رفتن به مطلب

فروش سیستم حرفه ای در حد نو برای گیم و کارهای گرافیکی بسیار عالی

Recommended Posts

به نام خدا

با عرض سلام و درود به همه دوستان عزیز

یک عدد سیستمم حرفه ای با کانفیگ عالی به صورت کارکرده ولی در حد نو ( چند ماه بیشتر کارنکرده و صاحب سیستم یه فرد معمولیه که سیستم رو جهت گیم بسته ولی چون گیمر نبوده الآن پشیمون شده و گذاشته برا فروش و حتی نایلن ر روی قطعاتش هنوز روشون هست عکساش رو بذارم متوجه میشید!!)

بنده واقعا سیستم رو خودم از لحاظ تمیزی تایید میکنم و برای خودم مقدور نیست و الا برش میداشتم... دوستان واقعا سیستم حیفیه هرکی میتونه برش داره و واقعا برده ... شرح قطعات به صورت زیر می باشد :

عکس های مربوط به سیستم رو هم آماده میکنم و همین جا قرار میدم:

CPU:Intel Core i7 4790K 4GHZ

MB:Asus Z97 C

VGA:Sapphire-Vapor-X R9 280X

Ram: Corsair Vengeance Pro 8GB DDR3 2400MHZ

PSU:Green ZS Series 650W

Case : Green X6 Black

HDD:؟

ODD:?

Keyboard+Mouse:?

Speakers:?

----------

قیمت نو این قطعات رو اگه بگیرید متوجه میشید که چیزی حدود 3800 میشه حالا کمی بالا پایین تر ولی واقعا این قطعات کم کارد و در حد نو هستن طبق چیزی که خود فروشنده گفته و گارنتی هم دارند که به شرح زیر است:

CPU که خودتون میدونید گارانتی در ایران ندارد.

مادربرد فعلا مشخص نیست چون هنوز کارتنش رو نیاورده...؟!!

گرافیک تا 2016/July/31 گارانتی سایبر دارد.

پاور تا 1396/05/26 گارانتی دارد.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

قیمت فروش هنوز دقیق مشخص نیست دوستان میتونن نظراشون رو بیان کنن ولی خواهشا تو سر مال نزنند...

و دوستان عزیزی که قصد خرید دارند قیمت خریدشون رو برام پ خ کنند با تشکر.

عکس ها رو هم براتون همین جا قرار میدم ....
اطلاعات بیشتر و تکمیلی رو در پست های بعدی اضافه میکنم با تشکر از همه .

تصاویر مربوط به سیستم البته دور یک دو تاشون رو مات کردم جهت حفظ حریم شخصی!!! :laughing:

01.jpg02.jpg03.JPG04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg

ویرایش شده توسط DPSYS
لینک به دیدگاه

رمها و هارد رو خریدارم . البته فک کنم کل ظرفیتش مجازی باشه

لینک به دیدگاه

دوستان یه کم سرم شلوغه ولی سعی میکنم تا یکی دو ساعت دیگه عکس ها رو بذارم و اطلاعات و جزئیات بیشتر...

سیستم به صورت کلی فروخته میشه مگر اینکه برای تمام قطعات مشتری همزمان و واقعی باشه!

لینک به دیدگاه

کل قطعات رو خریدارم پخ شد...

ویرایش شده توسط MeHi
لینک به دیدگاه

رمها توسط بنده خریداری نشده هنوز  =))  =))  =))

لینک به دیدگاه

درود

دوستانی که بی دلیل تاپیک و بالا میارن و خوشمزه بازی در میارن ؛ از این به بعد تکرار کنن ؛ هشدار داده میشود.

لطفا صبر کنید تا استارتر عزیز عکس و قیمت و مشخص کنن ؛ چقدر خوبه که الان پیشنهاد میدید بعدا غیب نشید.

استارتر عزیز تاپیک قفل میشه تا زمانی که مطابق با قوانین تاپیک و اصلاح کنید.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود بر تمامی دوستان عزیز؛

اول از هرچیز از تمامی دوستان به خاطر تاخیر در پیگیری و ادامه روند تاپیک معذرت میخوام ولی الآن اومدم و با دست پر اومدم و اطلاعات کامل و پست اول رو آپدیت کردم و منتظر پبشنهادات سازنده شما دوستان هستم .... @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

لطفاقیمت نهایی باندل رو برای بنده پ.خ کنید.

لینک به دیدگاه

دوستان اون قطعاتی رو که جلوشون ؟ گذاشتم رو هم قراره اضافه بشه بعد قیمت فروش رو اعلام میکنم،

دوستان همونطور که گفتم این سیستم مال بنده نیست که سریع بگم اینقدر میفروشم و طرف باید قیمت رو بده تا منم اعلام کنم ولی هنوز چیزی نگفته و گفته بذار برای فروش ولی من سعی میکنم قیمت فروش رو ازش بگیرم که تکلیف مشخص بشه

فقط اینو بگم که این سیستم برای خود طرف بالای 4 تومن آب خورده و نمیخواد روش خیلی ضرر کنه چون سیستم واقعا تمیزیه همین . :cool:

لینک به دیدگاه

دادا سی پی یو رو با مین و سی پی یو من یا فقط سی پی یو من تعویض داری؟

http://forum.persiantools.com/threads/%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-cpu-motherboard-vga-%D8%AC%D9%87%D8%AA-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D9%82%D8%A7.726259/

مابغی ام نقد میدم خدمتت

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...