آخر درصورتی که بازم جواب نگرفتید اول سیستم خاموش کنید همزمان دکمه Clear CMOS نگه دارید و سیستم روشن کنید هنگامی که سیستم روشن شد درواقع با بایوسBackupبالا اومد یا به صورت اتو ماتیک بایوسریکاوری نمشه یا برید داخل بایوس با زدنF8وارد قسمتQflash بشید و COPY Backup bios to main bios انتخاب کنید یا با استفاده از بایسو که داخل فلاش دیسک ریختید بایوس اصلی رو آپدیت کنید

البته راه های دیگری مثل استفاده cd ماربورد هنگام روشن کردن و...وجود داره !!! ایشالا که درست میشه

---------------------

ویرایش شده توسط Ultra Extreme
لینک به دیدگاه

آقایون همه اون کارهایی که گفتید کردم. ولی نشد

فکرکنم با CLR_SWITCHدرست نمیشه و فقد با clr-jumper درست میشه

ولی من با clr-jumper بلد نیستم کار کنم. اخه کلن 2 تا سوزن داره و من نمی دونم با شئ پلاستیکی که رو clr-jumper بود چیکار کنم. اصلا اون شئ نمیدونم از کدوم سمت بزارم و چند ثانیه باشه و بدش اصلا حالت اورجینالش چی هست.

والا من جامپر 2 سوزنه ندیدم واسه clr-jumper

جان من F1

حتی تمام قطعاتم در اوردم.

راستی با این هیت سینک واسه پل شمالی داره .دمای 46 زیاد نیست واسش؟؟؟؟

مرحوم ud-7 main:

Cpu: 1090

Ram:1600 partiot viper 2 البته هر کاریش کرده بودم قبل از خرابی مین 1066 بود!!!

Fan: nactua D-14 این هم سرعت دو فنش 800 بود نمیدونم چجوری 2300 میشه!!!!!

راستی قبل از خرابی مین تو cpu z سی پی یو هر 10 ثانیه از mhz3600 میشد .850این واسه صرفه جویی برقه ؟؟

و به cpu فشار نمیاد که از 3600 میشه 850 هر 10 ثانیه.

لطفا کمممممممممممممممممممکم کنید.

لینک به دیدگاه

دوست من باطري رو در بيار . بر عكس جا بزن بعد از 1 دقيقه سيستم روشن كنيد

لینک به دیدگاه

اقا لطفا به این چند سوال جواب بدین:

1:اخه کلن 2 تا سوزن داره و من نمی دونم با شئ پلاستیکی که رو clr-jumper بود چیکار کنم. اصلا اون شئ نمیدونم از کدوم سمت بزارم و چند ثانیه باشه و بدش اصلا حالت اورجینالش چی هست.؟؟؟؟؟؟؟؟

2: Ram:1600 partiot viper 2 البته هر کاریش کرده بودم قبل از خرابی مین 1066 بود!!!؟؟؟؟؟؟

3: Fan: nactua D-14 این هم سرعت دو فنش 800 بود نمیدونم چجوری 2300 میشه!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟

---------------------

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...