رفتن به مطلب

راهنمایی در بستن کیس ultra gaming 4k

اشتراک گذاری

Recommended Posts

ممنون از همه دوستان . پس با این اوساف که میگین 4 way sli  فریم ثابتی نمیده و مشکلات خاص خودشو دارره پس 2تا کافیه تا سری پاسکال معرفی شه 

سوال آخر کیس چه کنم ؟ و این که چرا 5960x نه :/ چون من گفتم کاربردم فقط گیم نیست

چون بجز کاربری حرفه ای و رندرینگ اختلاف قیمتش با 5930k منطقی نیست و تفاوت آنچنانی مشاهده نخواهید کرد چون در بسیاری از موارد 2 هسته بیشترش لازمتون نخواهد شد و با 5930k درصورت اور فرکانس بیشتری دریافت میکنین.که در بعضی موارد 2هسته کمتر رو جبران میکنه.1 میلیون تومان برای دوره basic پاراگلایدر و یاچند باراجاره لوازم  اسکی کافیه .همچنین برای سفر زمینی به ارمنستان برای 3,4 روز  :) کیس هم 900d شاید زیاد پر زرق و برق بنظر نیاد در نگاه اول اما بسیار سنگین هست و زیبایی خاصی داره و حالتی آلومینیومی داره برعکس 780t که خودم دارم اما حالتی پلاستیکی داره. میتونین cooler master cosmos ii هم بصورت ماد شده خریداری کنین که زیبایی خاصی داره یا nzxt که از دید بنده در زیبایی حرف اول رو میزنه.

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

میشه ارزو منم بر اورده کنید ؟ سیستم ۷۷۵ دارم داغون خخخخ

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام مگه مانیتور ROG Swift رزولوشن 2560x1440 نداره؟ مدل 4K این مانیتور هم اومده؟

لینک به دیدگاه

سلام مگه مانیتور ROG Swift رزولوشن 2560x1440 نداره؟ مدل 4K این مانیتور هم اومده؟

تازه در نمایشگاه ces دیده شده و با ورودش به بازارجهانی فاصله داره Swift PG27AQکه  ips 60hz 4k هست

لینک به دیدگاه

به نظر من کیس یا NZXT H440 یا Corsair Air 540 بگیر.البته نظر منه چون خودم این دوتارو خیلی دوست دارم.مخصوصا NZXT.

هر دو کیس از لحاظ کابل منیجمنت عالی هستن.

ویرایش شده توسط Oceanic
لینک به دیدگاه

به نظر من کیس یا NZXT H440 یا Corsair Air 540 بگیر.البته نظر منه چون خودم این دوتارو خیلی دوست ذارم.مخصوصا NZXT.

هر دو کیس از لحاظ کابل منیجمنت عالی هستن.

با سلام h440 با اینکه درمورد زیباییش با شما کاملا موافق هستم اما تهویه و cable management بشدت ضعیفی داره بدلیل فضای بسیار کم سمت راست.البته full tower هم نیست و در رده ی خودش کیس خوبی و زیباییست.

لینک به دیدگاه

با سلام h440 با اینکه درمورد زیباییش با شما کاملا موافق هستم اما تهویه و cable management بشدت ضعیفی داره بدلیل فضای بسیار کم سمت راست.البته full tower هم نیست و در رده ی خودش کیس خوبی و زیباییست.

تهویه رو نمیدونم ولی به نظرم مدیریت کابلش بد نبوده تو بلدهایی که من یوتیوب دیدم.بازم به کسی که انجام میده مربوط میشه.

ویرایش شده توسط Oceanic
لینک به دیدگاه

تهویه رو نمیدونم ولی به نظرم مدیریت کابلش بد نبوده تو بلدهایی که من یوتیوب دیدم.بازم به کسی که انجام میده مربوط میشه.

