رفتن به مطلب

مسابقه و بررسی 11 عدد DVD RW موجود در ایران

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان گلم

ما تصمیم گرفتیم به دلیل نیاز اکثر مردم و مصرفی بودن زیاد از حد dvd rw برای کاربران عزیز بنچ مارکی از محصولات معتبر موجود در بازار انجام بدیم تا شما دوستان گلم بتونید در انتخابتون دقیقتر عمل کنید . خیلیها به اسم برندها بیشتر توجه میکنن ولی با این کار ما نام برند هیچ معنی پیدا نمیکنه . خیلی ها روی قیمت کالا کیفیت کالا رو تشخصی میدن که این بدترین و اشتباه ترین روش انتخاب و خرید کالا هستش .

حالا برای اینکه به یه چیزی برسیم که واقعا شاید همرو شکه کنه ما مسابقه ای رو ترتیب میدیم که اول نظرات خودتون رو بر طبق تجربه , شانس و هر چیز دیگه ای که دارید مطرح کنید تا بعد ما نتایج رو اعلام کنیم .

شما باید بین 11 تا برند زیر سه برند اول رو از دید قدرت معرفی کنید و هر کسی بتونه نزدیک به جواب نهایی و تست ما باشه یه هدیه کوچول از ما داره :

انتخابتون بر طبق قیمت و کیفیت و سرعت و نویز کالا باشه و همه جنبه ها رو در نظر بگیرید

برندها :

LG

HP

Pioneer

Teac

Suzuki

LiteON

Asus

Sony

Plextor

Samsung

Aopen

جائزه نفر برنده فلش مموری هستش رنگ مشکی Verico vp06 2GB

bc1a00d8413f3c15c16c6fb42892a39d1.jpg

لینک به دیدگاه

اگر قرار باشه قیمت و کارایی رو در نظر گرفت:

1:LiteON

HP:2

3:Pioneer

و اگر قیمت مهم نباشه:

1:Plextor

Pioneer:2

HP:3

لینک به دیدگاه

بر اساس قدرت ، کیفیت و قیمت نمیشه همه برند ها رو مقایسه کرد . مثلا سامسونگ گارانتی خوبی داره که برای بعضی افراد یک معیار انتخابه .

بر اساس کارایی و کیفیت بدون در نظر گرفتن قیمت :

PLextor

Pioneer

LiteON

لینک به دیدگاه

به نظرم اگر هر کسی که هر مدلی داره یکسری تست مشخص بگیره و نتیجه رو در سایت بگذاره تستی که به نوع پردازنده،هارد و سیستم زیاد وابسته نباشه و در حالات برابر نتیجه حاصل بشود

اینطوری میشه گفت یک کالای برتر رو به تمام دوستان پیشنهاد خرید بدید :)

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

ممنونم از تمام شما دوستان و منتظر سایر دوستان هم هستیم که نظرات خودشون رو بگن .

یه مطلب اگر در اخر جوابها خیلی شبیه به هم بود پاسخهای مشابه رو قرعه کشی میکنیم . :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

من از 5 مدل بیشتر استفاده نکردم و تا خودم کاراییش رو نبینم اظهار نظر نمی کنم...(اینم بگم که در دیدن فیلم از روی دی وی دی بیشتر مد نظر هست و برای من کارایی و قدرت لنزش بیشتر واسم اهمیت داشت البته رایت کردن هم مهم بود)

از اون 5 مدل بترتیب :

pioneer

asus

samsung

lite on

خوب کار کردن و ازشون راضی بودم اما LG رو من اصلا نپسندیدم و خیلی برای من حالا اینجوری بود یا نه خوب کار نمی کرد با توجه به اون همه تبلیقاتش... تو رایت کردن یه مقدار اذیت می کرد مثل این که همه جور دی وی دی را قبول نمی کرد واسه رایت یعنی تو رایت می سوزوند و حتما باید از با کیفیت ترین ها استفاده می کردم...

از اقای حسینی هم تشکر می کنم بابت این موضوع عالیشون که برای بحث و مسابقه انتخاب کردند

لینک به دیدگاه

دوستان ممنونم از تمام نظرات خوبتون .

تستها تا حدودی تموم شده و خیلی نتیجه ها ادمو سر در گم میکنه ولی سعی میکنیم که به نتیجه مناسب و روشنی برسیم و حتما انتخاب مهم رو بیشتر در اختیار شما میگذاریم

لینک به دیدگاه

با سلام.

جناب حسینی من نمی تونم نظر بدم؟ :) زدیم یه دفعه همرو درست گفتم :lol:

vivid عزیز ، توی این تست بیشتر مین برد و هارد تاثیر دارن . اگه دوستان نتایج تست شون رو هم بزارن فکر کنم باز هم مرجع خوبی نباشه.

لینک به دیدگاه

درود دوستان

بنچ مارک تموم شده و به نتایجی رسیدیم که د بعضی موقع ما رو شکه کرده که فکر میکنم شما هم در مقابلش اینطور باشید . در کل تا فردا فرصت دارید بقیه دوستان هم نظراتشون رو بگن .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود دوستان خوبم

خوب ما هم قولی داده بودیم که طبق معمول دیر کردیم ولی همیشه روی قولمون هستیم البته خدا رو شکر .

بعد از بررسی دو تا از دوستان عزیز جوابهای نزدیک دادن :

sepehrlp و امیر موسر همانطور که قبلا برای شما توضیح داده بودیم امتیاز ها کم کم در این فروم معنا پیدا میکنه که هنوز مونده که همه این معنا رو براتون رو کنیم ولی حتما برای شما در اینده جاب خواهد شد .

بر طبق امتیاز امروز این دوستان sepehrlp عزیز برنده این نظر سنجی میشه و جائزه ناقابلمون مبارکشون باشه .

فقط ایشون یه ادرس بدن ما سریعا انجام وظیفه کنیم @};- :D B)

لینک به دیدگاه

با تشکر از دوستان و دستاندرکاران این فروم

ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...