رفتن به مطلب

980TI ها برین کنار ! سلطان لایتینگ وارد میشود !

اشتراک گذاری

Recommended Posts

780 و 290X این بار 980TI

فرمانروای 980TI ها در راه هست !

سایت ویدئو کاردز تصاویر و مشخصاتی از این غول منتشر کرده که با هم مرور میکنیم

• triple-fan &triple-slot Tri-Frozr cooler,
  • beefy heat sink,
  • three power connectors (8+8+6pin),
  • V-Check points,
  • 5 SuperPipes,
  • Military Class 4 components,
  • Dual-BIOS feature,
  • 12+3-phase power VRM,
  • 10-layer customized PCB,
  • backplate,
  • clock speeds of 1203/1303 MHz (base/boost), 1774 MHz (memory)

MSI-GTX-980-Ti-Lightning-3.jpg
MSI-GeForce-GTX-980-Ti-exploded.jpgMSI-GTX-980-Ti-Lightning-2.jpgMSI-GTX-980-Ti-Lightning-4.jpgMSI-GTX-980-Lightning-backplate.jpgMSI-GTX-980-Ti-Lightning-5.jpgMSI-GTX-980-Ti-Lightning-1.jpg
در اخر هم ذکر شده این کارت ارزان نخواهد بود ! که عجیب به نظر میرسه  :D  انتظار داشتم نصف قیمت رفرنسش باشه :D

امید هست که نسخه لایتنینگ Fury (non X ) هم مدتی بعد از عرضه شدن این مدل روانه بازار بشه { تایید نشده }

@};- @};-

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

به اندازه زوتاک اکستریم اور نشده !  این 1303     زوتاک 1355 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به اندازه زوتاک اکستریم اور نشده !  این 1303     زوتاک 1355 

این سری برای کاربرای اورکلاکر و حرفه ای طراحی شده که دوست دارن کارت رو اور کنند فرکانس این کارت درسته کمتره اما یقین دارم توی اورکلاک زوتاک رو به راحتی پشت سر میگذاره و خرید این سری برای کاربرای معمولی پول دور ریختنه

لینک به دیدگاه

من خودم 780 لایتنیگ دارم و به شدت منتظر این کارت بودم ( نه این که بخرمش پول کو فقط ببینمش  :D ) 

ولی اصلا نه با کولرش حال کردم نه با پشت و بک پلیت کارت پشت کار led داشت که وقتی کارت زیر فشار می رفت روشن می شد و یه نوشته ی msi هم بود که روشن بودش 

خیلی حالم گرفته شد 

البته این فقط نظر خودم هست 

لینک به دیدگاه

یه بار این کارت رو تو دستم بگیرم و بعدش دیگه سرم رو راحت میزارم زمین و میمیرم

لینک به دیدگاه

کارت قشنگیه ولی من خودم Asus GTX 980Ti Poseidon Platinum  رو بیشتر میپسندم. کیفیت ساخت فوق العاده ای دارن. محصولات EVGA  هم کیفیت ساخت فوق العاده ای دارن و همچنین توان اوورکلاک بسیار بالا. ولی یه مقدار بیریختن.

لینک به دیدگاه

از نظر کیفیت که ایسوس اوله و تنها خط تولید کاملا ماشینیزه رو داره یعنی بدون دخالت انسان.ولی من شخصا msi رو بیشتر دوست دارم

لینک به دیدگاه

مثل لایتینینگ قبلیا ابهت نداره :-B

راکتورشم که کم کردن  :mellow:

اینو با یه mpower و corsair 870T زرد ست کنی چی میشه  :wub:

لینک به دیدگاه

اینو با یه mpower و corsair 870T زرد ست کنی چی میشه  :wub:

:x  :x  :x

دقیقا چه شود !

لینک به دیدگاه

مثل لایتینینگ قبلیا ابهت نداره :-B

راکتورشم که کم کردن :mellow:

اینو با یه mpower و corsair 870T زرد ست کنی چی میشه :wub:

870 که نداریم احتمالا منظورتون 780t هست

بعدشم این غول باید روی xpower نصب بشه

Sent from my C6602 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این سری برای کاربرای اورکلاکر و حرفه ای طراحی شده که دوست دارن کارت رو اور کنند فرکانس این کارت درسته کمتره اما یقین دارم توی اورکلاک زوتاک رو به راحتی پشت سر میگذاره و خرید این سری برای کاربرای معمولی پول دور ریختنه

دقیقاً برای اورکلاک از سوی خود کاربر و هیجان اون طراحی شده

فقط موندم این طراحی چیه؟ *dry#

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بیشتر این کارتها نظیر لایتینگ برای زیر نیترو طراحی میشه و برای کاربرانی که از کارت روی ایر استفاده میکنند و فوقش میخواهند چند mhz کلاک و مموری رو ببرن بالاتر ارزش خرید نداره در واقع لایتینگ برای کسی هست که میخاد رکورد جهانی 980Ti رو به عنوان مثال ثبت کنه و کارایی و اورکلاک این کارت با اختلاف چند Mhzپایینتر از زوتاک و... مقایسه نمیشه بلکه این کارت زیر نیترو تواناییاشو نشون میده و باید زیر نیترو با کارتهای زوتاک و ایسوس و... مقایسه بشه در کل روی ایر تمام این کارتها کارایی نظیر به همدیگر رو دارند و شاید چند Mhz وچند درجه این کارت با کارت دیگر تفاوت داشته باشد و روی ایر تفاوت فاحش نخواهد بود .

در واقع برای ما که داریم در ایران زندگی میکنیم معیار اول باید قیمت منطقی و گارانتی مناسب باشه و در وحله های بعدی چند MhZ رو در نظر بگیریم .(هر چند بعید میدانم لایتینگ با قیمت درستی وارد بشه ) 

در واقع تمام اون  کلاکها و مموریهایی هم که زیر نیترو زده میشه فقط پایداری موقت دارند و هخچکدامشان استیبل نیستن و فقط زیر نیتروژن دمای زیر 100 درجه دارن اون فرکانسها رو میزنن و عملا بجز رکورد ثبت کردن هیچ فایده دیگری ندارند با باید به استیبل همیشگی و پایدار کارت اهمیت بدیم تا پیداری موقت و رکورد زدن و... 

ویرایش شده توسط EHSAN BAHAVAR
لینک به دیدگاه

به شرکتش بگین مشکل پولش نیشت که گفته ارزون نیست. با بچه های لیون دنگی پول میزاریم میگیریم بعد یه هفته یه هفته دست نفر بعد میدیم... :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...