کابل ها به پدی که جهت نویز گیری کنار در سمت راست قرار گیر میکنه چون جای بسیار کمی پشت مینبورد داره و این پد که مخصوص دفع صدا دور و بر کیس قرار داده شده بخصوص پشت مینبورد خراشیده میشه .همین موجب دشواری کابل کشی میشه.البته نیاید از کیس جم و جور midtower انتظار بیشتری هم داشت و در اندازه خودش بسیار مورد مناسب و زیباییست بخصوص حالت مخفی پاور و نداشتن  panel odd جلوی کیس و یکدست بودنش

لینک به دیدگاه

کابل ها به پدی که جهت نویز گیری کنار در سمت راست قرار گیر میکنه چون جای بسیار کمی پشت مینبورد داره و این پد که مخصوص دفع صدا دور و بر کیس قرار داده شده بخصوص پشت مینبورد خراشیده میشه .همین موجب دشواری کابل کشی میشه.البته نیاید از کیس جم و جور midtower انتظار بیشتری هم داشت و در اندازه خودش بسیار مورد مناسب و زیباییست بخصوص حالت مخفی پاور و نداشتن  panel odd جلوی کیس و یکدست بودنش

مخصوصا رنگ سفید یخچالیش :D

لینک به دیدگاه

نظرتونو راجب کیس های گرین x9  هم بگین خیلی تعریف میشنوم و raidmax 

لینک به دیدگاه

made nazaram 2a rog swift e k injor mishe y tasvir 4k grft . vali ye model lg didam 36 in wide khyli khoshgelo b keyfiyate port asham bishtare vali tanha badish ine ke nagofte lg ke in monitorash chand hz e 

لینک به دیدگاه

نظرتونو راجب کیس های گرین x9  هم بگین خیلی تعریف میشنوم و raidmax 

raidmax به هیچ عنوان مناسب نیست.x9 هم که یکی از معایبش اینه که زیاد خاک میگیره.با این حال دوستمون oceanic نظر بهتری میتونن بدن در این مورد چون همین کیسو دارن.

لینک به دیدگاه

made nazaram 2a rog swift e k injor mishe y tasvir 4k grft . vali ye model lg didam 36 in wide khyli khoshgelo b keyfiyate port asham bishtare vali tanha badish ine ke nagofte lg ke in monitorash chand hz e 

خیر .با این کار تراکم پیکسل شما زیاد نمیشه و در واقع با استفاده از چند مانیتور وسعت دیدتون بیشتر میشه و با 3 مانیتور در حالت surround میتونین در تصویر بقولی بیشتر غرق بشین

لینک به دیدگاه

من از کیس x9 راضیم به اون صورت خاک ندیدم بگیره البته من حساسم دو سه هفته یه بار کیسو باز میکنم کمترین غبار رو از کیس پاک میکنم.(اونقدر نمیزارم باشه که نشه مث روز اول تمیزش کرد)

بیشتر سلیقه خود طرفه که مهمه مثلا اون دوستمون از معایب H440 گفتن ولی من همچنان NZXT رو می پسندم.

به نظرم Corsair Air 540 برای شما خوب باشه.البته نظر شخصیه :D

ویرایش شده توسط Oceanic
لینک به دیدگاه

ماشالا این کیسه یا تانکه ؟ Corsair Air 540   :|

cooler master cm storm stryker  چطور بیده ؟

لینک به دیدگاه

دوستان سی اینجا مانیتور های جدید الجی نداره ؟ 4کی ها رو . تو کاتالوگ ننوشته اصلا چند hz اه

لینک به دیدگاه

ماشالا این کیسه یا تانکه ؟ Corsair Air 540   :|

cooler master cm storm stryker  چطور بیده ؟

میگم که بیشتر سلیقه شما مهمه.به نظر من این کیس عالیههههه..

CM Storm هم کیس خوبیه ولی من خودم بین این و HAF X .. هاف اکس رو انتخاب میکنم.

لینک به دیدگاه

دوستان سی اینجا مانیتور های جدید الجی نداره ؟ 4کی ها رو . تو کاتالوگ ننوشته اصلا چند hz اه

دوست من مانیتورهای 4k در حال حاضر بیشتر 60hz هستند و درصورتی که متفاوت باشه جایی درموردش نوشته.اگه منظورتون مدل 34 اینچی خمیده هست 60hz با پنل ips هست.کیس stryker هم به عنوان یک کیس گیمینگ خوبه اما نه به عنوان کیس حرفه ای.

لینک به دیدگاه

دوست من مانیتورهای 4k در حال حاضر بیشتر 60hz هستند و درصورتی که متفاوت باشه جایی درموردش نوشته.اگه منظورتون مدل 34 اینچی خمیده هست 60hz با پنل ips هست.کیس stryker هم به عنوان یک کیس گیمینگ خوبه اما نه به عنوان کیس حرفه ای.

