رفتن به مطلب

xbox one یا ps4 مسئله این است + کمک برای انتخاب مانیتور برای کنسول

اشتراک گذاری

Recommended Posts

راستی Xbox 1 هشت گیگ رم DDR3 داره ولی PS4 هشت گیگ DDR5

رم ps4 هشت گیگ gddr5 هستش

عزیز اینجا فروم تخصصی کامپیوتر هست رو ddr4 تازه اومده شما میگی ddr5 یک ذره فکر کردن قبل از نوشتن بد نیست

لینک به دیدگاه

عزیز اینجا فروم تخصصی کامپیوتر هست رو ddr4 تازه اومده شما میگی ddr5 یک ذره فکر کردن قبل از نوشتن بد نیست

دوست عزیز وقتی اطلاع نداری لطفا نظر نده :mad:  :mad:  :mad: .چند تا سایت خارجی بگرد اگه قند شکن داری.اگه نداری برو تو همین دیجی کالا.اینم لینکاش.

http://www.digikala.com/Product/DKP-23961/Sony-PlayStation-4-500GB/%D8%B3%D9%88%D9%86%DB%8C-%D9%BE%D9%84%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D8%B4%D9%86-4-500-%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA

http://www.digikala.com/Product/DKP-15269/Microsoft-Xbox-One---Power-Adapter/%D9%85%D8%A7%D9%8A%DA%A9%D8%B1%D9%88%D8%B3%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D8%A7%D9%8A%DA%A9%D8%B3-%D8%A8%D8%A7%DA%A9%D8%B3-%D9%88%D8%A7%D9%86-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D8%A2%D8%AF%D8%A7%D9%BE%D8%AA%D9%88%D8%B1

لینک به دیدگاه

من خداوکیلی از این طرفداران سونی تعجب میکنم:

اخه چجوری میایید میگید سونی توانحصاری ها بهتر عمل کرده؟سونی امسال فقط یه بلاد بورن رو خوب کارکرد

ولی ازاون طرف قضیه مایکرو سافت انحصاری های فراوان وعالیی روداره میده مثله فورزا وهیلو ...

اصلاتوانحصاری مایکرو خیلی جلوتره نمیگم انحصاری سونی بده ولی مایکرو بهتر عمل کرده وخواهدکرد

درمورد رزولوشن واینها هم بگم که ایناهمش حرف هستش وقتی شما بایه تلویزیون 42اینچ به تصویرهردوکنسول نگاه کنی هیچ تفاوتی نمیبینی هردو در یک حدند

برو خودت نگاه کن میفهمی تفاوت درحد صفره

درمورد دسته هم که خداییش اونایی که میگن دسته پلی 4 خوبه تاحالا دسته ایکس وان تودستتون گرفتید؟

دسته ایکس وان به جرئت میتونم بگم یکی ازبهترین وخوش دست ترین دسته هایی هستش که تودستم گرفتم

دسته پلی4 بااینکه از دوال شوک3که یک افتضاح به تمام معنابود بهتره ولی بازم به دسته ایکس وان نمیرسه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان...امروز میخوام تمام تجربه و چیز هایی که از این دو تا کنسول میدونم بگم

اولا یه چیزی هست که گیمر ها خیلی بهش علاقه دارم اونم کیفیته که باید بگم کیفت تصویر PS4 بهتر ازXboxONE هستش..

باید برای نسخه کپی خور هم بگم که نسل قبلی این کنسول ها یعنی PS3 و Xbox360 توی این دو مدل ایکس باکس خیلی زود تر از پس اس 3 کپی خور شد چون دو تا دلیل داشت 

1-چون ایکس باکس با هکرانی که قصد کپی خور کردن بازی هارا داشتند برخورد سختی نداشت..

2-چون ایکس باکس از نظر امنیت خیلیییی پایین تر از PlayStation هست

برای قدرت هم بگم که پردازنده ایکس باکس وان کمی قوی تر از PS4 هست ولییی دقت کنید که ایکس باکس وان کینکت داره که کلی جون پردازنده رو میگیره...

