رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید گرافیک 970 یا 290X

Recommended Posts

درود

970 فایده نداره چون در رم مشکل داره

به نظرم از کارت های با فناوری HBM استفاده کن واقعا عالیه

البته اینم بگم با 1080 2گیگ هم کفایت میکنه فقط بازی gta v که مصرف رم زیادی داره

99% بازیها روز در فول اچ دی نهایت از 2'گیگ استفاد میکنن

از اون حرفا بوداااااااا...GTA V رو حداکثر تنظیمات در 1080p دقیقا 4GB رمو استفاده میکنه...

لینک به دیدگاه

از اون حرفا بوداااااااا...GTA V رو حداکثر تنظیمات در 1080p دقیقا 4GB رمو استفاده میکنه...shadow of mordor 3.5GB استفاده میکنه...!!!! وووو کلی بازی جدید دیگه.

لینک به دیدگاه

از اون حرفا بوداااااااا...GTA V رو حداکثر تنظیمات در 1080p دقیقا 4GB رمو استفاده میکنه...

از اون حرفا بوداااااااا...GTA V رو حداکثر تنظیمات در 1080p دقیقا 4GB رمو استفاده میکنه...shadow of mordor 3.5GB استفاده میکنه...!!!! وووو کلی بازی جدید دیگه.

من نوشتم به غیر از gta v بیشتر بازیها با ۲ گیگ کفایت میکنه

فقط gta v و shadow of mirror و نهایت دو سه تا دیگه بیشتر از 2 گیگ رم میخوان

من تست کردم خودم

Gta v در بالاترین تنظیمات 3.7 gig مصرف میکنه

لینک به دیدگاه

من هم موندم بین این دوتا البته من به غیر از گیم باهاش افترافکت هم کار میکنم.نمیدونم کدومش برا افترافکت بهتره؟

لینک به دیدگاه

خیلی تصمیمم مصلم و قطعی نمیشه گرفت.. اونم با توجه به اینکه خود AMD هم اعلام کرده چیزی بنام پشتیبانی کامل از dx12 هنوز وجود نداره.. تو هیچکدوم.. ولی به نظر با توجه به حجم رو و رزولوشن FUll HD شاید یکمکی 390 بهتر باشه.. هرچند خیلی بد قیمت وارد شده و الکی گرونه.. اگه قیمتشون برابر باشه (ک هست به دلار) یکم 390 معقول تره...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...