رفتن به مطلب

خرید هارد یک ترا غیر از بلک

اشتراک گذاری

12 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام هارد یک ترابایت،کارایی بیشتر دارد؟

• WD RED
      3
    • WD PURPLE
      1
    • WD BLUE
      8
    • Seagate
      2
    • Toshiba
      0
    • سایر موارد
      0

Recommended Posts

باز هم سلام به برادران لیونی!

بعد از خریدن ا‌س‌اس‌دی سامسونگ evo،حالا قصد خرید یک هارد جدید به عنوان هارد دوم که البته خیلی هم آرشیو نیست و قراره ازش کار بکشم را دارم.به نظر شما آیا وسترن قرمز گزینه مناسبیه؟البته با توجه با اینکه برای دیتاسنترها و raid کردن هستش اینو انتخاب کردم.مقاله جناب کریمی درمورد هاردهای وسترن را خوندم و اصلا قصد خرید سری گرین و بلک را ندارم،هرچند میشه با این هزینه ۲ترا گرین خرید.تاپیک ماله خودتونه،هر جوری پیشنهاد و انتقادی هم پذیرفته میشه: )

پ.ن:گرین سرعتش کمه،و بلک بعد از مدتی زیاد صدا میده(هر دو را داشتم!)

با تشکر!!

لینک به دیدگاه

جسارتا هیچ کدام از ۴۵ نفری که تاپیکو مشاهده کردند نظری ندارن؟؟ :|

ویرایش شده توسط pouyan_ta
لینک به دیدگاه

سلام.

به نظر من برای آرشیو گرین عالی ترینه و سرعت قابل قبولی داره.

اما اگه برای آرشیو و بازی با هم میخواهید استفاده کنید سیگیت بگیرید.

لینک به دیدگاه

سلام.

به نظر من برای آرشیو گرین عالی ترینه و سرعت قابل قبولی داره.

اما اگه برای آرشیو و بازی با هم میخواهید استفاده کنید سیگیت بگیرید.

خیلی ممنون.راستش از سری باراکودا خاطره خوش ندارم،و پول سری کانستلیشن هم نیست: ) ولی اگر دوستان تایید کنن مشکلی نیست ویرایش شده توسط pouyan_ta
لینک به دیدگاه

فکر کنم وسترن قرمز بهتر باشه ولی قیمتش یه مقدار بالاست بخاطر همین بیشتر دوستان نظرشون روی آبی هست

لینک به دیدگاه

من خودم 4 سال 2 ترا گرین دارم خیلی هم راضی هستم کاملا بی صدا و کم مصرف ..سرعتش هم خوبه @};-

لینک به دیدگاه

فکر کنم وسترن قرمز بهتر باشه ولی قیمتش یه مقدار بالاست بخاطر همین بیشتر دوستان نظرشون روی آبی هست

راستش مدل یک ترا زیاد باهم اختلاف ندارند به نظر من ولی نمیدونم این اختلاف به صرفه هست یا نه؟

شما بلو بگیر یک ترا ضرر نمی کنی 

در مقایسه با رد چه برتری هایی داره؟

من خودم 4 سال 2 ترا گرین دارم خیلی هم راضی هستم کاملا بی صدا و کم مصرف ..سرعتش هم خوبه @};-

ممنون!اتفاقا یه سه ترا گرین هم موجوده که تا خرخره پر شده ولی خب نمیدونم چرا بازهم چنگی ب دل نمیزنه با اینکه دماش توی لود حتی از اس اس دس هم پایین تره!!

لینک به دیدگاه

والا سری قرمز و بنفش کاراییشون فرق دارن و این که میشه ازشون تو سیستم خانگی هم استفاده کرد رو باس بپرسین بنده خبر ندارم ولی خب بعد بلک بلو هست پس سرعتش خوب خواهد ود و هست من خودم ازش کار می کشم صدا مدا هم نداره تنها مشکلش اینه که 2 ترایی نداره فقط یک تراس و 4 ترا هم شاید نداره  

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...