رفتن به مطلب

فریز شدن تصویر و در ادامه صفحه آبی مرگ...

milad-over
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

آقا میلاد دوست گرامی به شخصه از روی موارد و تجربه شخصیِ خودم میگم بی خودی خودتون رو اذیت نکنید من اینطور خطوط و بهم ریختگی تصویر رو در اکثر مواقع زمانی باهاش مواجه شدم که کارت گرافیک مشکل داشته(چیپ کارت گرافیکتون بیش از حد داغ نمیشه حالا به هر دلیلی؟ اگه موقعی که سیستم رو روشن میکنید یا بعد از صفحه آبی سیستم ریست میشه و تصویر درست نشون داده میشه این اتفاق گاهی اوقات وقتی سیستم داغ میکنه اتفاق میفته تا به قطعات آسیبی وارد نشه) بهترین کار اینه که اول شما کارت گرافیکتون رو عوض کنید یک گرافیکی که از صحت سلامتش مطمئن هستید رو روی سیستمتون قرار بدید بعد دوباره تست کنید اگه این مشکل واستون دوباره اتفاق افتاد اول از همه متوجه میشید که مشکل از گرافیکتون نیست و احتمالات به سمت هاردتون میره و در صورتی که مطمئن شدید هاردتون ایراد داره در صورتی که گارانتی داره هر چه زودتر بفرستینش گارانتی

سلام داداش به جز چیپ مادربورد بقیه قطعات دما عادی هستش ... گرافیک زیر بار بالاتر از 75 نمیره

گرافیک رو سیستم دوستم همراه بارم خودم تست کردیم بازی و3d مارک ایرادی نشون نداد

لینک به دیدگاه

خوب حالا که به سیستم دوستت هم دسترسی داری یا گرافیک اون رو بذار رو سیستمت که 100% خیالت از بابت گرافیک راحت بشه یا هارد خودت رو با سیستم دوستت تست کن این طور موارد رو تا تست نکنی نمیشه کامل به مشکل پی برد، چند وقت پیش سیستم یکی از آشناهامون رو روشن کردم صفحه مانیتورش روشن نمیشد و تصویر نمیداد حتی بازرش بوق هم نمیزد که بدونم کدوم قطعه مشکل داره سیستمی که تا چند وقت پیش با همین شرایط روشن میشد و بالا میومد حالا به این مشکل برخورده بود تنها قطعه ای که میتونستم خارجش کنم و امتحانش کنم رم ها بود یکی از رم هارو آوردم بیرون با اون یکی دیگه اش سیستم بالا اومد دوباره بصورت دوال انداختمش جا همون مشکل پیش اومد تا اینکه هر دو رو بصورت سینگل جا انداختم حالا چه دلیلی داره که سیستمی که تا چند وقت پیش با همین شرایط بوت میشد و الان در حالت دوال بوت نمیشه و باید بصورت سینگل باشه من سر در نیاوردم؟!!! این سیستمی که میگم هاردش بد سکتور داره موقعی که فایل تصویری پخش میشه بعد از چند دقیقه سیستمش هنگ میکنه که باید دستی ریستش کرد اما مثل مال شما اینطوری نمیشه به هر حال امیدوارم مشکلتون هر چه زودتر برطرف بشه

ویرایش شده توسط apple2070
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...