رفتن به مطلب

فروش 5870 گیگابایت(آک)+رم کروسر 1600CL7 (آک) هر 2 با گارانتی!

saeed0c
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

چند وقت پیش این 2 تا قطعه رو خریدم ! هر 2 سوختن رفتن گارانتی 2 تا نو با گارانتی برام اومد!

حالا قصد فروششون رو دارم چون به پولش نیاز دارم.

مدل دقیق : هر دو ساخت تایوان

گیگابایت GV-R587D5-1GD-B گارانتی آواژنگ تا 2013 می.

کروسر CMX6GX3M3C1600C7 ورژن 6.2 . XMS3 1600 cl7 1.65 v گارانتی لایف تایم کولینگ سیس. 3 تا 2 گیگ

عکس :

i30649_15870.JPG

قیمتای پیشهادیتونو بگید. قیمت پرت هم ندید بعد بگید این بشتر نمی ارزه و نمی دونم قیمت 5870 تو بازار جهانی این طور شده اون طور شده! یا 480 اومده این دیگه شده 8400GS .....

قیمت پایه ی رم 220 .

قیمت پایه ی گرافیک 420 .

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

لینک قیمت محصول :

http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=1278

من این قیمت نمی دما نترسید :دی

لینک به دیدگاه

برای پایه موافقم !

اما دقت کنید که گارانتی ساپفایر کجا!! آواژنگ کجا. به شخصه خیلی خوشم اومد از آوازنگ جنس سوخته و تعویض می کنه روی اون جنسه هم که به جاش می ده گارانتی می ده! کدوم شرکت این کارو می کنه! @};-

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

برای پایه موافقم !

اما دقت کنید که گارانتی ساپفایر کجا!! آواژنگ کجا. به شخصه خیلی خوشم اومد از آوازنگ جنس سوخته و تعویض می کنه روی اون جنسه هم که به جاش می ده گارانتی می ده! کدوم شرکت این کارو می کنه! @};-

کارت گرافیک Sapphire 4870x2 رو زدم سوزوندم و بردمش گارانتی ، بعد از 24 ساعت یک کارت Sapphire 4870x2 آکبند با گارانتی تا سال 1392 تحویلم دادن ! گارانتیه سافایر بده ؟ فکر نکنم آواژنگ 24 ساعته کارت آکبند رو تحویل بده !

درضمن :

من موفق نشدم عکس رم هاتو رو ببینم ، لطفا یک لینکی از عکسش بگذارید (از خود رم) و یک قیمت پایه هم مشخص کنید ، اگر مناسب باشه من خریدارم @};-

لینک به دیدگاه

خوب حتما شما تهران هستی داداش. وگر نه همه ی عالم می دونن من 2 تا 4850 داشتم ساپفایر سوختن. 2 ماه بعد ( با پیگیری 24 ساعته) 2 تا 4730 ترکیده بم دادن!!! کجاش خوبه؟!!!

آواژنگ تو اهواز این مدل رو نداشت وگر نه تعویضش 10 دقیقه ای بود!! :o سینا جان نزن تو سر گارانتی مال @};- .

در حال حاضر 2 تاش مشتری داره اونم زیاد @};- شما نخری یکی دیگه :-j

رم ها آخرین قیمت 220 هست تو 2 تا فورم.

گرافیک هم 420 ... :D

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

رم ها فروخته شد . @};- سینا جان تو فورم pt هم رفت : اینم لینک

http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=3008819#post3008819

مونده گرافیک. بدو بدو حراجش کردم. بیا این ور بازار. کارت نو با قیمت دست 2 :دی @};-

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...