رفتن به مطلب

سوالات و مشکلات شما در مورد STEAM و EA ORIGIN

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 64
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

آقا درسته استيم در ايران بسته شده؟!

فروشگاهش فیلتر شده همین

ویرایش:

الآن که دیدم فیلتر هم نیست

ویرایش شده توسط KoenigTiger
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فروشگاهش فیلتر شده همین

ویرایش:

الآن که دیدم فیلتر هم نیست

آره منم همین الان چک کردم شیلتر نبود و یه ذره میشه خوشحال بود   :D

اینم زدم تو گوشش:

Valve Complete Pack

http://store.steampowered.com/sub/29197/

کیا کانتر میزنن یادم بدن؟  =))

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

آره منم همین الان چک کردم شیلتر نبود و یه ذره میشه خوشحال بود   :D

اینم زدم تو گوشش:

Valve Complete Pack

http://store.steampowered.com/sub/29197/

کیا کانتر میزنن یادم بدن؟  =))

چند روزی هست بگیر نگیر داره یبار فیلتر هست یبار نیست ولی خب امروز اصلاً فیلتر نبوده

اتفاقاً این پک رو دیروز در حال تدارک بودیم برای فروش که منصرف شدیم گفتیم شاید خواستگار نداشته باشه :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چند روزی هست بگیر نگیر داره یبار فیلتر هست یبار نیست ولی خب امروز اصلاً فیلتر نبوده

اتفاقاً این پک رو دیروز در حال تدارک بودیم برای فروش که منصرف شدیم گفتیم شاید خواستگار نداشته باشه :)

به نظرم که خیلی به صرفه بود

توی خود استیم قیمت:

$205.80 Price of individual products:

Bundle cost: $105.81

Here's what you save by buying this bundle $99.99

من 100 تومن خریدمش

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

دوستان قیمت بازی های اوریجینال pc خیلی کمتر از کنسول ها هست کافی برید توی سایت https://www.g2a.com/  اگر اکانت pay pal دارید بازی هاتون رو از این جا تهیه کنید و بعضی از این یوتوبر ها هم کد تخفیف می دن که اون رو هم بزنی یکم قیمتش می اد پایین تر 

قیمت پیش خرید این بازی رو فقط نگاه کنید https://www.g2a.com/mad-max-cd-key-preorder-global.html

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

دوستان قیمت بازی های اوریجینال pc خیلی کمتر از کنسول ها هست کافی برید توی سایت https://www.g2a.com/  اگر اکانت pay pal دارید بازی هاتون رو از این جا تهیه کنید و بعضی از این یوتوبر ها هم کد تخفیف می دن که اون رو هم بزنی یکم قیمتش می اد پایین تر 

قیمت پیش خرید این بازی رو فقط نگاه کنید https://www.g2a.com/mad-max-cd-key-preorder-global.html

شما خودت خرید داشتی ازاین سایت؟؟

10تا cd-key رندوم تو استیم با قیمت 2.86$ یکم وسوسه کننده هست

ویرایش شده توسط ramin9500
لینک به دیدگاه

شما خودت خرید داشتی ازاین سایت؟؟

بله 

در واقع تمام این سایت های ایرانی که بازی می فروشن از همین سایت تهیه می کنن 

سایت رو باید با قند شکن باز کنید و وقتی بر روی بازی مورد نظر کلیک کنید یکم صبر کنید صفحه رو پایین بیارید تا فروشنده ها رو ببینید همیشه از افرادی که 5 ستاره هستن خرید کنید 

فقط باید نسخه های global رو تهیه کنید 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

راستی من یه پک 20 تایی رندوم کی هم خریده بودم حدود 37 تومن اما بازیهاش خیلی سطح پایین بود (البته بگما که قیمتشون سر هم به 50 دلار رسید فکر کنم) و چندتاشون رو وارد نکردم

اگه دوستان خواستن میتونم همینطوری بهشون بدم به ازای هر نفر یه دونه به عنوان یه هدیه خیلی خیلی خیلی کوچولو :دی

