رفتن به مطلب

ورود Z170 های اسوس به بازار

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با سلام

داشتم در نت چرخی میزدم که رسیدم به فروشگاه اینترنتی همسایه که دیدم 3 مدل از Z170 ها رو گزاشتن برای فروش با قیمت تقریباً قابل قبول (فعلاً نوبرانه هست :) ، جیزه *dry#  )

الان موندم Cpu هاش چی میشه ؟

http://www.takmax.com/category-269/category-273/category-298/

r7ynico6e7h2w1hsu6p.jpg

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

ظاهراً بصورت خرده فروشی تهیه کردن و گارانتی هم ندارن، طبعاً باید قیمت های شرکتی/واردات گسترده  مقداری کمتر باشه(البته نه لزوماً چون اینجا ایرا..)

مین رو میگبری بعداً که پردازنده اومد می فروشی یه باندل میگیری :D @};-

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

درود

به نظرم قیمتشون در مقایسه با z 97 ها خوب باشه با این که تازه اومده من خودم z97 delux رو 1200 خریدم

لینک به دیدگاه

جالبه مادربورد رو آوردن اما سی پی یوش هنوز نیومده

لینک به دیدگاه

خیلییییی خوبه که 600 تومن!!!مین های MSI عالیه قیافه هاشون حرف نداره سریه گیمینگش و یه مدل z170xpower تولید کرده خیلییییی خوشکله...

لینک به دیدگاه

چرا عنقذه ارزونه؟ چقدر این شرکتها رو هر کدوم برای گارانتی میکشن آخه

لینک به دیدگاه

من حتما بعد سربازی سری deluxe ش رو میگیرم ... خیلی عالیه ... واسه من که گارانتی اصلا مهم نیست ... فقط پردازنده ش بیاد و قیمت رمهاش یه کم معقول تر بشه حله ... :D  :D  :D

لینک به دیدگاه

من حتما بعد سربازی سری deluxe ش رو میگیرم ... خیلی عالیه ... واسه من که گارانتی اصلا مهم نیست ... فقط پردازنده ش بیاد و قیمت رمهاش یه کم معقول تر بشه حله ... :D  :D  :D

خوبیه z170 اینه با DDR3 هم کار میکنه...آدم یه مدت با DDR3 سر میکنه تا قیمت DDR4 بیاد پاین...وقتی مین های 1151 تو بازار زیاد بشن قیمت ddr4 هم میاد پاین شک نکن.

لینک به دیدگاه

لیون هم همین الان با cpu موجودش کرد . برید بخرید.

ایولللللللل...الان باندلمو آگهی میکنم =))  چه خوبه 1.200!!!تازه همین الان هم وارد شده :D این 1ماه ازش بگزه فکر کنم تا 1.180 بیاد پایین =)) 

لینک به دیدگاه

من سندی بریج دارم هنوز دلم رضایت نمیده عوض کنم تازه به فکر این هستم شاید اورکلاکش کنم روی 4.5.

واقعا درکتون نمیکنم جوون ها :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر من قیمت های فعلی ایسوس صرفاً بازارگرمیه هرچند اصلاً ارزون هم نیست اما مقداری گرونتر میشه

مادربرد گیمینگ ایسوس 170 دلار قیمتشه، قیمت فعلی 610 تومن میشه دلاری 3580 که سابقه نداشته! البته میدونیم که اینا 170 براش نمیدن و 170 قیمت مصرف کننده است!

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

واااای.دلم خواست :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:

لینک به دیدگاه

thumb_1440918928_Z170-Deluxe%20-%2001.jp ASUS Z170-Deluxe LGA1151 Z170 Mainboard
    دارای گارانتی
۱,۱۸۹,۰۰۰ تومان
thumb_1440917735_Z170-Pro-Gaming%20-%200 ASUS Z170 Pro Gaming LGA1151 Z170 Mainboard
    دارای گارانتی
۶۱۰,۰۰۰ تومان
thumb_1440916944_Z170-A%20-%2001.jpg ASUS Z170-A LGA1151 Z170 Mainboard
    دارای گارانتی
۵۸۹,۰۰۰ تومان
thumb_1440921007_6000%20i7%20-%2001.jpg Intel® Core™ i7-6700K Skylake Processor
    بدون گارانتی
۱,۲۱۰,۰۰۰ تومان

درود

موجودی لیون

لینک به دیدگاه

به نظر من تو رده های بالا دیگه gaming pro  و a و k و c و ...دیگه خریدشون معقولانه نیست ... 

z170  به نظرم فقط deluxe ش خوبه با سری ROG ...

