رفتن به مطلب

xbox one یا ps4 مسئله این است + کمک برای انتخاب مانیتور برای کنسول

اشتراک گذاری

Recommended Posts

مایکروسافت رو با اپل مقایسه کنید نه با شرکتی که داره ورشکست میشه.در ضمن قابلیت اجرای بازیهای نسل قبل رو هم بهش اضافه کنید.مدیر عامل سونی خودش گفت که از نظر ما همچین عملیات پیچیده ی نرم افزاری محال بوده ولی مایکروسافت انجامش داد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مایکروسافت رو با اپل مقایسه کنید نه با شرکتی که داره ورشکست میشه.در ضمن قابلیت اجرای بازیهای نسل قبل رو هم بهش اضافه کنید.مدیر عامل سونی خودش گفت که از نظر ما همچین عملیات پیچیده ی نرم افزاری محال بوده ولی مایکروسافت انجامش داد.

اگر منظورتون سونی هست لطفا با سند حرف بزنید من بشخصه طرفداری هیچکدوم رو نمیکنم  چون هرکدوم مزیت و کم و کاستی خودش رو داره و کاربر با توجه به سلیقه و خواسته های خودش باید انتخاب کنه.

ویرایش شده توسط koenigsegg
لینک به دیدگاه

اگر منظورتون سونی هست لطفا با سند حرف بزنید من بشخصه طرفداری هیچکدوم رو نمیکنم  چون هرکدوم مزیت و کم و کاستی خودش رو داره و کاربر با توجه به سلیقه و خواسته های خودش باید انتخاب کنه.

نخیر منظورش بتزدا هست :ِدی

فقط منتظر امار فروش fallout باشین :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نخیر منظورش بتزدا هست :ِدی

فقط منتظر امار فروش fallout باشین :)

:D  :D  شاید منظورشون نینتندو باشه

لینک به دیدگاه

خواهشا فن های سونی اینجا رو هم به گند نکشن.کلا بستگی به علاقه خودت داره.من شخصا که نمیتونم از بازی هایی مثل فورزا یا گیرز اف وار بگذرم به خاطر بازی های انحصاری سونی.در ضمن من هر دوتاشون رو داشتم که اینو میگم.شبکه لایو که اصلا قابل مقایسه با شبکه ی درپیتی مثل پی اس ان نیست.خود کنسول هم که کاملا بی صدا و خنک کار میکنه برعکس سونی.دسته هم که نیاز به تعریف نداره و مستقیم تو ویندوز ۱۰ هم پشتیبانی میشه و ... باز هم میتونم تا دو صفحه دیگه از برطری هاش بگم

اقا هرکی یه سلیقه ای داره تاثیری نداره رو بنده ممنون

کل دنیا گیم پد xone رو قبول دارن تو مسابقات هم از گیم پد ایکس باکس استفاده میکنن هم fps هم ورزشی فن بوی های سونی قبول ندارن

کنترلر سونی به درد بازی هایی مثل استریت فایتر و ... میخوره راحت میشه باهاش کمبو زد

Ps4 تو چند تا بازی از xone از نظر رزولوشن بهتر عمل کرد ولی فریم ریت اصلا پایدار نبود تو رنگ بندی و تکسچر ها هم تو همون بازی ها از xone ضعیف تر عمل کرده

انحصاری هم که بهترین ریسینگ بهترین شوتر رو داره اگر rpg باز هم هستی scalebound رو میگن جا داره بهترین در سبک خودش بشه خیلی ازش تعریف میکنن

سونی امسال و سال دیگه هیچی نداره تقریبا هم بازیهاش ریمستر شدن

کنترلر و منوی ایکس باکس خیلی خوبه.

چون مجبورن.

ویندوز مال کیه؟ماکروسافت

بخوان بازی کنند باید یه تبلیغی واسه ماکروسافت هم بشه :D

نه هیچم مجبور نیستن

دوست عزیز حتما ps4 بگیر.

اولا بخاطر بازی های انحصاریش مثل آنچارتد 4 بازی god of war 4 که تا سال 2017 فکر کنم بیاد.

در مورد god of war 3 (اونجا که آخر خودشو میکشه با شمشیر بعد اگه بزاری تیتر پایانی بازی تمام بشه بعد دوباره خون های کریتوس رو نشون میده ولی خودش اونجا نیست که روی زمین ریخته و و به طرف پرتگاه رفته)

مانیتور رو من ماینتور امضام بهت پیشنهاد میدم کیفیت رنگش عالیه قیمتش هم بین 800 تا 850 تومن است.