چون همینطوریش استیمم ترکیده نمیخوام از این ترکیده تر بشه.. همینهاشو نتونستم نصب کنم هنوز:

lpjqzrb734nt2al5qjw6_thumb.jpg

دوستان قیمت بازی های اوریجینال pc خیلی کمتر از کنسول ها هست کافی برید توی سایت https://www.g2a.com/  اگر اکانت pay pal دارید بازی هاتون رو از این جا تهیه کنید و بعضی از این یوتوبر ها هم کد تخفیف می دن که اون رو هم بزنی یکم قیمتش می اد پایین تر 

با american express میشه خرید کرد؟

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

سلام

راستی من یه پک 20 تایی رندوم کی هم خریده بودم حدود 37 تومن اما بازیهاش خیلی سطح پایین بود (البته بگما که قیمتشون سر هم به 50 دلار رسید فکر کنم) و چندتاشون رو وارد نکردم

اگه دوستان خواستن میتونم همینطوری بهشون بدم به ازای هر نفر یه دونه به عنوان یه هدیه خیلی خیلی خیلی کوچولو :دی

چون همینطوریش استیمم ترکیده نمیخوام از این ترکیده تر بشه.. همینهاشو نتونستم نصب کنم هنوز:

lpjqzrb734nt2al5qjw6_thumb.jpg

با american express میشه خرید کرد؟

نمی دونم والا

لینک به دیدگاه

واسه کسایی که کردیت کارت ندارن، سایت steamtrade تا حدودی بهتره. همین گیم رو الان گرفتم 12 کی، میشه 78 تومن . با کردیت madmax با دولار 3400ی میشه 63 تومن، البته افرادی هم هستن که خرید های مجازی انجام میدن (تو فروم پی تی چندتا تاپیک هست در این رابطه)، ولی خب اینم یه راه ساده دیگست ...

یه سری هم کوپن وجود داره که مثلاً توسط انویدیا پخش میشه، مثلاً MGS الان حدود 100 تومن از این کوپن ها میشه تهیه کرد ...

ویرایش شده توسط vandelin
لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

کسانی که BF4 انلاین بازی میکنن امروز براش یه اپدیت جدید با حجم 1.1 گیگ به عنوان اپدیت تابستانه دادن 

البته یه DLC جدید هم به صورت مجانی به اسم  night operations به بازی اضافه شد

post-11538-0-45548400-1441141899_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

یه اپدیت اومد برام یک گیگ و 200 300 مگ زدم دانلود بشه . . . بعد کار پیش اومد کنسل کردم . . . الان که زدم دانلود بشه 800 مگه !

دی ال سی هم امشب میزنم بگیره کلا فقط همین یه دونه دی ال سی رو رایگان داده ؟!! بازم خدا رو شکر :D

لینک به دیدگاه

یه اپدیت اومد برام یک گیگ و 200 300 مگ زدم دانلود بشه . . . بعد کار پیش اومد کنسل کردم . . . الان که زدم دانلود بشه 800 مگه !

دی ال سی هم امشب میزنم بگیره کلا فقط همین یه دونه دی ال سی رو رایگان داده ؟!! بازم خدا رو شکر :D

شرکت EA دست به اپدیتش خویه همش هم بالا 1گیگ یه اپدیت هم برای dragon age داده 1.8 گیگ

صفحه ی اصلی Steam فلان شده؟از کی اینطوری شده؟

بگیر نگیر داره بعضی وقتا باز میشه بعضی وقتا باز نمیشه اما برای فعال کردن حتما تغییر ip می خواد

لینک به دیدگاه

من هر کاری کردم این دی ال سی رایگان وقتی روش کلیک میکنم تو استوری ارور میده اصلا صفحه اش نمیاد با قند شکن هم همین طور :(

یه بار یه دی ال سی رایگان اومد برای بتل نمیتونم دانلود کنم

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

من هر کاری کردم این دی ال سی رایگان وقتی روش کلیک میکنم تو استوری ارور میده اصلا صفحه اش نمیاد با قند شکن هم همین طور :(

یه بار یه دی ال سی رایگان اومد برای بتل نمیتونم دانلود کنم

من نزدیک به 10 بار زدم تا درست شد خیلی دردسر داره هی باید انجام بدی تا درست شه 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

من مشکل شناسایی فایل بازی metal gear solid v رو دارم فولدر بازی رو درست میکنم اما فایل ها بازی شناسایی نمیشه روش دیگه ای هست

از همین روشی که انجام میدم GTA v و euro truck رو نصب کردم اما این یکی نمیشه

ویرایش:

مشکل حل شد.

