رفتن به مطلب

استفاده آب فاظلاب در تره بار

Logan2020
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

چرا بست قبلی رو حذف کردین ؟؟؟

مشکل ما مردم  اینه که همه چیز رو سیاسی میکنیم درصورتیکه همین موضوعی که حذف کردین تا چند سال دیگه

بزرگترین فاجعه رو در کشور بوجود میاره .

شما دوست عزیزی که از این موضوع براحتی میگذرید فقط یکبار به آزمایشگاه سر بزنید .

ویرایش شده توسط my lion
لینک به دیدگاه

شما با این رویه ای که پیش گرفتی هیچ اتفاقی به جز بن شدن براتون نمی افته...

لینک به دیدگاه

چرا بست قبلی رو حذف کردین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مشکل ما مردم بدبخت اینه که همه چیز رو سیاسی میکنیم درصورتیکه همین موضوعی که حذف کردین تا چند سال دیگه

بزرگترین فاجعه رو در کشور بوجود میاره .

شما دوست عزیزی که از این موضوع براحتی میگذرید فقط یکبار به آزمایشگاه سر بزنید .

اینم حذف کردین بدرک .

دوست عزیز حتما دلایلی برای اینکارشون داشتند بهتر بود توی پ خ از مدیرا یا ناظمین سوال میپرسیدی

ومطمعنم که بهتون جواب منطقی میدادن

لینک به دیدگاه

:Frustrated:

ویرایش شده توسط sasan.majidi2014
لینک به دیدگاه

دوست عزیز

بعضی خبرها برای فروم ومتعاقبا برای صاحب سایت مشکل درست میکنه پس هممون باید مواظب باشیم خدای نکرده حرفای... نزنیم تا بتونیم همواره از بحث ها وخبرهای مفید استفاده کنیم

فروم ها وانجمن های زیادی بودند که متاسفانه به دلیل همین مسائل ف...ر و تعطیل شدند شما که دوست نداری این بلا سر لیون عزیز بیاد؟؟پس رعایت کنید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز

بعضی خبرها برای فروم ومتعاقبا برای صاحب سایت مشکل درست میکنه پس هممون باید مواظب باشیم خدای نکرده حرفای... نزنیم تا بتونیم همواره از بحث ها وخبرهای مفید استفاده کنیم

فروم ها وانجمن های زیادی بودند که متاسفانه به دلیل همین مسائل ف...ر و تعطیل شدند شما که دوست نداری این بلا سر لیون عزیز بیاد؟؟پس رعایت کنید

احسنت

لینک به دیدگاه

دوست عزیز

ببخشید داداش این که ما داریم فاضلاب میخوریم و همه حتی خبرگزاری های معتبر هم این مسئله را بیان کردن و کسی کاری براش نمیکنه،چطور میتونه باعث بسته شدن این انجمن بشه!؟؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اول تشکر میکنم بابت اون تاپیک که اطلاع رسانی کردید مفید بود

ولی بهتره ملایم تر بگین دیگه ...... و کسی رو مقصر نکنین ......... مردم عقل دارن تشخیص میدن مشکل از کیه ....این جوری فروم حاشیه نمیره و دلیلی برای پاک شدن تاپیک شما هم نیست

مرسی

لینک به دیدگاه

ولی بهتره ملایم تر بگین دیگه ...... و کسی رو مقصر نکنین ......... مردم عقل دارن تشخیص میدن مشکل از کیه ....این جوری فروم حاشیه نمیره و دلیلی برای پاک شدن تاپیک شما هم نیست

مرسی

دوست عزیزم من با چندتا از اشناها عنوان کردم میدونین در جواب چی گفتن ؟؟؟ جوابشون : خوب دیگه مصرف نمیکنیم

واقعا این راه حل ماست برای چنین وضعی ؟؟؟؟؟؟

مشکل دیگه هم اینه که نه از ظاهر نه از بو و نه در طعم هم مشخص نمیکنه که از این ها استفاده کردیم .

لینک به دیدگاه

مرسی

کاملن درست میگن آقا سعید... بهترین کار همینه @};-

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم من با چندتا از اشناها عنوان کردم میدونین در جواب چی گفتن ؟؟؟ جوابشون : خوب دیگه مصرف نمیکنیم

واقعا این راه حل ماست برای چنین وضعی ؟؟؟؟؟؟

مشکل دیگه هم اینه که نه از ظاهر نه از بو و نه در طعم هم مشخص نمیکنه که از این ها استفاده کردیم .

چی بگم ...

کاملن درست میگن آقا سعید... بهترین کار همینه @};-

@};- @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...