رفتن به مطلب

خریدار کیس روباز یا ( OC STATIONS ) شرکت گرین

Ata_Se7en
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با عرض سلام و تقدیم ادب خدمت همه عزیزان و دوستان گل / امیدوارم هر جایی که هستین سالم و خوشحال باشین 

دوستان بزرگوار خریدار کیس روباز یا ( OC STATIONS  )  شرکت گرین هستیم به صورت کارکرده و قیمت معقول که

اگر دوستی قصد فروشش رو داشت من در خدمتش هستم . 

ocstation.gif

ocstation_pic.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام عطا جان خوبی؟

به نظرم اینو اگه نو پیدا کنی خیلی بهتره... در اثر نگهداری نادرست  لکه های بدی روش میوفته که پاک نمیشه ، بعضی مواقع حتی گرد و غبار هم اگه بطور مرتب از روش تمیز نشده باشه دیگه میچسبه و به زور تمیز میشن ، از اون گذشته ، نر و مادگی های مخصوص اتصال پاینه های استوانه ایش هم زود هرز میشن (من 3 بار باز و بستشون کردم و ان اتفاق افتاد و 2 تا از پایه ها فقط پیچ پایینیشون سالمه و لایه بالایی همینطوری بدون پیچ روی اون 2 تا پایه سواره)، پس بهتره بیشتر از 1 بار سرهم نشده باشه.. برای یکی دیگه از دوستان هم پیش اومده این قضیه...

اگر هم اصرار به خرید دست دوم داری بهتره که بصورت سر هم شده بگی برات ارسال کنن... چون ممکنه چندتا پیچ هرز شده باشه و وقتی که میخوای سر هم کنی خراب بشه و طرف هم بگه خودت نتونستی خوب سر هم کنی و فشار اوردی و خراب شده...

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام عطا جان خوبی؟

به نظرم اینو اگه نو پیدا کنی خیلی بهتره... در اثر نگهداری نادرست  لکه های بدی روش میوفته که پاک نمیشه ، بعضی مواقع حتی گرد و غبار هم اگه بطور مرتب از روش تمیز نشده باشه دیگه میچسبه و به زور تمیز میشن ، از اون گذشته ، نر و مادگی های مخصوص اتصال پاینه های استوانه ایش هم زود هرز میشن (من 3 بار باز و بستشون کردم و ان اتفاق افتاد و 2 تا از پایه ها فقط پیچ پایینیشون سالمه و لایه بالایی همینطوری بدون پیچ روی اون 2 تا پایه سواره)، پس بهتره بیشتر از 1 بار سرهم نشده باشه.. برای یکی دیگه از دوستان هم پیش اومده این قضیه...

اگر هم اصرار به خرید دست دوم داری بهتره که بصورت سر هم شده بگی برات ارسال کنن... چون ممکنه چندتا پیچ هرز شده باشه و وقتی که میخوای سر هم کنی خراب بشه و طرف هم بگه خودت نتونستی خوب سر هم کنی و فشار اوردی و خراب شده...

سلام و عرض ادب خدمت جناب رضایی عزیز 

ممنون از راهنمایی و ذکر نکات مهم در مورد کیس روباز / والا جناب رضایی قیمتش نامردانه و بدون منطق بالا رفته که به نظرم اصلا ارزش خرید به صورت اکبند رو نداره 

البته شاید نظرات فرق کنه ولی خب این نظر شخصیه منه به همون خاطر تصمیم گرفتم دست دوم بخرم / از قضا یه دونه از امین جان از فروم سخت افزار خریده بودم که 

واقعا تمیز و سالم بود که خیلی لذت بردم از سلیقشون / الانم به امید یه همچین موردی تایپیک زدم ببینم دوباره میشه پیدا کرد یا نه ؟ 

به هر حال متشکرم 

لینک به دیدگاه

من دارم بعد از باز نشستگی حدود 3 ساله داره خاک میخوره.

پیام بده تا عکس و توضیحان رو برات بفرستم.

یا حق

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من دارم بعد از باز نشستگی حدود 3 ساله داره خاک میخوره.

پیام بده تا عکس و توضیحان رو برات بفرستم.

یا حق

با سلام خدمت سعید جان عزیز  / به به 

سعید جان خبر خوبی دادی برادر

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...