رفتن به مطلب

مشکل در نصب درایور گرافیک مجتمع پردازنده Pentium G3220

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و درود دوستان

به دلایلی می خوام یه مدتی کارت گرافیک روی سیستم رو بردارم، واسه همین می خوام از گرافیک مجتمع CPU استفاده کنم. پردازنده من Intel Pentium G3220 هست. نمی دونم چجوری درایو گرافیک این پردازنده رو نصب کنم. توی سایت اینتل هم چیز بدرد بخوری پیدا نکردم. دوستان راه حلی دارید، دریغ نکنید و بگید.

با تشکر  @};-

ویرایش شده توسط مجتبی حیدرزاده
لینک به دیدگاه

فکر کردم ویندوز 10 داری.این واسه ویندوز دهه به خاطر این اینجوریه چند لحظه صبر کن واست پیدا میکنم :cool:

لینک به دیدگاه

اگه 32 بیتی هستی از لینک زیر اولی رو دانلود کن.

https://downloadcenter.intel.com/download/23763/Intel-HD-Graphics-Driver-for-Windows-7-8-8-1-32bit

اگه 64 بیتی هستی از لینک زیر اولی رو دانلود کن.

https://downloadcenter.intel.com/download/24329/Intel-HD-Graphics-Driver-for-Windows-7-8-8-1-64-bit

لینک به دیدگاه

ممنون، ولی مثل اینکه اینتل اصلا برای G3220 درایو کارت گرافیک نزده :|

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان از کارت گرافیک تصویر میگیری؟؟؟ باید مانیتور رو به درگاه مادربرد وصل کنی تا فعال بشه

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

الان از کارت گرافیک تصویر میگیری؟؟؟ باید مانیتور رو به درگاه مادربرد وصل کنی تا فعال بشه

وصل کردم، ولی مانیتور اصلا تصویر نداد :| کابل VGA می خوره مانتیور...

لینک به دیدگاه

وقتی مانیتور روی انبرد تصویر نده مسلما ایرادی وجود داره

پردازنده رو دربیار ببین پین های سوکت کج نشدن؟

قبل از همه چیز کارت گرافیک اگه داری رو سیستم حتما از شکاف PCI-E در بیار چون اتوماتیک به جای خروجی تصویر قرار میگیره و انبرد غیر فعال میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وصل کردم، ولی مانیتور اصلا تصویر نداد :| کابل VGA می خوره مانتیور...

:D زمانی که داری از کارت گرافیک مجزا استفاده میکنی نمیشه گرافیک مجتمع و نصب کرد دلیل اش همینه

کارت گرافیک رو از سیستم خارج کن . مانیتور رو به مادربرد وصل کن اوکی میشه، همچنین میشه از طریق بایوس هم اینکار رو کرد(یعنی نیاز نباشه کارت رو برداری) اما در هر صورت باید نمایشگر رو به مادربرد وصل کنی. اگه کارت گرافیک رو برداشتی و باز تصویر نداد خیلی ساده بایوس رو ریست کن

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

دوستان مشکل حل شد

باید کارت گرافیک رو از اسلات PCI-Express x16 درمیوردم. درایور گرافیک Intel HD Graphics هم نصب شد.

تشکر ویژه از دوستان  @};-

لینک به دیدگاه

دوستان مشکل حل شد

باید کارت گرافیک رو از اسلات PCI-Express x16 درمیوردم. درایور گرافیک Intel HD Graphics هم نصب شد.

تشکر ویژه از دوستان  @};-

درنیاورده بودیییییییییییییییییییییییییی؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...