من خودم وقتی god of war 4 بیاد حتما ps4 رو میخرم.

حالا تصمیم نهایی با شماست :D

مایکرو هم انحصاری کم نداره ولی بازم باید تحقیق کنم

دادا با این نظر سنجیت، هرکس ک فن بوی هرکنسولی باشه میاد اینجا و حرف خودشو میزنه و سعی میکنه ب توهم تحمیل کنه، آخر این تاپیکم ب درگیری میرسه، خودت ببین با کدوم حال میکنی همونو بگیر

به خودشون شاید تحمیل بشن به من نه

اگر هر کس بتونه اثبات کنه حرفش درست هست بار علمی تاپیک میره بالا

یکی از دوستان اومده میگی انحصاری

دوستمون که قصد تهیه کنسول رو داره الا قصد استفاده داره نه سال دیگه سونی انحصاری خوبی غیر بلادبورن امسال نداشته

از اونور مایکرو تا 2 ماه دیگه دونه دونه انحصاری هاش میاد

یا مثلا بحث رزولوشن سونی این جنگ روانی رو اول نسل شروع کرد ولی الان تو این مورد اختلافی ندارن ولی باز هم توسط فن های سونی این موضوع رو پیش میکشن ولی بحث افت فریم توسط اونها به میان نمیاد

اتخاب کنسول بستگی به سبکی که شخص بیشتر اهمیت میده بازی کنه اگر rpg باز هستی 100 درصد سونی ولی شوتر ریسینگ xbox .

ممنون

اشتباه نکن دوست من

بنده pc گیمر بودم و خواهم بود

بتزدا 2تا عنوان شاخ بیشتر نداشت تو کنفرانسش ولی قبول کن باز هم از کنفرانس مایکرو بهتر بود !

نه ندارم داداش

استارتر عزیز اگر تهران تشریف دارید برید خیابان جمهوری کنار پاساژ امجد یک پاساژ مدرن و بزرگ هست که اسمش الان یادم نیست اونجا طبقه دوم میتونی هردو کنسول رو تست کنی

نه متاسفاته تبریز هستم اینجا هم فک کنم باشه

بین کنسول ها فقط وفقط ps4 ارزش خرید داره 

اینم حرف درستی نیس انصافا 

لینک به دیدگاه

PS4 خیلی بهتره قطعا.دستش حرف نداره.خیلی خوش دست هست

من هردوتاشونو دارم دستهps4فوقلده افتضاست مخصوصا بازیهای ماشینی وشوتر :mad:

لینک به دیدگاه

من خودم هم ps4 داشتم هم xbox 1 به نظرم محیط لایو بهتر از پی اس ان هستش و همچنین کلاس ساخت ایکس باکس وان و خنک بودن و بیصدا بودنش لامسب یچیز دیگس ولی از نظر گیم بخای واقا ps4 سرتره همه بازیا رو با رزولوشن 1080p اجرا میکنه و.... از نظر زیادی بازی و به صرفه بودن هم باز ps4 سرتره

من سیستم نازنینمو بخار امتحان این دو کنسول فروختم و مثل .... پشیمون گرافیک و جزییاتی که یه 680 یا 7950 بهت میده عمرا این دو کنسول تو رویا هم نمیتونن بدن .    :(

لینک به دیدگاه

من فقط انحصاریا را رو کنسول بازی میکنم وبقیه 10000000000%روpc

لینک به دیدگاه

من هردوتاشونو دارم دستهps4فوقلده افتضاست مخصوصا بازیهای ماشینی وشوتر :mad:

منم شدیدا عاشق کنترلر ایکسم

من خودم هم ps4 داشتم هم xbox 1 به نظرم محیط لایو بهتر از پی اس ان هستش و همچنین کلاس ساخت ایکس باکس وان و خنک بودن و بیصدا بودنش لامسب یچیز دیگس ولی از نظر گیم بخای واقا ps4 سرتره همه بازیا رو با رزولوشن 1080p اجرا میکنه و.... از نظر زیادی بازی و به صرفه بودن هم باز ps4 سرتره

من سیستم نازنینمو بخار امتحان این دو کنسول فروختم و مثل .... پشیمون گرافیک و جزییاتی که یه 680 یا 7950 بهت میده عمرا این دو کنسول تو رویا هم نمیتونن بدن .    :(

منم خودم میخواستم سیستم ببندم اونقد سنگ جلون انداختن با ضرر مجبور شدم بفروشم الان برا این میخوام کنسول بخرم.