نظرت راجب اون مدل خمیده واید لل جی که 4k هست چیه ؟ البته اینو در نظر نگیریم که 5ms هست

لینک به دیدگاه

پاسکال کی میاد ؟ بدبختی اینه که تجهیزات water colling  گرافیک کارد خیلییی کمه تو ایران . xeon مشکلش اینه که رو این مادر برد ها فک نکنم نصب بشه 1 2 تا پیمش جا نمیره فک کنم. بعد xeon  تو ایران نیست فکر کنم

xeon هم تو ایران پیدا میشه هم رو Rampage V Extreme میخوره، ب اقای حسینی سفارش بدی میاره، ولی بیشتر از 5930 اگ رندر نمیگیری بدردت نمیخوره، من چون تایم رندرام بالاس 5960 گرفتم، پاسکالم یکسال دیگ، من خودم بمحض معرفی پاسکالو قبل از عرضش میفروشم گرافیکامو، شما همون 5930کافیه برات، اگ میخوای تجربه متفاوت از گیمینگ داشته باشی، 3d بازی کن.... 4kالان بصرفه نیست، ازطرفی هم 3،4way اس ال ای کلی دردسر داره، خیلی از بازیارو اذیت میکنه، سرخیلی ازبازیا مجبوری یکیشو لاک کنی... منهم فقط بخاطر مایا سه تا گرافیک گرفتم، البته برای 3d فشار زیادی ب گرافیک میاد... الانم منتظرم لایتینینگ 980ti بیاد بگیرم
لینک به دیدگاه

والا اینجور ک شما انتخاب کردی عمرا به حرف من گوش بدی اما اگه بخوام نظرم رو بگم :

Case : Corsair Graphite 760T

و اگه امکان تهییه از خارج براتون هست NZXT 820

MotherBoard: بزار سری z170 برسه بعد ی خفنشو بگیر

CPU : 6700K

اگه رندر نمیکنین همین کافیه نیاز ب 5960 ندارین

CPU Cooling : اگه امکان تهییه از خارج براتون هست NZXT Kraken 280 وگرنه همون یکی خودتون

RAM : GSKILL 16GB DDR4 3000Mhz

به 64 ک اصلا و ابدا نیاز ندارین اما خیلی خیلی خواستین بالا بگیرین میتونین 32 هم بگیرین

GPU : 2*980TI

با همین 2تا ب اندازه کافی تو 4k فریم میگیرین نیازی ب پیکربندی 2تایی یا 3تایی نیست

H.D.D : هر حجمی نیاز داشتین بگیرین

S.S.D: من بودم 2تا 256گیگابایتی میگرفتم RAID-0 میکردم یه 120GB هم برا سیستم عمل میزاشتم(مارک هم samsung 850 evo)

Power : اگه 4تا گراف خواستی بگیری ک همون 1500 خودت وگرنه یه 1000واتی هم از برندهای معتبر مثل Corsair سری AX یا HX کافیه

ی کار خیلی خفن هم ک میتونین بکنین اینه که یه Deepcool RGB اظافه کنین و کابل های پاور رو هم اسلیو کنین که زیبایی سیستمتون چند برابر بشه

@};- @};- @};-

با این سیستم موافقم خیلی هم به صرفه و بهینه هستش...

گرافیک میتونی یه r9295x2  بگیری که تو کل تستها تقریبا رده اول رو داره..

والبته پاور گرین رو من ترجیح میدم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز لازم به اس ال ای نیست یک گرافیک فوق العاده

STRIX-R9FURY-DC3-4G-GAMING

لازم به پول خرج کردن بی مورد نیست
قیمت ش 2400
به قیمت یک 980
ولی باید ببینیش یک هیولاس
فقط این مدل و فقط ایسوس
ویرایش شده توسط saeid1010
لینک به دیدگاه

https://www.asus.com/ROG-Republic-Of-Gamers/ROG_SWIFT_PG278Q/

لینک به دیدگاه

دوست من مدلی که فرمودین qhd هست با پنل tn 144hz و 1ms.همتای اونhttps://www.asus.com/Monitors/MG279Q/overview/  با پنل ips 144hz , 4ms وهمچنین یک نمونه uhd یا بقولی 4k این مدل هست https://www.asus.com/Monitors/PB279Q/overview/ با این مشخصات  3840x2160 at 60Hz (DisplayPort) ,3840x2160 at 30Hz (HDMI) و 5ms .البته فاصله زیادی تا دسترسی به مانیتورهای 4k با رفرش ریت بالاتر نمونده هرچند باید درنظر داشته باشین بسیاری از سیستم ها با همون 60fps هم در 4k دست و پنجه نرم میکنن در حال حاضر پس 144hz بی استفاده هست.

