رفتن به مطلب

نظرتون راجع به این کیس 3,400 ای (کارکرد گیمینگ)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در مورد پاور های گرین باید اشاره کنم که تاییدیه های معتبر رو دارند. شرکت گرین هم یک شرکت ایرانیه اما پاورهاش تولید داخل نیستن در واقع قطعات رو وارد می کنن این جا دستی به سر و روش می کشن و با برند گرین می فروشن تو همین فروم اگر بگردید تاپیکش هست توضیحات بسیار کاملی داده. در قسمت اطلاعات پاور های گرین تو خود سایت گرین هم که برید نوشته که پاور تولید کدوم شرکت هست. اگر هم می خواید تاییدیه هاش رو چک کنید باید به اسم اون شرکت تولید کننده جستجو کنید نه خود شرکت گرین. پاور های گرین کیفیت قابل قبولی دارن برای همچین سیستم هایی و قیمتشون هم به نسبت کارایی و کیفیتشون بسیار خوبه من توصیه می کنم همین پاور های گرین رو بگیرید نرید پول اضافه تر بدید پاور های بی کیفیت تر کورسیر یا کولرمستر یا ... بگیرید چون اون برند ها مدل های قوی تر و بهترشون با اختلاف گرون تر هستن و مدل های ارزونشون کیفیت خوبی ندارن

در مورد سایز کیس و تهویه هم اصلا نگران نباشید این گرافیک و سی پی یو گرمای بیش از حد تولید نمی کنن ضرورتی نداره کیس فول تاور بگیرید حتی کیس های مینی هم جوابگو هست (ویدیوش رو می تونید تو یوتیوب ببینید). کیس X2 هم چهار تا جای فن داره که سه تاش از ابتدا فن روش نصب شده مشکل تهویه هم نداره. من که کارت GTX 780 ti دارم حتی وقتی گرافیک رو اورکلاک می کنم هم دمای گرافیک هیچ وقت به 70 نرسیده (تازه کارت 970 از این خنک تر هست) و سی پی یو هم با فن استوک حداکثر تا 75 می ره اگر یه فن متوسط برای سی پی یو نصب بشه هم که قطعا دماش خیلی پایین تر خواهد بود.

به پیشنهادم در مورد گرافیک هم فکر کنید (EVGA FTW). گیگا فضای بسیار زیادی اشغال می کنه.

ویرایش شده توسط sms.moosavi
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...