رفتن به مطلب

مشکل پاور در پریدن کنتور

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سیستم من الان یک ماه که خاموشش نکردم گاهی اوقات که نیاز نداشتم می گذاشتم روی sleep 

امروز از خواب بیدار شدم دیدم کنتور پریده 

یک ماده سفید رنگی هم توی کل پاور پخش شده (انگار ترکیده)

کسی میدونه چی شده و ایا اگه پاور توی فشار بیوفته بازم اتفاقی میوفته

پاور گارانتی داره ولی کارتش رو گم کردم یادم نمیاد یا گارانتیش همون بار کد روی پاوره؟ الان 4 ماه که دارم از پاور استفاده می کنم

پاور گرین 700A

لینک به دیدگاه

سلام راجب گرين زياد مطمئن نيستم ولي فکر کنم ليبل باشه. مال خودم که ليبله. فکر کنم پاورتون خازن ترکونده باشه البته نميشه قطعي نظر داد ولي به هيچ عنوان پيچ هاشو باز نکن. پريدن کنتور هم از همين پاورته.

پاور رو از تو کيس در بيار و توشو اگه معلومه نگاه کن ببين جريان چيه , ليبل گارانتي رو هم پيدا کن ببين هنوز تاريخ داره يه نه. اگه داره بفرست گارانتي و تو توضيحاتش بنويس شب pc رو خاموش کردم صبح بلند شدم ديدم کنتور پريده و اينجورى شده. به سيستم هم وصلش نکن چون ممکنه قطعات رو بسوزونه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوست گرامی ، همونطور که دوستمون گفتندن به احتمال زیاد خازن ترکونده ، ممکنه به قطعات آسیب برسونه استفاده نکنید تا کامل مطمئن بشید کجای کار مشکل داره .

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز شانس آوردی درحد لالیگا!

امکانش بود و هست بزنه قطعات دیگه سیستمت رو بسوزونه!!

فورا پاور جدا کن بفرست گارانتی، همین.......

گارانتی گریین قدرتمند هست و به احتمال زیاد پاور شما رو با پاور آکبند تعویض میکنه.

لینک به دیدگاه

کارت که نداره همون بارکد یا برچسبی که روش تاریخ داره داره گارانتی حساب میشه.

لینک به دیدگاه

از همه دوستان ممنونم

ویرایش شده توسط alo400
لینک به دیدگاه

یک سوال دیگه هم داشتم موقع ریست یا خاموش کردن سیستم صفحه ابی میشه

این مشکل از پاور ممکنه باشه

ویرایش شده توسط alo400
لینک به دیدگاه

خب دوست عزیز شما نباید لپ مطلب رو به شرکت گارانتی کننده بگید چون اونها به بهانه های مختلف میخواهند از تعویض جنس جلوگیری کنند، البته متأسفانه!

بهترین کار این هست که خودتون پاور رو پیش نمایندگی گریین شهرتون ببرید و بگید

" هنگام کار با سیستم یک دفعه کانکتور پاور پرید سیستم خاموش شد! بعدش دیگه ترسیدم کانکتور وصل کنم سیستم بسوزه! حالا آوردم خدمت شما تا واسه گارانتی تعویض اقدام کنید"

ضمنا هر چه قدر محترمانه تر صحبت کنید احتمال انجام کارتون بالاتر میره! چرا چون اینجا ایرانه!

لینک به دیدگاه

صفحه ابي که ميگيد همونه که نوشته هم داره؟ يا اين که فقط صفحه ابيه و هيچ نوشته اي نيست؟ اگه نوشته اى مثل ارور يا چيز ديگه اى باشه احتمالا از هاردته که يا درست بهش برق نميرسه يا اسيب ديده. اگه ابي بدون هيچ چيز ديگه باشه ممکنه گرافت مشکل دار شده باشه يا برق درست بهش نميرسه.

لینک به دیدگاه

ممکنه از usb باشه اخه از وقتی درایور sub 3 رو نصب کردم اینطور شده

بدون نصب درایور usb سرعت میده 26 مگابایت

وقتی درایورش رو نصب میکنم میده 140 مگابایت

لینک به دیدگاه

پاور رو از سیستم جدا کن و ببر گارانتی ...بلو اسکرین هم به احتمال زیاد بخاطر هارده ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...