لینک به دیدگاه

اول از همه به خاتر املام عزر میخام

با مونیتور شروع میکنم

مونیتور انتخابی شما بغیر از 2560×1440 بودنش حرف نداره (در ایران هم موجود شده) واقعا حرف نداره ولی چند مونیتور دیگه هم هست  من اصولا با شرکت اسوس میانه خوبی ندارم و همیشه از خرید ایسوس بد اوردم !!!!

مونیتور پیشنهادی من هم از شرکت دل هستش

http://accessories.dell.com/sna/productdetail.aspx?c=us&l=en&s=bsd&cs=04&sku=210-ACBL&dgc=BA&cid=289667&lid=5555850&acd=12309214878278679&ven3=812102909328076807

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=9SIA4P02MB2084&nm_mc=KNC-GoogleMKP-PC&cm_mmc=KNC-GoogleMKP-PC-_-pla-_-LCD+%2f+LED+Monitors-_-9SIA4P02MB2084&gclid=CjwKEAjwpPCuBRDris2Y7piU2QsSJAD1Qv7B2i15HqhVDMI_833sAu5dkBt2GIRbrohFwAZ5LUb4UBoCwKPw_wcB&gclsrc=aw.ds

980دوتاش  و رابته با مونیتور 4 ک

هر کدوم از این گرافیک ها 3 تا خروجی دارند که روی کتاب باید بتونند دوتا یا بیشتر مونیتور 4 k  رو ساپورت کنند ولی یکی از دوستای پول دار خریده بود و راضی نبود . هرچند با استفاده از مونیتور تکی مشکل زیادی وجود نداشت

از طرفی http://www.pcgamer.com/nvidia-gtx-980-tested-sli-4k-and-single-gpu-benchmarks-and-impressions/#page-2

نشون میده 2 تا 980 تو رزولوشن 3840*2160 فریم پر سکندشون حول حوش 30 -40 هستش ... که شما 60 میخاین . اگه این 4 تا بشه و کواد اس ال ای. اونوقت فکر نکنم این فریم پر سک از 50 رد بشه

مشکل اینه که ضاهرا تیتان*4 هم به خاطر مشکلات نرم افزاری فریم پر سکندش زیر 50 هستش ! دمگه این که اور کلاک بشه

https://forums.geforce.com/default/topic/833337/witcher-3-disappointing-performance-with-2-titan-x-sli-/

توضیح

من ادمی هستم که همیشه ارزوی بهترین حا و داشتم و به کمترش راضی نبودم ولی پول لازم برای داشتنشون رو نداشتم . واسه همین  تمام تلاشم این بود که اگه چیزی رو میخرم عمرش زیاد باشه . مثلا من 9800 gx2  داشتم که تا سال گذشته استفاده می کردم . و پول تعویضش رو نداشتم

خلاصه در خرید قطعات بغیر از نوع قتع این چیزا واسه من مهمه و خیلی خیلی هم مهمه !

1 گارانتی !! و این که بیشتر شرکتها در صورتی که اورکلاک باعث خرابی قتعه بشه درد سر هستند 

2 اور کلاک باعث کاهش عمر قتعه میشه در دراز مدت و من ازش خوشم نمیاد همه قتعات در دنیای مهندسی بر پایه عمر ساخته شدند  بعد این عمر دچار خستگی میشند و از کار میفتند مقلا شما یک کاغذ رو تا منید بعد برعکس تا کنید بعد یه مدت  کاغذ پاره میشه این رو بهش میگند خستگی  حالا خازن ها چیپ ها .. اینها هم یه عمری دارند با اعمال ولتاژ بیشتر عمرشون کم میشه البته اگه مشکل خنک کنندگی نداشته باشند !!!

