رفتن به مطلب

xbox one یا ps4 مسئله این است + کمک برای انتخاب مانیتور برای کنسول

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام ما که تو سیستم شانس نداشتیم الان زدیم تو کار کنسول. 

1. بین ایکس باکس یا پلی استیشن کدومو انتخاب میکنین؟ (من به خاطر کنترلرم که شده ایکس باکس)

2.مانیتور مناسب برای بازی با کنسول چی پیشنهاد میکنین. تا سقف هفتصد.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

زنده باد PS4 ....مانیتور هم اینی که تو امضا من میبینی برای گیم عالی هست دقیقا با بودجت هم یکی هست...2تاشون هم دستگاهای خوبی هستن ولی PS4 یه چیز دیگست مخصوصا بازی های انحصاریش که دیگه اصلا جای بحث نمیزاره.

لینک به دیدگاه

با سلام ما که تو سیستم شانس نداشتیم الان زدیم تو کار کنسول. 

1. بین ایکس باکس یا پلی استیشن کدونو انتخاب میکنین؟ (من به خاطر کنترلرم که شده ایکس باکس)

2.مانیتور مناسب برای بازی با کنسول چی پیشنهاد میکنین. تا سقف هفتصد.

سلام و درود

من خودم کنسول Xbox 1 رو به PS4 ترجیح می دم، بدلیل پشتیبانی عالی نرم افزاری + کینکت + کنترلر خوشدست + بازی های انحصاری عالی + سیستم آنلاین Xbox Live

شرمنده مانیتور رو نمی دونم چی مناسبه، باید کاربران متخصص در این باره نشظر بدن.

ویرایش شده توسط مجتبی حیدرزاده
لینک به دیدگاه

زنده باد PS4 ....مانیتور هم اینی که تو امضا من میبینی برای گیم عالی هست دقیقا با بودجت هم یکی هست...2تاشون هم دستگاهای خوبی هستن ولی PS4 یه چیز دیگست مخصوصا بازی های انحصاریش که دیگه اصلا جای بحث نمیزاره.

ممنون من به نظرم زنده باد ایمس باکس خخخ

لینک به دیدگاه

سلام و درود

من خودم کنسول Xbox 1 رو به PS4 ترجیح می دم، بدلیل پشتیبانی عالی نرم افزاری + کینکت + کنترلر خوشدست + بازی های انحصاری عالی + سیستم آنلاین Xbox Live

شرمنده مانیتور رو نمی دونم چی مناسبه، باید کاربران متخصص در این باره نشظر بدن.

بله بنده هم موافقم

لینک به دیدگاه

گزینه 3 نداره ؟

3.هیچکدام  :D

pc  :big hug:

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

PS4 خیلی بهتره قطعا.دستش حرف نداره.خیلی خوش دست هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله ps4 خیلی بهتره اما بیشتر به خودتون بستگی داره اگر خیلی زیاد آنلاین بازی میکنید xbox بخاطر دارا بودن سرور های قوی بهتر از ps4 هست در غیر اینصورت ps4 خیلی بهتره همونطور که دوستان اشاره کردند بازی های انحصاریش دل هر گیمیری رو میبره

ویرایش شده توسط koenigsegg
لینک به دیدگاه

گزینه 3 نداره ؟

3.هیچکدام  :D

pc  :big hug:

نه نداره خخخخ

من نمیدونم چرا از دسته ی ایکس خوشم میاد.منوش. انحصاریاشم خداییش بد عمل نکرده.

بله ps4 خیلی بهتره اما بیشتر به خودتون بستگی داره اگر خیلی زیاد آنلاین بازی میکنید xbox بخاطر دارا بودن سرور های قوی بهتر از ps4 هست در غیر اینصورت ps4 خیلی بهتره همونطور که دوستان اشاره کردند بازی های انحصاریش دل هر گیمیری رو میبره

بله فقط تو رزولیشن و فریم. خودم هنوز انتخاب نکردم ولی نظرم رو ایکسه

لینک به دیدگاه

نه نداره خخخخ

من نمیدونم چرا از دسته ی ایکس خوشم میاد.منوش. انحصاریاشم خداییش بد عمل نکرده.

بله فقط تو رزولیشن و فریم. خودم هنوز انتخاب نکردم ولی نظرم رو ایکسه

در کل ps4 بگیر اما خوب دسته ایکس باکس خدایش خیلی خوش دسته  :)

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

نیم ساعت با ایکس باکس بازی کردم دست کج شد کجاش خوش دسته؟؟؟ :eek:  :eek:  :eek:

البته این نظر شخصیه :D

لینک به دیدگاه

نیم ساعت با ایکس باکس بازی کردم دست کج شد کجاش خوش دسته؟؟؟ :eek:  :eek:  :eek:

البته این نظر شخصیه :D

پس اگه اونجوره از اول کج بود :D:D

لینک به دیدگاه

من کنترلرش xone رو گرفتم بعدش پشیمون شدم که چرا دسته ps4 نخریدم !

