رفتن به مطلب

از این به بعد آپدیت های ویندوز 10 هیچ گونه توضیحاتی نخواهند داشت

Recommended Posts

436dru3n2lptlp9ddng.jpg

شرکت مایکروسافت حدود یک ماه است که اقدام به انتشار ویندوز 10 کرده و طی این مدت، جنجال های زیادی مربوط به قابلیت ویندوز 10 در ارسال فعالیت ها و اطلاعات به سایر نقاط برپا کرده است. این قابلیت در ویندوز 10، هر کاری که در کامپیوتر انجام دهید را شناسایی، و سپس به سرورهای مایکروسافت ارسال می کند، بدون اینکه کاربر اجازه این کار را به ویندوز بدهد یا ندهد. شرکت مایکروسافت این قابلیت ویندوز 10 را توضیح داده. این شرکت گفته است که جمع کردن اطلاعات کاربران، کمک فراوانی به عملکرد ویندوز 10 خواهد کرد. این تصمیم با شماست که میخواهید حرف شرکت مایکروسافت را باور کنید یا نه.

متأسفانه بتازگی جنجال های مربوط به ویندوز 10 دوباره اوج گرفته است، منتها اینبار بزرگ تر از قبل. کاربران زیادی از ویندوز 10 متوجه شده اند که دیگر برای انها، توضیحات و تغییرات ایجاد شده مربوط به آپدیت های جدید و قدیم ویندوز 10 دیگر قابل مشاهده نیست، این یعنی کاربران نمی دانند با اعمال آپدیت ای جدید، چه تغییراتی در سیستم شان ایجاد می شود. شرکت مایکروسافت از این به بعد تنها ورژن KB اپدیت را به کاربر نشان می دهد. این مهم باعث می شود ویندوز 10 به یک سرویس بیشتر شباهت پیدا کند.

البته شرکت مایکروسافت ممکن است در بعضی اوقات، تغییرات یا امکانات مهمی که به سیستم، از طریق آپدیت ایجاد می شود را بیان کند، این یعنی اینکه شرکت مایکروسافت می تواند تصمیم بگیرد که چه آپدیتی با توضیحات و چه آپدیتی بدون توضیحات منتشر شود. برای مثال، آپدیت ای زیادی که به تازگی منتشر شده اند، در بخش توضیحات آنها، تنها نوشته شده که "این آپدیت باعث بهبود و افزایش عملکرد ویندوز 10 می شود."

بزودی شاهد واکنش بازار از این پنهان کاری های شرکت مایروسافت خواهیم بود و مطمئناََ این ها از دید ما، چیزهای خوب و مفیدی نخواهند بود.

منبع: hitechreviews

مترجم: مجتبی حیدرزاده

لینک به دیدگاه

دزدی اطلاعات تا این حد؟
یه دفعه بگین پروژه همکاری با NSA راه انداخته دیگه

لینک به دیدگاه

من خودم به شخصه هیچ علاقه ای به ویندوز 10 ندارم... بخصوص با این دزدی اطلاعات کاربرا یا بقول خودشون هماهنگ سازی ویندوز.

این حرکت کثبف "dx 12 فقط برای ویندوز 10" که منو بدجور کفری کرده. ویندوز داره به کجاها کشیده میشه...

لینک به دیدگاه

شیطونه میگه برو ویندوز XP نصب کن :D .

اگه ویندوز XP 64 بیتی بود به خدا عمرا 8.1 یا 7 یا این 10 رو نصب میکردم

لینک به دیدگاه

اقا لینوکس چطوره بریم لینوکس :D

اگه دور گیم رو یک خط قرمر بکشید بهترینه...

خیلی از نرم افزار های ویندوز رو هم به کمک Wine اجرا میکنه

درصد استفاده خود سیستم عامل از سخت افزار هم خیلی کمه به همین دلیله همه ابر رایانه ها لینوکسی هستند

برای افزایش امنیت حریم خصوصی :laughing: میتوانید از اینترانت داخلی استفاده کنید

ویا مثل من آی پی های ماکروسافت رو بلاک کنید

لینک به دیدگاه

برای این هست که من یک سال صبر میکنم تا تمام ایرادت وین جدید رفع بشه بعد اقدام به نصب میکنم.

لینک به دیدگاه

موجوده حجمی هم نداره خدمت شما

http://sibdownload.com/25511/microsoft-windows-xp-professional-x64-edition-sp2-february/

لینک به دیدگاه

ممنون.ولی اگه بازی های جدید این ویندوز به این خوبی رو ادم حساب میکردند،یا حتی افیس 2013،قطعا این رو میکردم ویندوز اصلی.

یادم میاد قبلا می خواستم نصب کنم Xp مادربردم افتخار نمی داد.ولی اگه بشه میکنمش ویندوز دوم :D

ویرایش شده توسط Tommy Angelo
لینک به دیدگاه

ممنون.ولی اگه بازی های جدید این ویندوز به این خوبی رو ادم حساب میکردند،یا حتی افیس 2013،قطعا این رو میکردم ویندوز اصلی.

یادم میاد قبلا می خواستم نصب کنم Xp مادربردم افتخار نمی داد.ولی اگه بشه میکنمش ویندوز دوم :D

حتما باید افیس 2013 نصب کنی؟ نمیشه ورژن های قبلی رو نصب کنی؟

لینک به دیدگاه

حتما باید افیس 2013 نصب کنی؟ نمیشه ورژن های قبلی رو نصب کنی؟

فقط افیس نیست که.مثلا بازی Sniper Elite III روی XP نصب نمیشه(یعنی نوشته XP is not supported)

ویرایش شده توسط Tommy Angelo
لینک به دیدگاه

به کسی ربطی داره که من چه ویندوزی رو دوست دارم که منفی داده به من؟

لینک به دیدگاه

آیا ویندوز فون هم همین طوره؟

یعنی خودش اپدیت میشه و خودش اطلاعات سند می کنه؟

به کسی ربطی داره که من چه ویندوزی رو دوست دارم که منفی داده به من؟

خونتو کثیف نکن

حل شد

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...