3 خنک کنندگی مثلا من به جای این که برم و یک عدد 770 بخرم رفتم و مال گیگا رو خریدم چون خنک کنندگی ویند فورس 3 محشره و باعث طیاد شدن عمر قتعه میشه

بگزریم میرم سراغ بحث اصلی

وقتی تو بازی انتی ابیزینگ 4 میشه عملکردش در کل خیلی بهتره خصوصا در رزولوشن که مورد بحثعه

تامب رایدر رو ببینید !!!

http://www.ign.com/articles/2015/03/17/nvidia-geforce-gtx-titan-x-benchmarks-and-impressions

این هم 2 تا تیتان در حالت اس ال ای به نظر من که کاملا قابل بازی کردنه !

https://www.youtube.com/watch?v=xWnZywPDtHc

و اما چه بگنیم . پیشنهاد من استفاده از 3 تا تیتان اکس هستش

http://www.maximumpc.com/nvidia-geforce-gtx-titan-x-sli-benchmarks-2015/

نشون میده که 3 تا تیتان اکس اس ال ای فریم ریت کافی رو میده واسه این بازی و صد البته مشلات 4 way sli  رو هم نداره

پاور

http://green.ir/%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D8%A8%DA%AF%D8%B1.aspx

شا با چیزی حدود  1600 وات پاور برای 3 تا تیتان ایکس احتیاج دارین

من این پاور رو میتونم توصیه کنم . من چون پولم کم بود گرین خریدمن خودم الان 10 ساله که تامیر نشده همچند هر چند ماه باد میگیرم بهش

,واسه خنک کننده http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=5255#ov تو ایران موجوده که واسه 980 هستش 3 تایی اینم قیمتش http://www.sakhtafzarmag.com/%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA/%D9%82%D8%B7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1#%D8%A7%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%AF%DB%8C%D8%A7

ولی فقط 4 گیگ مموری داره !

رم . در واقع الان دی دی ار 4 تقریبان رسیده ....]چرا شما رو دیدی ار 4 نمیرین ؟ و اگه هدفتون محاجرت به دی دی ار 4 در چند سال ایندست چرا 64 گیگ ؟ و نه 32 گیگ رم ؟

مادر بورد

شما که این خرج رو میکنید  برین سراغ گیگابایت و مادر بورد گیمینگ بگیرید یا بلک ادیشن . عمر بیشتر قتعات. خروجی صدای طلا سوکت طلا  کارت صوتی کریتیو . کارت شبکه بهتر و سیستمی که باعث میشه تو بازی 30 درصد صرعت اینترنتتون بهتر بشه !من خودم گیمینگ 5 استفقاده میکنم خیلی فرق داره با مادر بوردای معمولی

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=5125#ov

تو ایران هم موجوده !

;کیس هم من این رو پیشنهاد میدم

Corsair 780T ATX Full Tower Case

راستی من تو حد این اعداد ارقام نیستم و خودم رو جای شما گذاشتم تا از این کامنتا ندم تصمیم که چی بگیرین در نهایت با شماست شما میتونید تصمیم بگیرین که یه غول کامپیوتر بگیرید یا ....  توضیحات بیشتر

کیس گرین که شما پسیدین . کلا کیس های گرین جوری هستند که از یه جور پارچه واسه فیلتر هوا استفاده میکنند = گرد و خاک درون کیس صفر ولی گرد و خاک به قسمت بیرونی میچسبه

من الان تو یک سال گذشته تو کیسم رنگ سیاه مادبورد سفید نشده و احتیجی هم به تمیز کردن نداشته ! ولی بیرون کیس رو حی با جارو برقی تمیز میکنم تا شیک بمونه (جارو برقی چون نمیخام گرد و خاک بره تو جون فیلتر )

این مادربرد هم سیپی یو و هم گرافیک که در راه هساتن رو ساپورت میکنه و شما در صورت نیاز میتونید قتعات رو هزر زمان عوض کنید

و اما

جناب . اگه واقعا قصد شاد کردن دل رو دارین و این یه جور شوخی و یا کلک واسه فرستادن من به تحقیق نبوده . من با یکhttp://lioncomputer.ir/product/5545/%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA+%D8%AC%DB%8C+%D8%AA%DB%8C+%D8%A7%DB%8C%DA%A9%D8%B3+980+%D8%AA%DB%8C+%D8%A7%DB%8C+%D8%AC%DB%8C1/  واقعا شاد میشم :) البته اگه این تحقیقام به درد شما خورده باشه

البته دستتون هم درد نکنه

چرا واسه خودم تیتان نمیخام ؟ چون من 1080 استفاده میکنم و این کارت واسه مصرف من بهترینه

راستی واسه مونیتور این  رو هم ببینید در ایران هم موجودهASUS PB287Q

ویرایش شده توسط billgoldberg
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...