رفتن به مطلب

سوال در مورد تعویض Asus Z97 K با Asus H87M-Plus

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت همه دوستان.

دوستان بنده این مادبرد H87 رو دارم https://www.asus.com/us/Motherboards/H87MPLUSCSM/overview/ کاملا راضیم و مشکلی ندارم ولی یه مادربرد با چیپست Z97 پیدا کردم که این هست https://www.asus.com/Motherboards/Z97K/ فقط یکی از پین های سوکت پردازنده شکسته (فقط یدونه که مشکلی ایجاد نمیکنه)، تفاوت ها و ... رو میدونم، فقط میخواستم دوستان نظرشون رو بگن ببینم ارزش داره مبلغی سر بدم و این مین رو عوض کنم با مال خودم؟

سپاس از همه

لینک به دیدگاه

اگه CPU  شما ضریب باز نیست یا قصد اورکلاک ندارید یا قصد SLI ندارید (که این مادربرد SLI رو هم ساپورت نمی کنه) خیر کلا احتیاجی به مادربرد با چیپ Z97 ندارید.چه برسه به اینکه این مادربرد دسته دو و آسیب دیده رو بخواید بخرید و مبلغی رو هم سر بدید!ضمن اینکه شکستگی و خم شدن پین های سوکت CPU یه مادربرد رو کلا از گارانتی تعویض خارج می کنه چون این اشکال بر اثر ضربه ی فیزیکی پیش میاد، تعمیرش هم هزینه بر هستش....در ضمن اگه یدونه پین اضافه و کم داشتن مشکلی در سیستم و برق رسانی به CPU ایجاد نمی کرد هیچ کس مادربرد 1151 نمی خرید چون فقط 1 پین بیشتر از 1150 داره.جناب حتی 1 پین هم مشکل سازه و می تونه باعث سوختن و درست عمل نکردن CPU بشه.

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

مورد ديدم مينش همينجورى بوده بعد از مدتي پردازندش سوخته. مين بايد زيفش عوض بشه وگر نه ممکنه در دراز مدت مشکل پيش بياره. البته ميشه يدونه خار رو جاش گذاشت ولي کار هر کسي نيست. اين مين هم معموليه بهتره يه مين giga يا msi گيمينگ با کارت شبکه و کارت صدا خوب انتخاب کني

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...