رفتن به مطلب

فینال بازی آنلاین وین با جایزه 150 هزار تومان

gh.m
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

اجرای بازی فینال در روز یکشنبه 7 شهریور ماه 1389 ساعت 18.30

اسامی کاربران مجاز به شرکت در اولین دوره فینال بازی آنلاین وین به شرح ذیل می باشد:

آقایان محسن پرهیزکار - جواد فیضی - محمد زند - امید سلطانی - ابوالفضل رستمیان - پوریا شعبانی - مهدی مسعودی - مهرداد خسروی - مهرداد مرادی

هر یک از کاربران فوق باید یک آگهی هفت ستاره در سایت

لیون ادس بدهند تا بتوانند در بازی نهایی کاربری آنها ثبت شود و آدرس آگهی خود را در بخش تماس با ما در سایت بازی آنلاین وین قرار دهند.

توجه: شما می توانید حتی آگهی تبریک و یا تشکر برای دوستان خود در سایت به ثبت برسانید.(یک نمونه آن در زیر آمده است بر روی لینک کلیک کنید.) لینک نمونه آگهی تبریک

توجه: کاربرانی که آگهی خود را تائید نکنند در بازی نهایی شرکت داده نخواهند شد.

همچنین کاربران باید ID یاهو مسنجر جناب آقای حسینی (samurai_lion2001@yahoo.com) را به لیست خود اضافه کنند و نیم ساعت قبل از شروع بازی حتما آنلاین باشند.

لینک به دیدگاه

از همین الان هیجان بازی امروز من و گرفته @};-?

شدیدا منتظرم ببینم بازی به کجا میرسه

لینک به دیدگاه

درود

بله واقعا هیجان مسابقه امروز بیشتر از مراحل پیش هستش. ضمنا داریم وسایل احتمالی مورد نیاز رو اماده میکنیم @};-

72474079509548621097.jpg

لینک به دیدگاه

10 کاربر تایید شده برای فینال بازی آنلاین وین در روز یکشنبه 7 شهریور 1389 ساعت 18.30

در این دوره از بازی آنلاین وین 10 کاربر زیر مجاز و نام کاربری آنها در بازی ثبت شده است.

mehdi , poorya_lion , mehrdad , blackrain , MR PC , manager , makenzi , MoHaMaD , pakdasht , barandeh

دو کاربر maximus , rahpoo از شرکت در بازی فینال انصراف دادند و به جای آنها دو کاربر pakdasht , barandeh که آگهی هفت ستاره خود را ثبت کرده اند بازی خواهند کرد.

توجه : حتماً در ساعت 18.10 دقیقه آنلاین شوید و بازی خود را اجرا کنید و در صورت وارد شدن به برنامه پیغام تایید خود را به ID آقای حسینی (samurai_lion2001@yahoo.com) ارسال کنید و هر گونه مشکلی در این زمینه داشتید نیز می توانید با ایشان مطرح سازید.

شروع بازی در روز یکشنبه 7 شهریور ماه 1389 در ساعت 18.30

لینک به دیدگاه

درود

بله واقعا هیجان مسابقه امروز بیشتر از مراحل پیش هستش. ضمنا داریم وسایل احتمالی مورد نیاز رو اماده میکنیم @};-

@};-

من باید جمبو جت خودمو آماده کنم:o این اسلحه ای که من میبینم از همونجا هم بزنید تا اینجا میاد :-j

ظاهرا برد مسابقه داره به جاهای باریک میکشه :D

لینک به دیدگاه

درود

72474079509548621097.jpg

درود .

جناب خسروی مرسی از یاد آوریتون . راستی با این Xwhisper ها می شه از تهران ، هدف رو توی قزوین زد؟!!! @};-

لینک به دیدگاه

خوابیده بودم الان ! یهو حراسان از خواب پریدم گفتم مسابقه تموم شد ! @};- :-j

ما همچنان آماده ایم که 150 تومن رو ببریم ! @};-

لینک به دیدگاه

دوستان امیدوارم که اینقدر بازی امروز براتون هیجان داشته باشه که بعد از اتمام بازی دپرس بشید @};-

لطفا پس از الان قرصهای قلب و اعصاب یادتون نره :-j شوخی کردما هیچ وقت قرص نخورید ... باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟

موفق باشید بچه ها @};-

لینک به دیدگاه

درود

به برنده محترم مسابقه جناب پرهیزکار تبریک عرض میکنم. مبارکتون باشه عزیز @};-

ویرایش شده توسط MR PC
لینک به دیدگاه

تشکر میکنم.

