رفتن به مطلب

سوالات و مشکلات شما در مورد STEAM و EA ORIGIN

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان

این تاپیک ایجاد شد تا سوالات در مورد STEAM و EA ORIGIN مطرح بشن و دوستانی که پاسخش رو میدونند پاسخ بدند

لینک به دیدگاه

• ارسال 64
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

خوب سوال اولم خودم میپرسم

کلا وارد هیچ سروری نمیشه بتلفیلد !!

سرور هایی که پینگ 150 هم داشتند هم وارد نمیشه

این ارور رو میده

bvhh_ssdddd.png

قبلا با یه اکانت دیگه بازی میکردم ... الان بکه با یه اکانت دیگه بازی میکنم میگه اخرین cloud storage شما در دست رس نیست چیکارش کنم؟

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

درود

از وقتی استیم ریختم وقتی یه بازی کرکی که تو استوره استیم باشه رو باز میکنم منو به صفحه بازی تو استیم میبره که درباره بازی توضیحات داده و گزینه برای خرید داره و نمیزاره بازی اجرا بشه

چیکارش کنم

لینک به دیدگاه

درود

از وقتی استیم ریختم وقتی یه بازی کرکی که تو استوره استیم باشه رو باز میکنم منو به صفحه بازی تو استیم میبره که درباره بازی توضیحات داده و گزینه برای خرید داره و نمیزاره بازی اجرا بشه

چیکارش کنم

به احتمال قوی مشکل از کرک بازی است. من خودم یه بازی داشتم همینطوری می شد، کرک رو عوض کردم بازی اجرا می شد . مشکلی پیش نمی یومد.

لینک به دیدگاه

خوب سوال اولم خودم میپرسم

کلا وارد هیچ سروری نمیشه بتلفیلد !!

سرور هایی که پینگ 150 هم داشتند هم وارد نمیشه

این ارور رو میده

bvhh_ssdddd.png

قبلا با یه اکانت دیگه بازی میکردم ... الان بکه با یه اکانت دیگه بازی میکنم میگه اخرین cloud storage شما در دست رس نیست چیکارش کنم؟

این ارور برا وقتایی میاد که سیستم ابری نتونه بازی رو ذخیره کنه حالا میشه سیو رو از سیستم ابری تغییر داد به ذخیره روی هارد (من که با همین میرم اینم زیاد میاد اما برا من همین خوبه)

در داخل ستینگ اریجین میشع تغییرش داد اما اینم چیزی نمیگه شما play anyway رو و اگه باز پیغام داد میگه کدوم سیو رو میخوای هنگام کنی شما اونی که تاریخ و ساعتش جدید تر هستش رو انتخاب کن و یک پیغام دیگه هم میده که فقط کلید ok رو داره اونم بزنی بازیت استارت آپ و لوگین میشه.

در کل وقتی به علت دیسکانکت و یا کیک و پاکت لاست و..... که به هر دلیلی نرم افزار اریجین بدون سیو شدن در وسط بازی کلوز بشه این میاد و مشکلی هم نداره تمام بازی رو لود میکنه سیوی از بین نمیره خیالت راحت.

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

لینک به دیدگاه

این ارور برا وقتایی میاد که سیستم ابری نتونه بازی رو ذخیره کنه حالا میشه سیو رو از سیستم ابری تغییر داد به ذخیره روی هارد (من که با همین میرم اینم زیاد میاد اما برا من همین خوبه)

در داخل ستینگ اریجین میشع تغییرش داد اما اینم چیزی نمیگه شما play anyway رو و اگه باز پیغام داد میگه کدوم سیو رو میخوای هنگام کنی شما اونی که تاریخ و ساعتش جدید تر هستش رو انتخاب کن و یک پیغام دیگه هم میده که فقط کلید ok رو داره اونم بزنی بازیت استارت آپ و لوگین میشه.

در کل وقتی به علت دیسکانکت و یا کیک و پاکت لاست و..... که به هر دلیلی نرم افزار اریجین بدون سیو شدن در وسط بازی کلوز بشه این میاد و مشکلی هم نداره تمام بازی رو لود میکنه سیوی از بین نمیره خیالت راحت.

50 بار تست کردم فایده نداشت از اول ریختم اوریجین رو بالاخره دو سه دور بازی کردم :دی

ولی دوباره وارد سروری نمیشه : (

86og_223sdsd.jpg

قبلا با یه اکانت دیگه بازی میکردم .... و میگه اخرین Cloud Storage شما در دسترس نیست !

این تیک رو نمیشه ور داشت

لینک به دیدگاه

برو توی تنظیمات اوریجین بعد چه جایی هست برای Cloud Storage تیک اون رو بردار باید با قند شکن وارد اوریجین شی تا کار کنه ( برای من که اینجوری هست ) بعد درست می شه 

الان اوریجین رو سیستم ندارم ویندوز تازه زدم نصب کردم دقیق می گم 

لینک به دیدگاه

50 بار تست کردم فایده نداشت از اول ریختم اوریجین رو بالاخره دو سه دور بازی کردم :دی

ولی دوباره وارد سروری نمیشه : (

86og_223sdsd.jpg

قبلا با یه اکانت دیگه بازی میکردم .... و میگه اخرین Cloud Storage شما در دسترس نیست !

