رفتن به مطلب

ليوني ها اين سيستم نسبت به اين بودجه بهينه است!؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام ليوني هاي عزيز

من قصد خريد قطعات زير رو دارم خواستم نظر شما رو بدونم كه اين قطعات باهم متناسب هستن؟ با اين بودجه گزينه هاي بهتري هست يا اينا خوبن؟ لطفا اگه پيشنهاد بهتر و مورد خاصي بود خوشحال ميشم نظرتون رو بدونم

قطعات

cpu- core i5-4460 - 590

mainbord-asrock-z97x-killer-usb 3.1 - بدون گارانتي

Ram-Gskill-Tridentx-2400-cl10-2x4 GB-260

power - Green-GP550a-uk-80plus-Gold-psu-223

cas-deepcool-Tesseract BE - 122

ssd - samsung-evo-120GB-285

جمع كل : 1930 تومان

پاوربيشتره شايد تو آينده يه gtx960  يا gtx 950  بگيرم

اين cpu  ميتونه سرعت اين رم رو ساپورت كنه ؟

ssd بهتر از اين سراغ دارين؟ تويه سرعت و...

ممنونم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیز. بهتره به جای مادربورد سری z یه مادربورد سری گیمینگ h97 بردارین با گارانتی

لینک به دیدگاه

قطعات خوبن و هيچ مشکلي ندارن. با خيال راحت بخر.

ولي خوب چون ssd دارى ميتوني بجاى خريد اين رم ها از رم هاى معمولي و ارزون تر با باس 1600 بخرى فکر نکنم خيلي به دردت بخوره. بجاش پولتو روى گراف سرمايه گذارى کن.

لینک به دیدگاه

کاربردتون گیم هستش دیگه ؟؟

رزولوشن مانیتورتون چنده ؟؟

لینک به دیدگاه

1-پردازنده رو از سری K انتخاب نکردین پس بهتره مادربورد رو از سری H انتخاب کنید . H 97

دقت کنید وقتی مادربورد از سری H باشه رم های با سرعت بیشتر از 1600 مگاهرتز رو پشتیبانی نمیکنه . پس خرید رم با سرعت 2400 منطقی نیست .

2-میتونید پردازنده از سری K بردارین که با این شرایط نیازی به کارهای بالا نیست

*پاورتون رو 750 بگیرین . شاید در آینده بخواین کارتی مثل 970 بخرین که به پاور 750 نیازه . البته با پاورهای پایینتر هم خوب کار میکنه ولی بهتره تمامی قطعات بی نقص تغذیه بشن .

موفق باشید 

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز 

با توجه به اینکه سی پی یو شما i5 هست و سری k نیست بهتره یه مادربرد از سری h97 یا b85 بگیرید و پیشنهاد من اینه GIGABYTE H97-D3H LGA1150 H97 Mainboard گارانتی هم که داره.

رمی که انتخاب کردی عالیه ولی رو مادربرد H97 با باس 1600 کار میکنه و میتونین از دو تا رم چهارگیگ کینگ استون هایپر ایکس فیوری استفاده کنین که هم ارزونتر درمیاد هم تایمینگش تو باس 1600 خوبه ، در ضمن نگران کمبود باس رم نباش چون ssd همه چیزو حل میکنه

پاور هم برا 950 یا 960 کافیه حتی زیاده ولی اگه بخوایی تو اینده گرافیک بالاتری بخری مدل 650 واتی همین پاورو بخر

لینک به دیدگاه

پردازنده 4690 عادی  بدون k

مادربرد سری H

رم با فرکانس 1600

بقیه موارد به خودتون بستگی داره ، البته موارد بالا هم بستگی داره به اینکه میخواین با سیستم چیکار کنین .

لینک به دیدگاه

نیازی به ssd نداری رم هم 1600 بگیر چراکه سرعت بالا برای کاربرد گیم تاثیری نداره مادربورد هم H97 ارزون بگیر

ویرایش شده توسط 3hooman
لینک به دیدگاه

نیازی به ssd نداری رم هم 1600 بگیر چراکه سرعت بالا برای کاربرد گیم تاثیری نداره مادربورد هم H97 ارزون بگیر

اتفاقا SSD هر سیستمی رو به طرز چشم گیری پر سرعت میکنه ... من رو یه سیستمه قدیمی یه ssd samsung evo 850 120GB گذاشتم سیستم پرواز میکرد... حتما ssd رو تهیه کن... بقیه موارد خوبه البته motherboard همونطور که دوستان گفتن برای اون cpu زیادیه مگر اینکه cpu رو 4690k یا 4690 بردارید... که تا یه مدت نیاز به ارتقا نداشته باشین... یجور آینده نگریه...

ویرایش شده توسط shayan.vampire
لینک به دیدگاه

ssd واقعا نيازه شما تست کن تأثير سرعتش تو نصب ويندوز روش معلوم ميشه. رم دوتا 1600 معمولي بگير dual لزومي نداره بخرى. مين هم ميتوني giga h97 gaming 3 بخرى. پاور هم کورسير بد نيست. همون 550واسه 970 هم کافيه.
لینک به دیدگاه

اگه مشکل بودجه نداری ssd بخر. درسته خوبه اما نه برای هر جیبی

بعدم خریدن و سوار کردن یه ssd کار راحتی هست همیشه و همه جا خخخ

ویرایش شده توسط 3hooman
لینک به دیدگاه

دوست من بزار يه راهنمايي ديگه هم بكنم تا تو ذهنت نقطه كوري نمونه

من خودم يه مادربرد Asrock B85 killer با i5-4460 سه تا رم 4 گيگ 1600 خريدم خيلي هم خوبه 

اگه بودجت كمه تو هم همين كارو بكن . گرافيك هم ميخوام بعدنا 950 يا 370 بخرم

راستي در مورد سي پي يو هم اصلا نگران نباش ميتوني حد اقل يه 5 سالي باهاش هر بازي رو اجرا كني 

چون من خودم ديدم كه دوستم با اينتل پپنتيوم اوركلاك شده و گرافيك 260x تونسته ويچر سه رو به راحتي اجرا كنه.(تو كيفيت HD)

لینک به دیدگاه

همون طور که بیشتر دوستان توضیح دادن نظر بنده هم روی مادربرد giga h97 gaming 3 هست

در ضمن راجع به پاور بیخیال گرین شو . قیمت بالا و کیفیت فوق العاده پایین .

میتونی از کورسیر و یا کولرمستر استفاده کنی که گارانتی خوبی هم داره نظر بنده در ارتباط با پاور PSU: Cooler Master Thunder 600W: 240,000

لینک به دیدگاه

چندتا نکته برای روشن شدن موضوع

اول من خودمم میخواستم برد رو از سری h بردارم ولی قیمت این مادربرد ۴۵۰ بود! توی لیون

دوم باتوجه به برد این رم انتخاب شده البته تفاوت هزینه با رم ۱۶۰۰ فقط ۳۰ هزار تومن هست

سوم قصد انجام بازی آنلاین دارم و میخوام کارت شبکه از نوع killer باشه البته نمیدونم تو بازی چقدر با کارتهای intel فرق میکنه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...