واقعا باید بگم این از معدود دفعاتی بود که تو زندگیم اینقدر هیجان داشتم.

فوق العاده مهیج بود. البته در کنار دوستان هم اوقات خوبی رو سپری کردیم.@};- کاش همه دوستان بودن در کنفرانس لذتی دو چندان میبردیم.

احساس میکنم یه جعبه رد بول خوردم :-j

باز هم از جناب حسینی عزیز تشکر میکنم بخاطر این مسابقه زیبا و بی نظیر.

محمد هم یا رفته بیرون از بازی یا رفته بود تو بازی @};-

ویرایش شده توسط MaKenZi
لینک به دیدگاه

به جناب پرهیزکار برنده جائزه 150000 تومانی بازی وین تبریک میگم .

میدونید چرا خوش شانسه ؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چون سانسشو امتحان میکنه و باور کنید خیلی از ماها همیشه میگیم ول کن بابا ما رو این شانسها ولی ایشون همیشه در بازی شرکت کرده و بوده تو بازی ,,,,,,,, همین .

مسیر زندگی هم همینطوره اگر همیشه بخوایم قدم در جاده های کاملا روشن بگذاریم مطمئنم که نهایتا میشیم مثل یکی دیگه ولی ریسکه که ادم رو موفق میکنه . اماری که دارم 90 درصد انسانهای موفق ریسک کردن و از خلاقیت استفاده کردن و بارها شکست خوردن ولی بی خیال کار نشدن تا اینکه روزی به موفقیت بزرگی رسیدن .

در جاده موفقیت قدم بر میدارم ولی در پیج جاده , به شکست میرسم ولی باز هم قدم بر میدارم که شاید

در پشت پیج , موفقیت نهان باشد .

واقعا مبارکش باشه . @};- @};- :-j

لینک به دیدگاه

فکر کنم محمد دپرس شد @};- البته پسر پر قدرتی باید باشه ها

لینک به دیدگاه

آقا اون تفنگو بده به من ! :-j

--------------------------------------------------------------

شوخی میکنم دوستان ! محسن یکی از بهترین دوستان منه . ( هم اینجا هم توی موبایلستان و ... ) کلا ما زیاد با هم شوخی میکنیم . ایشون که جایزه برده انگاری من بردم ! >@};- ( خودش قضیه رو میدونه )

من خیلی دپرس نشدم ! چون درواقع به لطف محسن بود تونستم توی مسابقه فینال شرکت کنم !

در آخر هم از آقای حسینی و آقای قوچی و بقیه دوستانی که برای این بازی زحمت کشیدن ممنونم !

ایشالله دفعات بعد خودم کولاک میکنم ! @};-

لینک به دیدگاه

دوستان جناب پرهیز کار واقعا خوش شانس هستن و مطمعن باشید برد امروز قسمتشون بود. بنده چون دوستم نتونست زمان مسابقه در فروم باشه مجبور شدم خودم با 2 تا ID بیام ولی میبینید چیزی نبردم.

همین قضیه چند ماه پیش توی کیش اتفاق افتاد برام

بنده و دوستم از یک مغازه فروش گوشی موبایل و ..... حدود 600 تومن خرید کردیم بعد مغازه دار اونجا بهمون نزدیک 30 تا بلیط قرعه کشی جایزه شبانه اون پاساژ رو داد که کلی طول کشید تا پر کردیم و انداختیم صندوق. شب که شد اومدیم و منتظر قرعه کشی شدیم

افرادی بودن که با خرید یک چیز خیلی کوچک جایزه ها رو بردن و اسمشون برای به قول معروف برای قرعه کشی جایزه نهایی سالانه هم در میومد ولی ما فقط نگاه کردیم و هیچی نبردیم @};-

باز همونجا یک بازرگانی شکلات فروشی بود که هر کس ازش 20 تومن خرید میکرد بهش بلیط قرعه کشی جایزه سالانه همون بازرگانی رو که یک ماشین بود میداد خود صاحب اون فروشگاه تعریف میکرد که سال قبل یک خانم با خرید 20 تومن شکلات از ما با همون یک بلیط برنده ماشین شد در حالی که شخص دیگه ای که توی تهران مغازه شکلات فروشی داشت با خرید 4 میلیون تومن شکلات و کلی بلیط برنده نشد. @};-?

خلاصه اینکه بعضی چیزا واقعاخواست خدا و قسمت هست و به قول شاعر

هر چه دلم خاست نه آن میشود ******* هر چه خدا خاست همان میشود :-j

ویرایش شده توسط MR PC
لینک به دیدگاه

دوستان واقعا جالب بود برام.