عیب و ایراد کم نداره . از شوک های با dead zone بد بگیر تا d-pad تق تقی . که حتی از نظر شوک به نظر من حتی از dual shock 3 عقب تره.

تنها نکته مثبتش به نظر من تریگرهاش بود و استایل خوشدستش (البته اگه دستتون بزرگ نیست واستون مصیبته ! )

واسه بازی های فایتینگ که دیگه تعریف کردن نداره 

e3 امسال هم که سونی رسما گل کاشت ( به شخصه کل کنفرانس مایکرو رو با گیمپلی انچارتد عوض نمیکنم )

مایکرو این نسل بیشتر سمت بازی های ارکید داره میره البته از فورزا نمیشه گذشت ولی به نظر من تا الان سونی خیلی بهتر عمل کرده

لینک به دیدگاه

Ps4 هم انحصاری های فوق العاده، قدرت سخت افزاری بیشتر. همین انحصاریاش کفه ترازورو برطرف پی اس سنگین میکنه... من خودم از ps4 و مانیتور vx239 استفاده میکنم، تو انتخاب ps4 شک نکن، بحث فن بازی نیست، بحث بازیاشه. قدرتشم عالیه نصبت ب xbox. مخصوصا حافظه gddr5 درپایان نسل همه چیو بهتر میکنه، دسته ایکس باکس خوبه، من برا pc دسته ایکس وان تهیه کردم... ولی همه جوره ps4 ارزش بیشتری داره اگ آنلاین زیاد بازی نمکنی....

لینک به دیدگاه

خواهشا فن های سونی اینجا رو هم به گند نکشن.کلا بستگی به علاقه خودت داره.من شخصا که نمیتونم از بازی هایی مثل فورزا یا گیرز اف وار بگذرم به خاطر بازی های انحصاری سونی.در ضمن من هر دوتاشون رو داشتم که اینو میگم.شبکه لایو که اصلا قابل مقایسه با شبکه ی درپیتی مثل پی اس ان نیست.خود کنسول هم که کاملا بی صدا و خنک کار میکنه برعکس سونی.دسته هم که نیاز به تعریف نداره و مستقیم تو ویندوز ۱۰ هم پشتیبانی میشه و ... باز هم میتونم تا دو صفحه دیگه از برطری هاش بگم

لینک به دیدگاه

به نظر میاد شما از قبل خودتون رو قانع کردین که ایکس باکس بخرین. به نظرم بهتره اول با هر دو بازی کنید، عناوین انحصاری هریک رو مقایسه کرده بعد تصمیم بگیرید. 

به نظر من برتری دسته ایکس باکس برای همه صدق نمی کنه و بیشتر برای دست های بزرگ مناسبه، در صورتی که ps4 هم دسته سبک و خوش دستی داره که بعد از امتحان کردن هر دو میشه نظر داد. در مورد بازی هم کاملا مشخصه که بازی های انحصاری پلی استیشن، یک سر و گردن بالاترن. (البته در این مورد نظر شخصی هم دخیله). بهرحال بهتره بدون پیش داوری خرید کنید که بعدا پشیمان نشید.

لینک به دیدگاه

کل دنیا گیم پد xone رو قبول دارن تو مسابقات هم از گیم پد ایکس باکس استفاده میکنن هم fps هم ورزشی فن بوی های سونی قبول ندارن

کنترلر سونی به درد بازی هایی مثل استریت فایتر و ... میخوره راحت میشه باهاش کمبو زد

Ps4 تو چند تا بازی از xone از نظر رزولوشن بهتر عمل کرد ولی فریم ریت اصلا پایدار نبود تو رنگ بندی و تکسچر ها هم تو همون بازی ها از xone ضعیف تر عمل کرده

انحصاری هم که بهترین ریسینگ بهترین شوتر رو داره اگر rpg باز هم هستی scalebound رو میگن جا داره بهترین در سبک خودش بشه خیلی ازش تعریف میکنن

سونی امسال و سال دیگه هیچی نداره تقریبا هم بازیهاش ریمستر شدن

لینک به دیدگاه

کل دنیا گیم پد xone رو قبول دارن تو مسابقات هم از گیم پد ایکس باکس استفاده میکنن هم fps هم ورزشی فن بوی های سونی قبول ندارن

کنترلر سونی به درد بازی هایی مثل استریت فایتر و ... میخوره راحت میشه باهاش کمبو زد

Ps4 تو چند تا بازی از xone از نظر رزولوشن بهتر عمل کرد ولی فریم ریت اصلا پایدار نبود تو رنگ بندی و تکسچر ها هم تو همون بازی ها از xone ضعیف تر عمل کرده

انحصاری هم که بهترین ریسینگ بهترین شوتر رو داره اگر rpg باز هم هستی scalebound رو میگن جا داره بهترین در سبک خودش بشه خیلی ازش تعریف میکنن

سونی امسال و سال دیگه هیچی نداره تقریبا هم بازیهاش ریمستر شدن

چون مجبورن.