من فقط انحصاریا را رو کنسول بازی میکنم وبقیه 10000000000%روpc

در کل ممنون دوستان

لینک به دیدگاه

دوست عزیز هر 2 تاش رو باید بگیری.

بدون همدیگه ناقص هستن.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز هر 2 تاش رو باید بگیری.

بدون همدیگه ناقص هستن.

پولم کجا بود برادار

لینک به دیدگاه

PS4 به خاطر بازی های انحصاری خیلی بهتر و سخت افزار قوی تر.

لینک به دیدگاه

درود

من خودم فنه اکس باکسم دستش عالیه کینکتش محشره و ...

اما چشمم همیشه پشته آنچارتداس و گاد آو وار و لست آو آس و اینا میمونه [emoji20]

لینک به دیدگاه

درود

من خودم فنه اکس باکسم دستش عالیه کینکتش محشره و ...

اما چشمم همیشه پشته آنچارتداس و گاد آو وار و لست آو آس و اینا میمونه [emoji20]

دیگه باید بین یکیشون انتخاب کنیم اونا هم محشرن

PS4 به خاطر بازی های انحصاری خیلی بهتر و سخت افزار قوی تر.

عزیز برا من ثبات فریم مهمتر از رزولیشنه چیزی که ایکس باکس نشون داده توش بهتره

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

من خودم xbox رو ترجیح می دهم فقط به خاطر halo تمام زندگی من هست این بازی 

ولی کلا pc باز هستم بازی هایی که برای تمام پلتفرم ها می اد رو برای pc می گیرم تا اخرین لذت رو با مانیتور 29 با رزولوشن 2560x1080 ببرم و xbox هم که فقط برای halo همین 

ولی باید همه ی این ها رو کنار هم داشت من pc رو 2 سال پیش گرفتم تا اخر امسال هم xbox می گیرم و اخر سال بعد هم ps4 هنوز خیلی بازی انحصاری عالی برای کنسول ها نیامده به همین دلیل تهیه نکرده بودم ولی دیگه halo نزدیک شده باید تهیه کرد 

بعد همان طور که خودتان گفتید دسته ی xbox رو نمی شه با هیچی عوض کرد 

مانیتور هم یه 24 اینچ انتخاب کنید البته بازی های کنسول با tv بهتر هستن 

این مانیتور رو تهیه کنید http://lioncomputer.ir/product/4475/Samsung+S24D595+Plus+24inch+PLS+LED+Monitor/

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز من حدوده 3 سال ps3 داشتم حتی زمانی که هک این کنسول نیومده بود

میخام بگم برادر ی بازیه god of war---the last of us---uncharted به کله ایکس باکس و پی سی میرزه

باور کن من موقع بازی کردن last of us داشتم گریه میکردم بخاطر داستان و گرافیک و همه چیه بازی صحنه هایی داشت ک اشکه آدمو در میاورد فقط برو تو کلوپ این بازی رو نمیگم با ps4 میگم اصلا با ps3 تمومش کن بعد تصمیم بگیر کدوم کنسولو بخری

البته دوستان اصلا نمیخام فن بازی در بیارم نظره شخصیه امکان داره دوستانه دیگه با بازی هایی مثل gears of war--halo--forza حال کنن

اگر هم بحث کنترلر مطرح باشه من ب جرعت میگم دسته ی ps4 هم تاج داره هم بسیار خوش دست تر است دسته ی ایکس فقط ظاهر داره حتی تو نسله قبل هم جای باطری دستش دسته آدمو اذیت میکرد

بازم میگم نظره شخصیه

ویرایش شده توسط alzapua_saman
لینک به دیدگاه

من خودم xbox رو ترجیح می دهم فقط به خاطر halo تمام زندگی من هست این بازی 

ولی کلا pc باز هستم بازی هایی که برای تمام پلتفرم ها می اد رو برای pc می گیرم تا اخرین لذت رو با مانیتور 29 با رزولوشن 2560x1080 ببرم و xbox هم که فقط برای halo همین 

ولی باید همه ی این ها رو کنار هم داشت من pc رو 2 سال پیش گرفتم تا اخر امسال هم xbox می گیرم و اخر سال بعد هم ps4 هنوز خیلی بازی انحصاری عالی برای کنسول ها نیامده به همین دلیل تهیه نکرده بودم ولی دیگه halo نزدیک شده باید تهیه کرد 

بعد همان طور که خودتان گفتید دسته ی xbox رو نمی شه با هیچی عوض کرد 

مانیتور هم یه 24 اینچ انتخاب کنید البته بازی های کنسول با tv بهتر هستن 

این مانیتور رو تهیه کنید http://lioncomputer.ir/product/4475/Samsung+S24D595+Plus+24inch+PLS+LED+Monitor/

دوست من سیستم خواستم جمع کنم کارت و پاور گرفتم ولی دیدم برا بقیه کم میارم برا همین بیخیال شدم. پاوروکارتو گذاشتم برا فروش.