رم هر دو دستگاه 8 گیگابات هست ولی ایکس باکس وان سیستم عاملش سنگینه همین باعث میشه ضعیف تر از PS4 عمل کنه.

طراحان ایکس باکس وان حتی به خودشون زحمت ندادن که آداپتور کنسول رو داخلش بزارن..یعنی برای اتصال برق به کنسول باید از یک آداپتور آجر مانند 220 به 110 استفاده کنید وگرنه باید فاتحه کنسول رو بخونید.

ولی طراحان PS4 آداپتورش رو درونش گزاشتن که خیلی خوبه

اون اول که ایکس باکس اومده بود برای استفاده از اون باید هر 24 ساعت یک بار به نت وصل میشدی ولی خب الان با آپدیت جدیدش این مشکل حل شد

تازه پی اس 4 کوچیک تر هست اونم خیلی....

دسته PS4 تاچ پد داره....

دیگه خسته شدم بقیش برای بعدا :D

امیدوارم از تجربیاتم به خوبی استفاده کرده باشین :big hug: 

داداش دس بردار ازین تفاوتای الکی گفتن زشته. اینحوری خودتو بی اطلاع نشون میدی.درسته ps4 قویتره ولی این تفاوتا گفتن نداره. اینم بگم ps4 خریدم دیشب

خوشگل ddr5 نه gddr5.

اخه چجوری میایید میگید سونی توانحصاری ها بهتر عمل کرده؟سونی امسال فقط یه بلاد بورن رو خوب کارکرد

ولی ازاون طرف قضیه مایکرو سافت انحصاری های فراوان وعالیی روداره میده مثله فورزا وهیلو ...

اصلاتوانحصاری مایکرو خیلی جلوتره نمیگم انحصاری سونی بده ولی مایکرو بهتر عمل کرده وخواهدکرد

درمورد رزولوشن واینها هم بگم که ایناهمش حرف هستش وقتی شما بایه تلویزیون 42اینچ به تصویرهردوکنسول نگاه کنی هیچ تفاوتی نمیبینی هردو در یک حدند

درمورد دسته هم که خداییش اونایی که میگن دسته پلی 4 خوبه تاحالا دسته ایکس وان تودستتون گرفتید؟

دسته ایکس وان به جرئت میتونم بگم یکی ازبهترین وخوش دست ترین دسته هایی هستش که تودستم گرفتم

دسته پلی4 بااینکه از دوال شوک3که یک افتضاح به تمام معنابود بهتره ولی بازم به دسته ایکس وان نمیرسه

دلمو خون نکن از دستش نگو.بخاطر نبود بازیش اینجا مجبور شدم ps4 بگیرم امیدوارم دستش خوب باشه

لینک به دیدگاه

چرت نگین تورو خدا ی امسال فقط تعداده انحصاری مایکرو زیاد بوده وگرنه خودشو هم ج بده ب پای انحصاری های شرکته سونی و بخصوص ناتی داگ نمیرسه اینو همه میدونن دیگه

لینک به دیدگاه

دوست من سیستم خواستم جمع کنم کارت و پاور گرفتم ولی دیدم برا بقیه کم میارم برا همین بیخیال شدم. پاوروکارتو گذاشتم برا فروش.

رفتم کنترلر باز پیدا نکردم امتحان کنم متاسفانه.

درسته این بازیا شاهکارن ولی خدایی با اونا نمیشه موجودیت به کنسولو زیر سوال برد.

دوسته من مهم ترین تفاوتی ک این دو کنسول رو از هم جدا میکنه همین بازی هاست وگرنه تو فریم دهی و این چیزا خیلی جرعی فرق میکنن ک قابله تشخیص نیس

ولی انحصاری سونی خداوکیلی بهتره

لینک به دیدگاه

دوست عزیز توصیه می کنم بری یک کلوپ بازی جفتشون رو بشین یک ساعتی تست کن. این جور چیز ها سلیقه ای بیشتر.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

استارتر گفتن که کنسول ps4 رو خریدن. مبارکشون باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...