رفتن به مطلب

افتتاح سایت www.LionPoosh.com مدل و لباس

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

www.LionPoosh.com

دوستان گلم همانطور که میدونید مد و لباس یکی از مهترین ارکان زندگیه هر فرده که همه ماها یه جورایی باهاش در گیریم حالا یکی ساده و یکی سخت گیر تر . ولی به هر حال همه ادمها در دنیا نیاز مبرم به این کالا دارن .

بر این اساس و مشاهده نیاز بسیار بالای این سایت در ایران بر آن شدیم که سایتی در این زمینه ایجاد کنیم .

در این سایت ما سعی میکنیم ا کالاهای به روز و موازی با ارکان فرهنگمون برای شما عزیزان به نمایش بگذاریم . اول راه هستیم ولی بهتون قول میدم که بهترینها رو به شما ارائه بدیم چون شما لایق بهترینها هستید .

ما حتما فروش کالاهای کاملا اورجینال مثل adidas - nike - Puma - ray ban و کلی برند های اصلی رو در این سایت برای ارائه به شما عزیزان به نمایش بگذاریم .

ما برای ادامه کار خیلی خیلی به نظرهای شما عزیزان نیاز داریم پس ما رو از انتقادات و پیشنهاداتون بی نسیب نکنید .

امیدوارم که این سایت نظر شما رو جلب کنه .

در ضمن میدونم که خیلیها میگن کامپیوتر چه ربطی به لباس داره به این عزیزان میگم که این کار رو چند تا از دوستان مجرب این حرفه دارن انجام میدن و من فقط ساپورتشون میکنم :-j

همیشه امید به خدا @};- @};-

لینک به دیدگاه

بسیار عالی.مبارکتون باشه. clapping.gif

یه قسمت لوازم بهداشتی و آرایشی هم بتونید بهش اضافه کنید خیلی خوب میشه. @};- یا اصلا یه سایت جدا بزنید واسش @};-

لینک به دیدگاه

سلام .

مبارک آقا سعید ، انشاالله چرخش بچرخه.

می گم اگه خواستین یه چنتا از این تی شرتهارو بدین یه بنچمارکی چیزی ازش بگیریم @};- یا مثلا درزاشون رو واز کنیم اور بشن @};-

من که هنوز هیچی نشده 2 تا سفارش دادم . قیمتاشون خیلی خوب هستش. :-j

لینک به دیدگاه

فراوان تبریک میگم@};-

انشاالله روزی برسه که فروشگاه های زنجیره ای لیون رو افتتاح کنید.clapping.gif

اتفاقا به نظر من به کامپیوتر هم ربط داره ، آخه آدم باید لباس بپوشه بشینه پای کامپیوتر دیگه :-j

آقای حسینی بن تخفیف نمیدید @};-

لینک به دیدگاه

واقعا کارت درسته آقای حسینی با سایت لیون خوش تیپ هم میشیم @};- @};- :-j

لینک به دیدگاه

درود

دوستان گلم

ممنونم از نظراتتون واقعا ماییه امید هستید شما . دوستان گلم این سایت خییلی پتانسیل داره که کم کم از تمام ظرفیتش استفاده خواهد شد در ضمن انجمنهای گفتگو هم به زودی در این سایت افتتاح خواهد شد .

مسئله بعد در هفته جدید حتما یک حراج واقعا واقعی برای تمامی دوستان زده خواهد شد با قیمتهای ........ که اینجا اعلام میشه .

در ضمن ارسال کالا به تمام نقاط کشور رایگانه .

@};- @};- :-j

لینک به دیدگاه

سلام ! عالیه اقای حسینی .

یه پیشنهاد داشتم که میخواستم قبلا در تاپیک " سفارش بدید وارد کنیم " ، بگم که با افتتاح این سایت ، بهتره اینجا بگم !

بنظر من خیلی عالی میشه اگه واسه پوشاک هم این چنین قسمتی رو راه بندازید و برخی از مواردی که داخل کشور گیر نمیانو ، از اون طرف وارد کنید . ( البته مواردی که اوردنش برای شما هم بصرفه )

حتی میشه چندین نفر جمع شده و مثلا یک جین رو سفارش بدیم .

ولی بنظر من مهمترین مساله که هم برای قطعات کامپیوتر و هم در مورد پوشاک راه گشاس ، معرفی سایت و منابعیه ، تا خریداران بتونن از میان اجناس اون سایت ، انتخاب هایی رو داشته باشن .

شما که درصد سودتون مشخصه و ... خلاصش و اخرش اینه که شما با احتساب هزینه ها در مورد مثلا فلان جنس از سایت معرفی شده ، قیمتی رو تعیین میکنید و حالا اگه خریدار خواست که چه بهتر و اگه نه هم که هیچ ! ولی اینکه خریدار ، سایت و منبع خاصی رو برای انتخاب داشته باشه ، خیلی خیلی موثره ، تازه چه بسا با دیدن سایر اجناس اون سایت ، بفکر خرید موارد دیگه ای هم بیافته !

این پیشنهاد هم برای پوشاک و هم قطعات پی سی ، بسیار راهگشا خواهد بود و مطمئنا به نفع هر دو طرف .

بازم تبریک میگم و براتون ارزوی موفقیت دارم .

لینک به دیدگاه

درود

فرامرز جان ممنونم از پیشنهادت . پیشنهاد خوبیه عزیز ولی لباس رو فعلا نمیخوایم از این روش بیاریم البته میتونیم ولی فعلا این کار و نمیکنیم چون همین سخت افزار به دلیل مشکلات جدید سحتتر شده وارداتش . ولی در مورد واردات لباس ما فکرهایی داریم ولی در ادامه و بعدها انجام میشه . فعلا باید سایت رو درست و درمون راه اندازی کنیم .

در مورد معرفی سایت برای خرید باید بگم که ما خرید کالاهامون رو از سایتها و از منابع دیگه ای استفاده میکنیم که فقط باهاشون در ارتباط هستیم . اگر همه کالاها رو از سایتها میخریدیم مشکلی نبود

در کل ممنونم فرامرز جان @};-

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

تمامی محصولات در لینک زیر با 20 درصد تخفیف به شما عزیزان ارائه میشه و اینرو بگم که در این سایت هیچ کالایی هزینه ارسال نداره اگر با پست پیشتاز دوستان بخوان بخرن clap.gif

http://www.lionpoosh.com/index.php?action=categories&id=587

http://www.lionpoosh.com/index.php?action=categories&id=588

http://www.lionpoosh.com/index.php?action=categories&id=586

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...