رفتن به مطلب

فروش 9800gt xfxمشکل دار!

S L R
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

حدود 1 هفته پیش من برای این کارت تاپیک زدم و مشتری هم تا 95 تومن داشتم!و توافق هم کرده بودیم!ولی ییهو کارت مشکل پیدا کرد و منم دیگه نتونستم بفروشمش!

مشکل اینه که نمیدونم چرا یکی از خازنهای جامدش به شکلی غیر ممکن ترکید!!

من بردم بازار ایران پیش یکی از دوستان تا تعمیر بکنن!تعمیر هم کردن،اوردم خونه و وصل کردم،مشکلی نبود رفتم تو یک بازی،بعد یکدفعه توی صفحه نویز هایی به رنگ سبز ظاهر شدن و سیستم هنگ کرد!

ریست کردم و این بار وقتی ویندوز اومد بالا اینطور شد!

چند دفعه دیگه هم قبل بالا اومدن ویندوز این اتفاق افتاد!و رنگ سیاه و سفید قاطی شده بودن!

بردمش بازار و گفتم تست کنن،تست کردن ولی اونجا مشکلی نشون نداد!!البته اونجا چون هارد نبود تو ویندوز تست نکرد ولی تو همون محیط داس مانند که تست کرد مشکلی نشون نداد!

به هرحال مشکل اینه که بعد ازچند ثانیه پس از روشن کردن اونطوری میشه!

حالا اگه کسی میتونه تعمیر کنه که خیلی خوب میشه و اگرم کسی نمیتونه که همینطوری چند میشه فروخت!؟

لینک به دیدگاه

دوست من چيزي كه ميگي مشكل GPU كارتت هست . مشكلي هم نيست با ريورك حل بشه . همون خازنه مربوط به مدار تغذيه كارتت بوده

لینک به دیدگاه

البته اونجا چون هارد نبود تو ویندوز تست نکرد ولی تو همون محیط داس مانند که تست کرد مشکلی نشون نداد!

من یه کارت 4580 سوخته از ساپفایر دارم . مموریاش سوخته اما تو بایوس سالم سالم هست و تصویر برفکی و آرتیفکتی نیست!

پس حتما تو ویندوز و حتما نصب درایور کارت الزامیست! :lol:

ای کاش فقط مشکل همون خازن بود جون ازتون می خریدمش :)

لینک به دیدگاه

این مشکلی که می گید نویز داره و اینا . من 2 تا کارت شبیح به این فرستادم گارانتی ! گفتن قابل تامیر نیست که کارت دیگه دادن بم!

البته گارانتی یونی کام خدا بیامرز بود شاید گارانتی های جدید و شرکت های خدمای جدید بتونن مموری کارتو عوض کنن . چون این نویزی که می گید معمولا وقتی معلوم می شه که مموری یه مرگیش باشه :)

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

overکه نشده بود!

متاسفانه گارانتیشم 1ماه پیش تموم شد!شانس نداریم دقیقاً بعد از اتمام گارانتی ترکید! :)

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...