رفتن به مطلب

تا چند روز دیگه منفی و مثبت ها معنی دار میشه

Recommended Posts

درود دوستان گلم

همانطور که میدونید این منفی مثبتهایی که شما زحمت میکشید در هر پست به دوستانتون در مقابل پستهاشون میدید معنی دار میشه و این کمک میکنه به کاربران تا مطلب مفید با لحنی کاملا مودبانه و دوستانه بگذارن . که در ادامه مسابقات و کارهای این چنینی داریم که بعدها اعلام خواهیم کرد .

از دادن منفی نحراسید حتی اگر منه مدیر سایت باشم ( البته الکی منفی ندید تو رو خدا گناه دارم ) اگر واقعا مطلب بدی نوشتم که از دید شما نباید با اون لحن مینوشتم از این راه بهم یاد آور بشید . ممنونم از شما .

اگر مثبتهای شما بره بالا عنوان شما در محبوبیت تغییر میکنه که بنده فردا لیستی که در نظر داریم رو اینجا میگذارم .

لینک به دیدگاه

سعید جان از ما نشنیده بگیرید اما این کار فقط باعث بالا رفتن چاپلوسی -باند بازی و .... می گردد اگرچه تو این یکی دوساله که اینجا عضوم به جرات میگم اینجا بهترین و صادقانه ترین فرومی که میام و به بچه ها ی این انجمن کاملا اعتماد دارم و از خود شما هم جز صداقت و دلسوزی برای بچه های انجمن ندیدم

اما این طرح ضمینه مساءلی را که در بالا نام بردم کاملا داراست

با عرض پوزش از همه دوستان

یا حق

ویرایش شده توسط rommatti
لینک به دیدگاه

جناب حسینی عزیز واقعا قابل تحسینه

امیدوارم همچنان فروم در راه پیشرفت باشه

لینک به دیدگاه

بسیار عالی.

واقعا سیر صعودی فروم ، کاملا قابل لمس هست.

امیدوارم به همین ترتیب ، همواره فروم وسایت لیون پیشرفت کنند.

پیش نیاز پیشرفت حرکته.:)

ویرایش شده توسط MaKenZi
لینک به دیدگاه

سعید جان از ما نشنیده بگیرید اما این کار فقط باعث بالا رفتن چاپلوسی -باند بازی و .... می گردد اگرچه تو این یکی دوساله که اینجا عضوم به جرات میگم اینجا بهترین و صادقانه ترین فرومی که میام و به بچه ها ی این انجمن کاملا اعتماد دارم و از خود شما هم جز صداقت و دلسوزی برای بچه های انجمن ندیدم

اما این طرح ضمینه مساءلی را که در بالا نام بردم کاملا داراست

با عرض پوزش از همه دوستان

یا حق

درود

واقعا از انتقادتون تشکر میکنم . ببنید به جز مدیر کسی نمیدونه که چه کسی بهش منفی یا مثبت داده و این باعث مشکلات نمیشه خدا رو شکر البته . ولی مطئنم در نحوه پست زدن و کلام تاثیر میگذاره . چون بعدها قوانین طوری تنظیم میشه که نمرات منفی تا به حدی که برسه خود به خود سیستم واسه کاربر مشکل ساز بشه . این باعث میشه که کاربران از لحنهای بهتری استفاده کنن که واقعا برای بنده مهمه . البته انتقاد با لحن خوب اصلا ایرادی نداره و میتونه سازنده باشه .

میدونم که همتون قبول دارید که هر چقدر لحنها بهتر باشه دوستیها بیشتر میشه و این باعث ارامش هممون میشه .

میدونم که هممون اشتباهاتی دارم حتی خود بنده خیلی وقتها بعضی از کاربران رو ناراحت کردم ولی باور کنید از کنارش نگذشتم و به دست اوردن دلش اینقدر برام مهم بوده که اینجا کار کردن برام سخت میشد .

در کل از همتون ممنونم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...