سلام دوستان عزیز من حدوده 3 سال ps3 داشتم حتی زمانی که هک این کنسول نیومده بود

میخام بگم برادر ی بازیه god of war---the last of us---uncharted به کله ایکس باکس و پی سی میرزه

باور کن من موقع بازی کردن last of us داشتم گریه میکردم بخاطر داستان و گرافیک و همه چیه بازی صحنه هایی داشت ک اشکه آدمو در میاورد فقط برو تو کلوپ این بازی رو نمیگم با ps4 میگم اصلا با ps3 تمومش کن بعد تصمیم بگیر کدوم کنسولو بخری

البته دوستان اصلا نمیخام فن بازی در بیارم نظره شخصیه امکان داره دوستانه دیگه با بازی هایی مثل gears of war--halo--forza حال کنن

اگر هم بحث کنترلر مطرح باشه من ب جرعت میگم دسته ی ps4 هم تاج داره هم بسیار خوش دست تر است دسته ی ایکس فقط ظاهر داره حتی تو نسله قبل هم جای باطری دستش دسته آدمو اذیت میکرد

بازم میگم نظره شخصیه

رفتم کنترلر باز پیدا نکردم امتحان کنم متاسفانه.

درسته این بازیا شاهکارن ولی خدایی با اونا نمیشه موجودیت به کنسولو زیر سوال برد.

لینک به دیدگاه

آخه فن های سونی میگن گاد آف وار من میگم گیرز آف وار رو بازی نکنید عمرتون به فنا رفته.ما فورزا رو داریم که آدم نمیتونه چه طور توصیفش کنه.واقعا یک شبیه ساز به تمام معناست ... تو ایران چون قدیمی های ما رادیو و ضبط سونی رو داشتند و خوب جواب میداد از همون موقع سونی سونی میگن دیگه نمیدونن که با شرکت عظیم و غول نرافزاری دنیا نمیشه درافتاد

لینک به دیدگاه

اتفاقا انحصاری های 2015 اکس باکس بهتر بود.(E3 + gamescom)

انحصاری های خوب ps4 بیشتر تک نفره هست و تو چند ساعت تموم میشه.

از لحاظ گرافیکی تفاوت محسوس نیست.اوایل بود ولی فاصله کم شده.

ویرایش شده توسط Mostafa98
لینک به دیدگاه

دوستان من پی سی گیرم ولی این که بگین چند انحصاری سونی ایکس باکس و پی سی رو لوله میکنه .... به طرفداران برند مقابل بر میخوره

دوستمون shahogamer نظرشون رو خیلی جالب مطرح کردن خوب بود

من خودم کنسول باز نیستم و ندارم ... ولی عنوان های انچارتد و لست او اس رو خیلی دوست دارم و با تریلر هاش و ویدئو های تو یو-تیوب که دیدم قشنگ بودن .....

پیروز نسل هشت تا 2015 سونی بود ولی امسال ایکس باکس هم ترکوند و سونی کم اورد انصافا !!

line up فعلی ایکس باکس قوی تره ......

ولی من خودم اگه این دو کنسول رو کنار هم بزارن بگن یکی رو وردار ..... PS4 رو ور میدارم .... و فقط و فقط بازی های نا*تی داگ که براش میان میخریدم

مانیتور هم vx239h
asus بگیر

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

این جور بحث ها هیچوقت تمومی نداره  :D

هردو خوبن مگه میشه یه شرکت با اونهمه دبدبه کبکبه بد کار کنه !

ولی ادم باید از بین خوب و خوبتر یکی رو انتخاب کنه . که مسلما خوبتر رو انتخاب میکنه .

شما کنسول رو داری تلاش میکنی هم به ما بقبولونی که کنسولت بهتره هم به خودت ولی یکی مثل من که از بیرون به قضیه نگاه میکنه مطمعنا بهتر رو انتخاب میکنه (چه ایکس باکس باشه چه پلی )

لینک به دیدگاه

سلام دوستان...امروز میخوام تمام تجربه و چیز هایی که از این دو تا کنسول میدونم بگم

اولا یه چیزی هست که گیمر ها خیلی بهش علاقه دارم اونم کیفیته که باید بگم کیفت تصویر PS4 بهتر ازXboxONE هستش..

