رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید هارد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام بنده قصد خریداری هارد Seagate Barracuda 1TB 7200Rpm 64MB Buff HDD رو دارم از اساتید می خواستم راهنمایی کنن این مدل چطوره و آیا مدل بهتری تو این رنج قیمت هست یا خیر؟

البته یه هارد وسترن بلک دست دوم البته 32MB هم هست نظرتون در مورد وسترن بلک چیه؟

ویرایش شده توسط moj007
لینک به دیدگاه

با سلام بنده قصد خریداری هارد Seagate Barracuda 1TB 7200Rpm 64MB Buff HDD رو دارم از اساتید می خواستم راهنمایی کنن این مدل چطوره و آیا مدل بهتری تو این رنج قیمت هست یا خیر؟

البته یه هارد وسترن بلک دست دوم البته 32MB هم هست نظرتون در مورد وسترن بلک چیه؟

کاربرد شما چی هست؟

قیمت دست دوم بلک چنده؟

مهم تر از همه هارد بلک چقدر کار کرده؟ چون موارد دست دوم هارد های بلک بیشترشون خیلی زیاد کارکردن و کارکردشون بالای 10~20 هزار ساعت هست.

لینک به دیدگاه

با سلام.

دوست من western digital caviar blue تهیه کنین بسیار بهتره.درصورتی هم که سرعت زیاد  اولویت داره براتون از ssd یا اگر سرعت بیشتر در کنار حجم زیاد مهم هست 2 هارددیسک در حالت raid 0 .خرید هارددیسک دست دوم منطقی نیست

موفق باشین.

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

فقط می خوام ویندوز نصب کنم روش و کار خاصی باهاش ندارم. طبق عکسهایی که فروشنده گذاشته حدود 100 ساعت کارکرده و قیمت 120 براش گذاشته.

لینک به دیدگاه

بازهم پیشنهاد میکنم wd blue نو خریداری کنین .بخصوص که سرعت بیشتر  wd black هم فقط برای ویندوز میخواین.بعضی از قطعات مانند رم هیچ تفاوتی بین نو و دست دوم نیست اما قطعات حساسی مانند هارد دیسک ممکنه حتی در پروسه ی پست که میخواد بدستتون برسه آسیب ببینه و فروشنده به هیچ عنوان 

مسئولیت قبول نمیکنه.

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...