باور کنید اصلا احتمال برنده شن نمیدادم (فقط یکم :دی)

یه داستان کوتاه هم بگم (یکم سرتون رو درد بیارم)

من قبل از عید که زمان ثبت نام دانشگاه پیام نور بود.

تصمیم گرفته بودم ثبت نام کنم. ولی چون دیر اقدام کرده بودم. پشیمون شدم و گفتم که باشه برای سال بعد تا خوب بخونم.

یه شب که نشسته بود پای کامپیوتر ، تلویزیون داشت اخبار 20 و30 رو پخش میکرد.

آخرای خبر ها که بود شنیدم مجری گفت که مهلت ثبت نام دانشگاه پیام نور تا فردا تمدید شد.

نمیدونم چطوری شد ، دوباره تصمیم گرفتم شرکت کنم. فردا صبحش دفترچه رو گرفتم و تو سایت ثبت نام کردم.

دقیقا از اول عید نشستم خونه خوندم. کل عید رو هم تنها بودم @};- تا آخر اردیبهشت ، حتی بخاطر فرصت کم کلا درس ریاضی رو نخوندم و همش رو شانسی زدم.

خلاصه وقت امتحان رفتم امتحان دادم. امتحان خوب بود. و تقریبا 50 60 درصد احتمال میدادم قبول شم.

چند شب پیش که نتایج رو سایت سنجش قرار گرفت ، چک کردم و با کمال حیرت و تعجب فراوون دیدم که رتبه من رو زده 2 اصلا باورم نشد.

من 4 سال بود که از درس و کتاب فاصله گرفته بودم ، و کل دوماه رو هم فقط خودم خوندم بدون کلاس رفتن ، حتی درس های تخصصی رو.

واقعا خوش حال شدم.

====

حالا فکر کنید اگر شرکت نمیکردم چی؟!!!

من چند باری واسه دانشگاه شرکت کرده بودم ولی هیچ دفعه ای اینقدر مصمم نبودم برای قبول شدن. حتی دفعات ابتدایی میلیون ها تومن پول کلاس دادم.

تصمیم مهمه ، و نترسیدن از شکست و نهراسیدن از چالش های سر راه.

ببخشید سرتون رو درد آوردم@};-

لینک به دیدگاه

پس اولش بابت دانشگاهت با این رتبه عالی تبریک میگم و بعد در مورد بازی بهت تبریک میگم .

نمیدونم که کی قانون جاذبه رو میدونه ؟

قانون جاذبه میگه هر چیزی که فکرش رو بکنی و بهش اعتقاد داشته باشی و حسش کنی بهش میرسی اگر بهش نرسیدی حتما جایی از کارت میلنگیده و باز قانون جاذبه کار کرده میدونی چرا ؟

مثال میزنم : وقتی از بالای یک ساختمون 10 طبقه اگه خودتو پرت کنی جاذبه زمین کاری نداره که شما ادمه خوبی بودی یا بد پس قانون جاذبه کاری نداره که شما چی فکر کردی فکر منفی کردی یا مثبت فقط شما رو به سمت چیزی که فکر میکنید می کشونه .

سرتون رو بدرد اوردم واقعا به زندگی و موفقیت و هر چیزی که دوست دارید بهش برسید مثبت نگاه کنید , حتما بهش می رسید .

لینک به دیدگاه

جالبه یکی از دوستان خوبمون تو پیغام خصوصی ازم پرسید

پرهیزکار کیه؟ @};-

از خنده مردم @};-

لینک به دیدگاه

جالبه یکی از دوستان خوبمون تو پیغام خصوصی ازم پرسید

پرهیزکار کیه؟ :-j

از خنده مردم @};-

@};-

معروف شدم دیگه :o

چی گفتید بهش ؟

لینک به دیدگاه

@};-

معروف شدم دیگه B)

چی گفتید بهش ؟

گفتم یه ادمه خوش شانسه :D

لینک به دیدگاه

تبریک میگم به برنده ی مسابقه.من متاسفانه ساعت بازی خونه نبودم و نشد شرکت کنم.

مبارکتون باشه عزیزRose.gif

لینک به دیدگاه

جالبه یه نفر هم از من پرسیده ! ( محسن چه کردی ؟؟!!!! )

راستی محسن آمارتو به بروبچ انونور دادم ! ببیننت باید 200 هزارتومن شیرینی بدی ! @};-

برو درخواست بازنشستگی بده و الفرااااااااااااار !!!! :DB))

ویرایش شده توسط MoHaMaD
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...