این تیک رو نمیشه ور داشت

شما از بتل لاگ وارد سرور میشید؟
لینک به دیدگاه

برو توی تنظیمات اوریجین بعد چه جایی هست برای Cloud Storage تیک اون رو بردار باید با قند شکن وارد اوریجین شی تا کار کنه ( برای من که اینجوری هست ) بعد درست می شه 

الان اوریجین رو سیستم ندارم ویندوز تازه زدم نصب کردم دقیق می گم 

ایول علی جان !

قند شکن میخواست :دی { همین طور باید یک بار خارج شد و دوباره وارد شد .... کسی به مشکل من برخورد اینم میتونه کمک کنه http://answers.ea.com/t5/Origin/error-syncing-cloud-storage-data-battlefild-4-has-stopped/td-p/4052378 }

تیکش رو ورداشتم الان امتحان کردم اون ارور رفع شد !

ولی مشکل دیگه ام اینه بعضی وقت ها میخوام جوین یک سرور بشم اصلا تو بازی نمیره و همه اش اون صفحه ابی پایین منتظرم میزاره!

یا بعضی وقت ها وارد میشه همون لحظه ی اول  صفحه سیاه میشه داخل بازی سریع میپره بیرون میگه You were disconnected from EA Online. Please check your internet connection or try again later

بعضی سرور ها پینکم 300 هست بعضی ها 140-150 و من  رو همین حدود 150 جوین میشم ولی بازم این مشکل هست

نتم تایم اوت فکر نمیکنم داشته باشه

شما از بتل لاگ وارد سرور میشید؟

داخل اوریجین پلی میکنم

وارد بتل لاگ میشه و جوین یک سرور میشم

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

این سرور ها رو امتحان کن ببین باز هم ارور می ده یا نه 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/ef90fea6-4c70-4823-97fa-e463ad212884/BF4DB-com-2-Pistols-Only-No-Smoke-Flash-Flare-M34/

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/d52792c8-71bd-4d8f-9d14-386bdf71bc2b/EA-DE-Conquest-Maps-24-7/

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/41957089-5029-4d7e-ae8c-228bb4550c1b/Official-Classic-Conquest-youtube-TheSkillClinic-by-i3D-net/

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/29eae74a-fcc2-4dec-acae-dda45801cfb5/WAR-Vanilla-All-Maps-Fast-Vehicle-Spawn-Noobs-Friendly/

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/7b44219a-6841-4a4f-8231-14aec7808697/7-SIEGE-OF-SHANGHAI-FAST-VEHICLE-SPAWN/

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/6ae1c20d-102a-4dc5-be15-c4ffa4aa8751/VIPHunters-and-Friends-Moscow-3200-Fast-Respawn/

معمولا چند بار بزنی درست می شه درضمن قندشکن رو هم خواموش کن 

الان ظرفیت بعضی هاشون پره

اون هایی هم که جا داشتن من ملحق بشم بازم همون ارور

Error
You were disconnected from EA Online. Please check your internet connection or try again later. (1)
میده !!! : |

فقط بعضی سرور ها شانسی وارد میشه

ولی یادمه قبلا با اکانت یکی دیگه از بچه ها راحت هر سروری میزدم ملحق میشدم : (

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام خیلی تاپیک خوبی میشه بریا بچه های آنلاین باز

منتها به نظرم بد نیست یه تاپیکی زده باشه تا دوستان بازیهایی رو که آنلاین بازی میکنن بنویسن و یک نفر هم در پست اول "یوزر اون اشخاص + اسم بازی هایی که آنلاین بازی میکنن"  رو آپدیت کنه که متوجه بشیم چه کسی چه بازی ای میکنه(سوال دو مجهولی :دی) ، هم میفهمیم که کدوم بازیهای آنلاین طرفدار بیشتری دارن(در واقع یه جور راهنماست که بدونیم کدوم بازی بیشتر طرفدار داره و خوبه) و هم بتونیم با دوستانی که اینجا میبینیم آنلاین بازی کنیم...

لینک به دیدگاه

سلام خیلی تاپیک خوبی میشه بریا بچه های آنلاین باز

منتها به نظرم بد نیست یه تاپیکی زده باشه تا دوستان بازیهایی رو که آنلاین بازی میکنن بنویسن و یک نفر هم در پست اول "یوزر اون اشخاص + اسم بازی هایی که آنلاین بازی میکنن"  رو آپدیت کنه که متوجه بشیم چه کسی چه بازی ای میکنه(سوال دو مجهولی :دی) ، هم میفهمیم که کدوم بازیهای آنلاین طرفدار بیشتری دارن(در واقع یه جور راهنماست که بدونیم کدوم بازی بیشتر طرفدار داره و خوبه) و هم بتونیم با دوستانی که اینجا میبینیم آنلاین بازی کنیم...

