رفتن به مطلب

سیستم مخصوص گیم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

میخام سیستم زیر رو برای کاربرد گیم ببندم:

M.B : BIOSTAR TA 770E3 VER 6.X (70)t

CPU : PHENOM II X4 945 (154)t

RAM : GEIL 2*2GB DDR3 1333 CL7(115)t

VGA : ZOTAC GTX460 1GB 256BIT (290)t

HARD : 500GB SATA2 WESTERN DIGITAL/32MB BUFFER (50)t

DVD : PIONEER SATA (28)t

POWER : GREEN GP685B (112)t

CASE : GREEN X3 (69)***t

LCD : LCD SAMSUNG 22500 (210) /LG 2253TQ /LG2262TQ(210)t

SPEAKER: MICROLAB LXi6325A (120)t

کیس رو وایمیستم تا پاییز بیاد.x3

که تقریبا یک میلیون و دویست تموم میشه.

چون قصد اورکلاک حرفه ای و یا قصد استفاده از دو یا چتد کارت گرافیک در آینده را ندارم از این مادربر استفاده کردم.

به هیچ وجه بیشتر نمیخام هزینه کنم میدونم سی پی یوی قویترم هست

CORE I7 COREI5

ولی هزینه بالا میره

با این شرایط:

1)اگه به نظرتون تغییری لازمه بگید با دلیل

2)ال سی دی با این قیمت و فول اچ دی و زمان پاسخ گویی 2 میلی ثانیه تو این رنج قیمت (210 تومن) از اینا بهترم هست؟

3)اسپیکر چطوره برا گیم و صدای دالبی؟ (از ظاهرش هم خیلی خوشم اومده)

4)کارت گرافیکم ای تی آی نمیخام چون فیزیکس نداره و اگه مثلا بخام یه 5770 به عنوان کارت اصلی و یه 9500 به عنوان کارت فیزیکس ببندم با توجه به اصلاجیه ارائه شده تو سایت

ngohq.com

هم قیمت مادربرد میره بالا هم فک کنم باز توانایی 460 بیشتر باشه

5)اگه سیستم دیگه ای برای گیم با توانایی سیستم بالا یا بالاتر با ال سی دی 22 اینچ و اسپیکر 5 تیکه قدی تا سقف قیمت 1200 نه بیشتر دارید بگین ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

درود

از دید بنده سیستم خوبی انتخاب کردید ولی تا پاییز خیلی مونده و شرایط خرید حتما تغییر میکنه . ولی الان کالاهایی خوبی هستن و اکثر سوالاتتون مثبته جوابش . فقط این اسپیکرر رو تست نکردم ولی قبل از خرید کریتیو و لاجیتک رو حتما بررسی کن ضرر نمیکنی

لینک به دیدگاه

یه سوال داشتم ! مادر بورد توی کارایی قطعات دیگه تأثیر نداره ؟!

آخه شما سیستمتون ، سیتسم نسبتا بالاییه اما مادربورد ...

ویرایش شده توسط MoHaMaD
لینک به دیدگاه

یه سوال داشتم ! مادر بورد توی کارایی قطعات دیگه تأثیر نداره ؟!

آخه شما سیستمتون ، سیتسم نسبتا بالاییه اما مادربورد ...

درود

بله محمد جان تا حدی تاثیر داره، مثلا من پردازنده خودم رو روی سیستم دو تا مادربرد امتحان کردم.سیستم امتیاز به سخت افزار ویندوز 7 با مینبورد اولی 6.9 داد و با بورد دومی 7.2

لینک به دیدگاه

درود

بله محمد جان تا حدی تاثیر داره، مثلا من پردازنده خودم رو روی سیستم دو تا مادربرد امتحان کردم.سیستم امتیاز به سخت افزار ویندوز 7 با مینبورد اولی 6.9 داد و با بورد دومی 7.2

سیستم امتیاز دهی ویستا و 7 فقط بر اساس نام و اسم سخت افزار نمره می ده و تماما ساختگی هست :)

سیستم خوبی هست انتخابای خوبی کردی ! اما من نفهمیدم 5770 بخری یه 9500 بندازی برای فیزیکس !! می شه ! تا حالا نشنیده بودم. :lol:

لینک به دیدگاه

سعید جان درسته که این سیستم امتیاز دهی زیاد دقیق نیست ولی بنده نرخ فریم بر ثانیه رو هم اندازه گیری کردم حدود 4 فریم تفاوت داشت که این دیگه نمیتونه ساختگی باشه

لینک به دیدگاه

خوب اینو تو پست قبلیت نگفتی ممکن هست کسانی که از این مطلب استفاده می کنن به اشباه بیوفتن و مثلا خیال کنن مثلا اگه C IV F رو به جای BIOSTAR TA 770E3 VER 6.X (70)t بخرن دیگه نیازی به 5870 نیست . :) درست نمی گم مستر پی سی؟ :lol:

لینک به دیدگاه

خوب اینو تو پست قبلیت نگفتی ممکن هست کسانی که از این مطلب استفاده می کنن به اشباه بیوفتن و مثلا خیال کنن مثلا اگه C IV F رو به جای BIOSTAR TA 770E3 VER 6.X (70)t بخرن دیگه نیازی به 5870 نیست . :lol: درست نمی گم مستر پی سی؟ :D

عزیز شما به پست اولی بنده توجه نکردید ، بنده گفتم تاحدی

درود

این صحبت شما مثل این میمونه که ما بگیم لاستیک خوب تا حدی بر کارایی حرکتی اتومبیل تاثیر داره .پس در این صورت دیگه اتومبیل نیاز به رینگ نداره ؟؟ این برای هر کسی مسلم هست که هر قطعه ای کار خودشو انجام میده

لطفا بحث رو به بیراهه نکشید :)

لینک به دیدگاه

با این تفاسیر بهتر نیست دوستمون به جای کارت گرافیک گرونتر مادربوردشونو بهتر بردارن ؟!

یه جایی شنیدم سیستم اگه بخواد سیستم خوبی باشه ( از لحاظ قدرت ) در درجه اول باید مادربورد خوبی داشته باشه !

من نظرم اینه دوستمون VGA رو 5770 بگیرن در عوض مادربورد رو چیز بهتری بگیرن که بعدا اگه خواستن ارتقا بدن با مشکل مواجه نشن !

لینک به دیدگاه

انتخاب مادبورد و مقایسه اونها بستگی به مدلهای اونها داره اکثر مادبردها در رده های همسان در کیفیت کار تاثیر چندانی ندارن و به قول جناب خسروی تا حدی تاثیر گذاره . بیشتر افراد که در انتخاب مادربرد سخت گیر هستن اورکلاکر معمولی یا حرفه ای هستن . یعنی نحوه خوب اورکلاک شدن سیستم براشون اهمیت داره .

شما به راحتی مقایسه و بنچ مارک اکثر مادربردهای نزدیک به هم رو ببینید متوجه این مسئله خواهید شد .

ولی یه چیز رو همیشه در انتخاب مادربرد در نظر بگیرید و اون ارتقا پذیری و اینده نگری هستش .

لینک به دیدگاه

قیمت ها که کمی پایینتر تمام میشود

پیشنهاد اول :

بجای هارد وسترن 500 سامسونگ F3 تهیه کنید به قیمت 47 هزار تومان خیلی بهتر هست

پشنهاد بعدی بهتر هست بجای 120 هزار تومان هزینه برای اسپیکر نصف این مبلغ رو هزینه کنید یک C2 یا C11 ادیفایر بگرید مابقی هم برای مادربرد هزینه کنید

ASrock 870 به قیمت 117 هزار تومان یک گزینه عالی نسبت به قیمت میباشد

lcd هم بهجز شکل ظاهری هیچ فرقی ندارند اما سری P500 سامسونگ با شدت روشنایی 300 cd/m² بهتر از بقیه با برایتنس 250 هستند

ویرایش شده توسط sepehrlp
لینک به دیدگاه

من اگه بخوام این سیستم جم کنم ترجیح میدم :

MB: 790XT-G45 (90)T

RAM SUPERTALENT4GB DDR2 800 CL5 (100)T

گرافیکم 5850 میگرفتم

رم آمریکایی+مین FULL SOLID مطمین تره

لینک به دیدگاه

من اگر میخواستم یه مادربورد amd به روز بخرم حتما سری 880 یا 890 یا 870 خرید میکردم . البته در حاضر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...