ویرایش شده توسط ramin9500
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

دوستان یه مشکل جدید !

میگه به پلاگین اجازه فعال شدن بده ... بعضی وقت ها این جوری میشد بالا مرور گر گزینه اجازه دادن میومد ، ولی الان اصلا گزینه اش نمیاد که بخوام بزنم !

پینگ از سرور های مختلف هم نشون نمیده !

hp_ghjgjghj_thumb.jpg

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

دوستان میشه یکی استیم رو واضح برام توضیح بده چی هست و چیکار میکنه و چجوری میشه ازش استفاده کرد؟

یه چیزایی خودم میدونم مثلا اجازه میده انلاین بازی کرد و اینا و خب تا حالا تجربه شو نداشتم....

نیازمند کمی توضیح هستم!

استیم رو نصب کردم قبل از اجرا شدنش داره خودشو آپدیت میکنه 160 مگ! چطور میشه از این آپدیتش بک آپ گرفت تا بعد از تعویض ویندوز ازش استفاده کرد؟

ویرایش شده توسط بی بهار
لینک به دیدگاه

دوستان کسی فیفا رو آنلاین بازی کرده؟ چقد پینگ میخواد؟
پینگ من 300 میتونم بازی کنم؟
با pes مشکلی نداستم

لینک به دیدگاه

یکی بلد نیست زبون BF4 روسی رو انگلیسی کنه؟ هرکاری میکنم نمیشه ~x(

لینک به دیدگاه

دوستان میشه یکی استیم رو واضح برام توضیح بده چی هست و چیکار میکنه و چجوری میشه ازش استفاده کرد؟

یه چیزایی خودم میدونم مثلا اجازه میده انلاین بازی کرد و اینا و خب تا حالا تجربه شو نداشتم....

نیازمند کمی توضیح هستم!

استیم رو نصب کردم قبل از اجرا شدنش داره خودشو آپدیت میکنه 160 مگ! چطور میشه از این آپدیتش بک آپ گرفت تا بعد از تعویض ویندوز ازش استفاده کرد؟

استیم یه شبکه سراسری برای بازی هست البته به غیر از استیم چند تا دیگه هم هست مثل اورجین  یوپلی و بتل نت 

برای انلاین بازی کردن احتیاج به بازی اورجینال دارید و باید بازی هارو خرید کنید نسبت به یازی های که می خوایید بازی کنید قیمت ها متفاوت هست

دوستان کسی فیفا رو آنلاین بازی کرده؟ چقد پینگ میخواد؟

پینگ من 300 میتونم بازی کنم؟

با pes مشکلی نداستم

بازی کردن با پینگ بالای 150 کلا  مشکل هست میتونید از نرم افزار کاهش پینگ استفاده کنید شاید بتونید تا 110-120پینگ رو پایین بیارید

یکی بلد نیست زبون BF4 روسی رو انگلیسی کنه؟ هرکاری میکنم نمیشه ~x(

فکر میکنم باید از طریق ریجستری این کا رو انجام بدید

لینک به دیدگاه

دوستان یه مشکل جدید !

میگه به پلاگین اجازه فعال شدن بده ... بعضی وقت ها این جوری میشد بالا مرور گر گزینه اجازه دادن میومد ، ولی الان اصلا گزینه اش نمیاد که بخوام بزنم !

پینگ از سرور های مختلف هم نشون نمیده !

hp_ghjgjghj_thumb.jpg

سلام

برید تو تنظیمات مرورگر و خودتون از اونجا فعالش کنید

لینک به دیدگاه

سلام

برید تو تنظیمات مرورگر و خودتون از اونجا فعالش کنید

داداش چطوری ؟ کجای مرور گر برم؟

bl7i_dfdfdfdfdf_thumb.jpg

من که هر کاری میکنم نمیشه

پینگ سرور ها رو هم نشون نمیده ~x(

یک مرد مومن کمک کنه

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...