رفتن به مطلب

فروش یک عدد پاور قدرتمند 1200 وات Thortech

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود دوستان گرامی کاربران عزیز

از اسم تاپیک مشخص است ، موضوع فروش چند قطعه است- این قطعات با هم یا به صورت تکی هم فروخته می شوند ،  قطعات همه نام آشنا هستند و توضیح خاصی نمی خواهند ,ولی من همه اطلاعات لازم رو برای دوستان ذکر خواهم کرد.

نکات:

قطعات همه سالم هستند-

تمام بسته بند یها (100% لوازم همراه موجوده ) با عکس نشان داده خواهد شد .

پس از واریز کامل مبلغ جنس و پرداخت هزینه پست ، این قطعات برای شما ارسال می شود.

یک عدد پاور Thortech thunderbolt 1200w Gold می باشد -پاور روی سیستم بسته بوده که مصرف به 700 وات نهایتش میرسیده و تحت فشار نبوده - گارانتی هم مثل تمام پاور های خارجی  توی بازار البته به جز کورسیر ، یک سال بوده که تمام شده -این پاور از زیر مجموعه شرکت رم سازی Geil می باشد . دلیل فروش هم این است که توان اش برای سیستم جدید ام خیلی زیاد است و برای کسانی که سیستم های مولتی GPU  یا کلا پر مصرف می بندند مناسب است .

قیمت پایه 350 هزار تومان - به اولین پیشنهاد هم واگذار می شود - با ارزش ترین قیمت برای یک پاور 1200 وات 

688jzmylu8as6b21tux.jpg

پک کامل و محتویات

omcuquzdu5tm1dv79er.jpg

2e64i5cn33o5fav1f213.jpg

8qjal229u0va4rn8xdrc.jpg

قطعه دوم :

قطعه دوم یک عدد ایر کولر ماچو  Termalright Macho HR2 می باشد با ظاهری تمیز،  پک کامل  به جز خمیر حرارتی که باهاش بوده و مصرف شده و کلا یک بار روی سیستم بسته شده و باز نشده   این کولر به اندازه کافی مشهور است و عملکردی عالی دارد فن کولرهم کاملا سالم می باشد .

دلیل فروش رفتن به سیستم سمت سیستم کامپکت

قیمت پایه 100 هزار تومان

فروخته شد

rul6htxddc6w6vv4dejj.jpg

jajrdr2k18glbeoqpp5x.jpg

jwt1w8mmaacvi7zmyp.jpg

باکس با همه لوازم موجود است :

9gha5h9bfrnix603qgo5.jpg

قطعات مشخص هستند و بحث خیلی فنی احتیاج ندارند ولی هر سئوالی باشه تا جای ممکن پاسخ خواهم داد- ارسال از خوزستان صورت میگیره، پس از واریز کامل مبلغ جنس و پرداخت هزینه پست ، این قطعات برای شما ارسال می شود.

شماره همراه -09369486996

موفق باشید و سربلند

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کولر ترمال رایت توسط کاربر گرامی   

Amirreza_MUFC

خریداری شد - یک عدد کارت گرافیک G1 gaming 970 هم موجود بود هنوز براش تاپیک نزده بودم ایشون خریداری کردند مبارکشون باشه-

لینک به دیدگاه

اِ داشتم فکر میکردم کاش گرافیکم برا فروش میزاشتی ک قسمته ما نشد

موفق باشی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برای دوستانی که این برند رو نمی شناسن اینم لینک بررسی jonnyguru منبع اصلی و معتبرترین بررسی کننده پاور در اینترنت-

لینک بررسی پاور توسط JG

قیمت نهایی پاور با کمی کاهش به 330 هزار تومان رسید که برای یک پاور 1200 وات با این نمرات و کیفیت فراتر از منصفانه است -قیمت این واحد از این میزان کاهش نخواهد داشت -به اولین پیشنهاد  تا نهایت دو روز آینده واگذار میشه و چون عجله ای برای فروش نیست فروش رو در صورت نبودن خریدار متوقف خواهم کرد -چند پیشنهاد تلفنی داده شده که البته هنوز قطعی نیستند برای همین تاپیک رو نبستم.

بنده سیستم جدید رو تهیه کردم و پاور  جدید هم تهیه شده بنابراین  عجله ای برای فروش پاور نخواهم داشت - کسانی که علاقه مند هستند بیلد های مولتی GPU ببندند فرصت خرید پاور رو با پرداختن  بیش از  به 1 میلیون تومان برای پاورهای دیگر با همین توان از دست خواهند داد!

همانطور که در آغاز تاپیک اشاره شد تنها دلیل فروش این پاور کوچ به سیستم  کامپکت است که با اسمبل و رسیدن گرافیک جدید عکس ها و تست ها رو هم در اختیار دوستان قرار خواهم داد.

موفق باشید-

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

سلام من شرمنده ی شما شدم . :crying:  :crying:  :crying:  :crying: . ی چند روز صبر کنید ایشالا من ازتون برمیدارمش 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فروخته شد  ختم تاپیک

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...