باید برای نسخه کپی خور هم بگم که نسل قبلی این کنسول ها یعنی PS3 و Xbox360 توی این دو مدل ایکس باکس خیلی زود تر از پس اس 3 کپی خور شد چون دو تا دلیل داشت 

1-چون ایکس باکس با هکرانی که قصد کپی خور کردن بازی هارا داشتند برخورد سختی نداشت..

2-چون ایکس باکس از نظر امنیت خیلیییی پایین تر از PlayStation هست

برای قدرت هم بگم که پردازنده ایکس باکس وان کمی قوی تر از PS4 هست ولییی دقت کنید که ایکس باکس وان کینکت داره که کلی جون پردازنده رو میگیره...

رم هر دو دستگاه 8 گیگابات هست ولی ایکس باکس وان سیستم عاملش سنگینه همین باعث میشه ضعیف تر از PS4 عمل کنه.

طراحان ایکس باکس وان حتی به خودشون زحمت ندادن که آداپتور کنسول رو داخلش بزارن..یعنی برای اتصال برق به کنسول باید از یک آداپتور آجر مانند 220 به 110 استفاده کنید وگرنه باید فاتحه کنسول رو بخونید.

ولی طراحان PS4 آداپتورش رو درونش گزاشتن که خیلی خوبه

اون اول که ایکس باکس اومده بود برای استفاده از اون باید هر 24 ساعت یک بار به نت وصل میشدی ولی خب الان با آپدیت جدیدش این مشکل حل شد

تازه پی اس 4 کوچیک تر هست اونم خیلی....

دسته PS4 تاچ پد داره....

دیگه خسته شدم بقیش برای بعدا :D

امیدوارم از تجربیاتم به خوبی استفاده کرده باشین :big hug: 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان...امروز میخوام تمام تجربه و چیز هایی که از این دو تا کنسول میدونم بگم

اولا یه چیزی هست که گیمر ها خیلی بهش علاقه دارم اونم کیفیته که باید بگم کیفت تصویر PS4 بهتر ازXboxONE هستش..

باید برای نسخه کپی خور هم بگم که نسل قبلی این کنسول ها یعنی PS3 و Xbox360 توی این دو مدل ایکس باکس خیلی زود تر از پس اس 3 کپی خور شد چون دو تا دلیل داشت 

1-چون ایکس باکس با هکرانی که قصد کپی خور کردن بازی هارا داشتند برخورد سختی نداشت..

2-چون ایکس باکس از نظر امنیت خیلیییی پایین تر از PlayStation هست

برای قدرت هم بگم که پردازنده ایکس باکس وان کمی قوی تر از PS4 هست ولییی دقت کنید که ایکس باکس وان کینکت داره که کلی جون پردازنده رو میگیره...

رم هر دو دستگاه 8 گیگابات هست ولی ایکس باکس وان سیستم عاملش سنگینه همین باعث میشه ضعیف تر از PS4 عمل کنه.

طراحان ایکس باکس وان حتی به خودشون زحمت ندادن که آداپتور کنسول رو داخلش بزارن..یعنی برای اتصال برق به کنسول باید از یک آداپتور آجر مانند 220 به 110 استفاده کنید وگرنه باید فاتحه کنسول رو بخونید.

ولی طراحان PS4 آداپتورش رو درونش گزاشتن که خیلی خوبه

اون اول که ایکس باکس اومده بود برای استفاده از اون باید هر 24 ساعت یک بار به نت وصل میشدی ولی خب الان با آپدیت جدیدش این مشکل حل شد

تازه پی اس 4 کوچیک تر هست اونم خیلی....

دسته PS4 تاچ پد داره....

دیگه خسته شدم بقیش برای بعدا :D

امیدوارم از تجربیاتم به خوبی استفاده کرده باشین :big hug: 

یعنی خدایی با اون هیکلش باز هم اداپتور میخوره :دی

صد رحمت به ps2  :D

لینک به دیدگاه

یعنی خدایی با اون هیکلش باز هم اداپتور میخوره :دی

صد رحمت به ps2 :D

عوضش دماش پایین تره و ساکت تره به خاطر آداپتوره خارجی
لینک به دیدگاه

راستی Xbox 1 هشت گیگ رم DDR3 داره ولی PS4 هشت گیگ DDR5

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...