همینطور سری X99

لینک به دیدگاه

به نظر من تو رده های بالا دیگه gaming pro و a و k و c و ...دیگه خریدشون معقولانه نیست ...

z170 به نظرم فقط deluxe ش خوبه با سری ROG ...

همینطور سری X99

سلام

مهدی جان چرا جوون های مردمو نا امید میکنی؟:دی

آخه همه که پول ندارند پول دو تا مین رو بدن به ‏Deluxe‏ یاRog Hero ‎‎!‎ ‎

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عجب مین بردهای توپی،جون میده براگیم واورکلاک  :D قیمتشون هم که بدک نیست بزارببینیم ماکسیموس هیرو چندمیاد!

لینک به دیدگاه

ولی فک کنم این سری فقط با ddr4 کاز میکنند

ویرایش شده توسط abbas89
لینک به دیدگاه

دوستان به نظرتون بهترین مادربورد برای کارهای گرافیکی چی میتونه باشه؟ رم بالا میخوام با باس بالا روش بذارم لذا sli و crossfire و ... نیازم نیست.

خودم به نظرم میاد K برام کفایت کنه. از اون جایی که قرار نیست oc کنم به نظرتون منتظر مینای با کیفیت asrock که ارزونتره باشم کار درستیه؟من از asus بیش از همه راضی بودم اما خوب گرونترن.

و اینکه قرار بود cpu های i5 -i7 های دیگه دیروز معرفی بشه اما خبری نشد، داستان چیه؟

لینک به دیدگاه

خوبیه z170 اینه با DDR3 هم کار میکنه...آدم یه مدت با DDR3 سر میکنه تا قیمت DDR4 بیاد پاین...وقتی مین های 1151 تو بازار زیاد بشن قیمت ddr4 هم میاد پاین شک نکن.

درسته پردازنده از DDR3پشتیبانی میکنه اما تا حالا که من چند تا مادربرد دیدم تو هیچ کدومشون از DDR4ساپورت نمیکردند.شایدیه روزی یه مادربرد بیاد که از هردو پشتیبانی کنه. ^_^

ویرایش شده توسط amircyrus
لینک به دیدگاه

درود

دوستان این شما و این مسخره ترین قیمت گذاری مین Asus Z170 که به تازگی موجود شده!!!

Asus Z170 Maximus Viii Ranger

‏با قیمت خنده دار یا گریه دار 975 تومن!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ولی فک کنم این سری فقط با ddr4 کاز میکنند

درسته پردازنده از DDR3پشتیبانی میکنه اما تا حالا که من چند تا مادربرد دیدم تو هیچ کدومشون از DDR4ساپورت نمیکردند.شایدیه روزی یه مادربرد بیاد که از هردو پشتیبانی کنه. ^_^

از محصولات هر برندی تا الان فقط یکی دوتا مدل رده پایین سری Z اشون از DDR3 پشتیبانی میکنن تا اینجای کار...

فکر نکنم بوردی با ساپورت هر دو تولید بشه(شکل اسلات ها و اندازه داخلشون کاملا متفاوت هست برای DDR4 و DDR3 و قرار دادن اسلات های اضافی برای DDR3 در کنار اسلات های DDR4 منطقی نیست...)... دیگه به پایان DDR3 رسیدیم....

درود

دوستان این شما و این مسخره ترین قیمت گذاری مین Asus Z170 که به تازگی موجود شده!!!

بقیشون که انگار خوب قیمت گذاری شدن

نه؟

شاید این بعدا" بیاد پایین :-?

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

با اومدن این z170، قیمت رم ddr4 حدود 20 تا 40 تومن گرونتر شد  :laughing: خیلی باحالن 

لینک به دیدگاه

بله آقا فرجام قیمت گذاری بقیه مین ها مخصوصا مین های میان رده ی و میAsus Z170‎ Deluxe ‎‏ خوب بوده.

ولی فکر کنم قیمت گذاری مین های گیگا فرقی نکرده!

فعلا مسخره ترین قیمت گذاری مین واسه Asus Z170 Maximus Viii Ranger‏ بوده که اگر مثل نسل قبلش ( Z97 ) قیمت گذاریش 750~ باشه بازم ارزش خرید نداره چون در این رنج قیمت شرکت های دیگه حرفی واسه گفتن این مین نمیزارند!

لینک به دیدگاه

درود

یعنی Hero هم قراره این طوری قیمت گذاری بشه؟!  :-?  :eek:  :eek:  :-? 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...