ویندوز مال کیه؟ماکروسافت

بخوان بازی کنند باید یه تبلیغی واسه ماکروسافت هم بشه :D

لینک به دیدگاه

دوست عزیز حتما ps4 بگیر.

اولا بخاطر بازی های انحصاریش مثل آنچارتد 4 بازی god of war 4 که تا سال 2017 فکر کنم بیاد.

در مورد god of war 3 (اونجا که آخر خودشو میکشه با شمشیر بعد اگه بزاری تیتر پایانی بازی تمام بشه بعد دوباره خون های کریتوس رو نشون میده ولی خودش اونجا نیست که روی زمین ریخته و و به طرف پرتگاه رفته)

مانیتور رو من ماینتور امضام بهت پیشنهاد میدم کیفیت رنگش عالیه قیمتش هم بین 800 تا 850 تومن است.

من خودم وقتی god of war 4 بیاد حتما ps4 رو میخرم.

حالا تصمیم نهایی با شماست :D

ویرایش شده توسط omide1648
لینک به دیدگاه

دادا با این نظر سنجیت، هرکس ک فن بوی هرکنسولی باشه میاد اینجا و حرف خودشو میزنه و سعی میکنه ب توهم تحمیل کنه، آخر این تاپیکم ب درگیری میرسه، خودت ببین با کدوم حال میکنی همونو بگیر

لینک به دیدگاه

عشق است PS4 ... :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping: 

من کل کل شرکت مایکروسافت رو با یه PS4 عوض نمیکنم..

البته باید بهش بیشتر فک کنم :-? شاید هم عوض کردم :-? 

برای خرید مانیتور هم بگم که بیشتر از فول اچ دی نگیر چون کیفیت PS4 بیشتر از فول اچ دی نیست. :big hug:  :big hug: 

لینک به دیدگاه

دادا با این نظر سنجیت، هرکس ک فن بوی هرکنسولی باشه میاد اینجا و حرف خودشو میزنه و سعی میکنه ب توهم تحمیل کنه، آخر این تاپیکم ب درگیری میرسه، خودت ببین با کدوم حال میکنی همونو بگیر

اگر هر کس بتونه اثبات کنه حرفش درست هست بار علمی تاپیک میره بالا

یکی از دوستان اومده میگی انحصاری

دوستمون که قصد تهیه کنسول رو داره الا قصد استفاده داره نه سال دیگه سونی انحصاری خوبی غیر بلادبورن امسال نداشته

از اونور مایکرو تا 2 ماه دیگه دونه دونه انحصاری هاش میاد

یا مثلا بحث رزولوشن سونی این جنگ روانی رو اول نسل شروع کرد ولی الان تو این مورد اختلافی ندارن ولی باز هم توسط فن های سونی این موضوع رو پیش میکشن ولی بحث افت فریم توسط اونها به میان نمیاد

اتخاب کنسول بستگی به سبکی که شخص بیشتر اهمیت میده بازی کنه اگر rpg باز هستی 100 درصد سونی ولی شوتر ریسینگ xbox .

لینک به دیدگاه

خواهشا فن های سونی اینجا رو هم به گند نکشن.کلا بستگی به علاقه خودت داره.من شخصا که نمیتونم از بازی هایی مثل فورزا یا گیرز اف وار بگذرم به خاطر بازی های انحصاری سونی.در ضمن من هر دوتاشون رو داشتم که اینو میگم.شبکه لایو که اصلا قابل مقایسه با شبکه ی درپیتی مثل پی اس ان نیست.خود کنسول هم که کاملا بی صدا و خنک کار میکنه برعکس سونی.دسته هم که نیاز به تعریف نداره و مستقیم تو ویندوز ۱۰ هم پشتیبانی میشه و ... باز هم میتونم تا دو صفحه دیگه از برطری هاش بگم

اشتباه نکن دوست من

بنده pc گیمر بودم و خواهم بود

بتزدا 2تا عنوان شاخ بیشتر نداشت تو کنفرانسش ولی قبول کن باز هم از کنفرانس مایکرو بهتر بود !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

استارتر عزیز اگر تهران تشریف دارید برید خیابان جمهوری کنار پاساژ امجد یک پاساژ مدرن و بزرگ هست که اسمش الان یادم نیست اونجا طبقه دوم میتونی هردو کنسول رو تست کنی

ویرایش شده توسط koenigsegg
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...