رفتن به مطلب

راهنمایی راجب باز کردن هارد دیسک داخلی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام. من سیستمم رو میخوام بفروشم اما بدون هارد میخوام هاردم رو از روی سیستم باز کنم اما چند سوال داشتم:

1. چطور باید هارد رو باز کرد؟

2. اتفاقی برای هارد نمیوفته مثلا اطلاعاتی ممکنه از بین بره یا پارتیشن بندی از بین بره؟

3. چه اتفاقی برای ویندوز موجود روی هارد میوفته؟

4.میخوام هارد رو به یک سیستم نو و دارای هارد انتقال بدم کاری نباید روی هارد قبل از قطع کردن از pc انجام بدم؟

5.هارد سیستم فعلیم رو میخوام به سیستم جدید انتقال بدم در کنار هارد جدید سیستم جدید باشه میخواستم بدونم همه اطلاعات میمونه تو هارد قدیمی؟ درایو c هارد قدیمی چی میشه ؟برنامه های نصب شده روی ویندوز قدیمی چطور؟پارتیشن های هارد قدیمی به همون شکل میمونه ؟(ویندوز رو فرض کنیم روی هارد سیستم جدید نصب شده)

ممنون میشم راهنماییم کنید چون خیلی فوریه و تا فردا باید کاراش رو بکنم

لینک به دیدگاه

هيچ اتفاقي نمي افته و پاک نميشن. اگه از اين کيس هاى معمولي داريد يکي دوتا پيچ کارهاش داره که به بدنه وصل شده. اونارو باز کن و دوتا کابل برق و ديتا هم بهش وصله مه اون ويندوزى که نصبه اگه هاردو به کيس جديد وصل کنيد خوب به خود بالا مياد ولي خوب براى کاراى بهتر سيستم ترجيحا ويندوز رو عوض کنين. هر دو هارد رو ميتونين در کنار هم داشته باشين و درايو هاى هر دو هارد در کنار يک ديگه خواهند بود و ميتوني اطلاعات رو از يه هارد به هارد ديگه انتقال بديد و تنظيمي هم نياز نيست انجام بديد چون مادربورد هاى جديد خودشون اتوماتيک ميشناسن.

لینک به دیدگاه

هيچ اتفاقي نمي افته و پاک نميشن. اگه از اين کيس هاى معمولي داريد يکي دوتا پيچ کارهاش داره که به بدنه وصل شده. اونارو باز کن و دوتا کابل برق و ديتا هم بهش وصله مه اون ويندوزى که نصبه اگه هاردو به کيس جديد وصل کنيد خوب به خود بالا مياد ولي خوب براى کاراى بهتر سيستم ترجيحا ويندوز رو عوض کنين. هر دو هارد رو ميتونين در کنار هم داشته باشين و درايو هاى هر دو هارد در کنار يک ديگه خواهند بود و ميتوني اطلاعات رو از يه هارد به هارد ديگه انتقال بديد و تنظيمي هم نياز نيست انجام بديد چون مادربورد هاى جديد خودشون اتوماتيک ميشناسن.

ممنون از راهنمایی تون

اگر روی سیستم جدید ویندوز نصب شده باشه بازم ویندوز این هارد بالا میاد ؟

لینک به دیدگاه

بستگي داره که توى بايوس , بوت رو روى کدوم هارد بزارين , ويندوز همون هارد مياد بالا

لینک به دیدگاه

بستگي داره که توى بايوس , بوت رو روى کدوم هارد بزارين , ويندوز همون هارد مياد بالا

ممنون از شما

اگر بوت رو رو هارد جدید بزارم ویندوز هارد قدیمیم چی میشه؟(همون شکل میمونه تو دراوش و باید پاکش کنم؟)

معذرت که زیاد شد

لینک به دیدگاه

ممنون از شمااگر بوت رو رو هارد جدید بزارم ویندوز هارد قدیمیم چی میشه؟(همون شکل میمونه تو دراوش و باید پاکش کنم؟)معذرت که زیاد شد

نيازى به پاک نيست و ميمونه. ممکن هست با ويندوز قبلي بالا نياد ( صد در صد نميشه گفت ) ولي يه ويندوز جديد نصب کنين بهتره ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

یه سوال دیگه هم داشتم برای اطمینان میپرسم اگر هاردو باز کنم هیچ چیز دیگه ایی نمیتونه از اطلاعات من پیدا کنه؟

لینک به دیدگاه

یه سوال دیگه هم داشتم برای اطمینان میپرسم اگر هاردو باز کنم هیچ چیز دیگه ایی نمیتونه از اطلاعات من پیدا کنه؟

نه خیالت راحت

لینک به دیدگاه

راستشو بخوای اگه هاردو از سیستم برداری خونتون منفجر میشه:|خخخخخ

شوخی کردم... راحت باش دادا هاردو باز کن و روی هر سیستمی که دلت میخواد بزار فقط حواست باشه زیاد به هارد ضربه نخوره...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...