کامنت او د یِر :دی

یک نفر که پست اول رو حاضره همیشه به روز کنه تاپیک رو بزنه خیلی خوب میشه :)

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

الان ظرفیت بعضی هاشون پره

اون هایی هم که جا داشتن من ملحق بشم بازم همون ارور

Error

You were disconnected from EA Online. Please check your internet connection or try again later. (1)

میده !!! : |

فقط بعضی سرور ها شانسی وارد میشه

ولی یادمه قبلا با اکانت یکی دیگه از بچه ها راحت هر سروری میزدم ملحق میشدم : (

وضعیت اکانتت رو چک کن ببین انلاین یا افلاین

چون منم دقیقا این مشکلو دارم

لینک به دیدگاه

راستی یه چیزی یادم امدم وقتی پست بالایی رو خوندم

وقتی وارد اوریجین می شی باید حتما از store سر در بیاری نباید یه کله توی بازی هات بیایی وقتی یه کله توی بازی هات بیایی یعنی درست به سرور های EA وصل نشدی به همین دلیل این ارور رو می ده

باید 3 الی 4 بار هی وارد شی خارج شی تا درست شه 

اینترنت ایران یعنی   =))  @};-

و درباره ی پر بودن سرور ها روی سرور پلی کن اگر پر باشه می ری توی صف یه چند دقیقه صبر کنی می ری توی بازی مخصوصا اگر اخر دست باشه 

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

بعد مدت ها می خواستم بتل 4 انلاین بازی کنم تو هر سروری میرم بهم میگن چیتر و ادمین کیک میکنه من رو یعنی به ثانیه نمیکشه از سرور شوتم میکنن بیرون در صورتی که من اصلا هیچ چیتی نزدم !!!!!!!

post-11538-0-82830000-1440995046_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

بعد مدت ها می خواستم بتل 4 انلاین بازی کنم تو هر سروری میرم بهم میگن چیتر و ادمین کیک میکنه من رو یعنی به ثانیه نمیکشه از سرور شوتم میکنن بیرون در صورتی که من اصلا هیچ چیتی نزدم !!!!!!!

attachicon.gifUntictled.jpg

سلام رامین عزیز

اون لینک سرور هایی که علی جان گزاشتن چک کن

لینک به دیدگاه

سلام رامین عزیز

اون لینک سرور هایی که علی جان گزاشتن چک کن

سلام.

فرقی نمیکنه همه سرورها همین هست 4-5 سرور مختلف امتحان کردم

این ارور من مربوط به سیستم انتی چیت هست که برای یه سری بازی ها گذاشتن به اسم Puck Buster

من اصلا از چیت استفاده نکردم حدود 3 ماهی میشه اصلا تو بازی انلاین نشده بودم!!!

این هم سایتی هست که میگه از چه بازی هایی پشتیبانی میکنه

http://www.evenbalance.com/

لینک به دیدگاه

سلام.

این ارور من مربوط به سیستم انتی چیت هست که برای یه سری بازی ها گذاشتن به اسم Puck Buster

K/D شما چنده؟

لینک به دیدگاه

سلام.

تو فروم بتل لاگ یا ea مطرح کن

لینک به دیدگاه

سلام.

پانک بوستر رو کلا پاک کن اخرین نسخه رو دانلود کن ببین فرقی می کنه 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

attachicon.gifUntictled.jpg

سلام

پانک باستر روش معروفی برای تشخیص هک و چیت و میت هست برای بازی های آنلاین و بصورت نرم افزاری هست. احتمالاً بخاطر استفاده همزمان از یه سری نرم افزارهاست یا نرم افزارهایی که بصورت بک گراند در حال اجراست بصورت پیشفرض.

پانک باستر معمولاً یه سری از این نرم افزارهارو بد تشخیص میده.

معمولاً هر نرم افزار غیر ضروری رو بنده پروسز هاشو میکُشم یا میبندم قبل بازی.

طبق سالها تجربه ی شخصی بازی آنلاین

لینک به دیدگاه

پانک بوستر رو کلا پاک کن اخرین نسخه رو دانلود کن ببین فرقی می کنه 

سلام

پانک باستر روش معروفی برای تشخیص هک و چیت و میت هست برای بازی های آنلاین و بصورت نرم افزاری هست. احتمالاً بخاطر استفاده همزمان از یه سری نرم افزارهاست یا نرم افزارهایی که بصورت بک گراند در حال اجراست بصورت پیشفرض.

پانک باستر معمولاً یه سری از این نرم افزارهارو بد تشخیص میده.

معمولاً هر نرم افزار غیر ضروری رو بنده پروسز هاشو میکُشم یا میبندم قبل بازی.

طبق سالها تجربه ی شخصی بازی آنلاین

ممنون دوستان مشکل حل شد 

پانک بوستر رو نصب کردم بازی رو توش ادد کردم یه سری فایل رو چک کرد بازی رو اجرا کردم  درست شد

فقط این سری به خاطر وضع خراب نت بعد 10 دقیقه شوتم کردن بیرون که پینگ بالا هست :(

ویرایش شده توسط ramin9500
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...