رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک 8800GT biostar

اشتراک گذاری

Recommended Posts

این کارت پس از تعویض در گارانتی یک هفته کارکرده و تا 20 دی 89 (7jan2011) گارانتی داره (انفورماتیک). مشخصات :

512mb ddr3 256bit

دوستان میدونن که 8800gt همون 9800gt میباشد چون هسته هردو کارت G92 a2 بوده و تعداد هسته های کودا ، فرکانس هسته ، و فرکانس حافظه هر دو دقیقاً یکیه

فروش به بالاترین پیشنهاد و قیمت پایه 70 تومن و هزینه ارسال از زنجان طبق روال بعده خریداره.

09358793301 - 02417276663

ویرایش شده توسط mehdi.ss
لینک به دیدگاه

همینه دوست عزیز؟

http://www.biostar.com.tw/app/en/vga/content.php?S_ID=46

اگه همینه 85

لینک به دیدگاه

توجه توجه

دوستان این آدم کلاه برداره و پول منو خورد. @};-

حواستون باشه ازش خرید نکنید.

ساکن زنجان هست اسمو و فامیلشم : مهدی اسکندری هست.

من دارم از ایشون شکایت می کنم. :D

لینک به دیدگاه

توجه توجه

دوستان این آدم کلاه برداره و پول منو خورد. @};-

حواستون باشه ازش خرید نکنید.

ساکن زنجان هست اسمو و فامیلشم : مهدی اسکندری هست.

من دارم از ایشون شکایت می کنم. :D

درود

سعید جان شماره ثابت دادن ایشون که ، شما با شماره ثابت باهاشون ارتباط بر قرار کردی ؟

متاسفانه چند وقت پیش هم یک نفر توی فروم هات همین کار رو مرتکب شده بود که ساکن زنجان بود B)

لینک به دیدگاه

@};- B) نمی دونم چی بگم. باتری گوشیشو در اورده که بگه در دست رس نمی باشه!

شماره ثابت هم از اون بد تر جواب نمی ده!

اشکال نداره :D پولش مهم نیست برام. اما پدرشو در می آرم :)

لینک به دیدگاه

درود

سعید جان نمیخام نصیحت کنم ولی ای کاش از سیستم حراجی خرید لیون استفاده میکردید این اتفاق نمی افتاد

در مورد این بنده خدا هم امید وارم واقعا مشکلی براش پیش اومده باشه که نتونسته باشه جواب بده وگرنه که واقعا شرم اوره همچین کاری اونم توی ماه رمضون.اینجور آدمها فکر میکنند زرنگی کردن ولی خدای متعال شاهد همه کارهای ماست یک جایی جوابشو میده که دیگه اون روز فرصت جبران هم نداره.

ویرایش شده توسط MR PC
لینک به دیدگاه

درود

سعید جان نمیخام نصیحت کنم ولی ای کاش از سیستم حراجی خرید لیون استفاده میکردید این اتفاق نمی افتاد

در مورد این بنده خدا هم امید وارم واقعا مشکلی براش پیش اومده باشه که نتونسته باشه جواب بده وگرنه که واقعا شرم اوره همچین کاری اونم توی ماه رمضون.اینجور آدمها فکر میکنند زرنگی کردن ولی خدای متعال شاهد همه کارهای ماست یک جایی جوابشو میده که دیگه اون روز فرصت جبران هم نداره.

ای کاش استفاده می کردم. همیشه از آشنا چیز می خریدم اصلا به این مسائل فکر نمی کردم! :D

دوست عزیز من زنجانم

اگه کاری داشتی بگو کمکت میکنم

خوب شد. فک کنم شمارتون رو داشته باشم. اما شما اگه می شه شمارتون رو پی ام بزارید. @};-

ویرایش شده توسط MR PC
لینک به دیدگاه

@};- :) نمی دونم چی بگم. باتری گوشیشو در اورده که بگه در دست رس نمی باشه!

شماره ثابت هم از اون بد تر جواب نمی ده!

اشکال نداره :D پولش مهم نیست برام. اما پدرشو در می آرم :)

سلام ؛

MR-PC جان ، یادته یه وقت من با ایشون بحثم شد و گفتم که یه ریگی تو کفشش هست ؟ ولی شما گفتید که توهین به اعضا نکنید و پستم رو پاک کردین

البته اینم بگم که در میان مدیران ، من واقعا به این MR-PC جان ارادت خاصی دارم B)

حالا بفرمایید تحویل بگیرید ، من چند ماه پیش وقتی کارت گرافیکم رو میفروختم که این مهدی هم مشتریش بود ، از نحوه نوع معاملش فهمیدم که این میخوات کارتو از من بگیره و پولشو هوپولو کنه ! ، و باهاش معامله نکردم

حالا بازم جای دعا داره که ، دروغکی یه کارت 300.000 تومنی رو برا فروش نذاشته بود

من از MR-PC جان خواهش میکنم که در مورد این کاربر به همه اطلاع رسانی کنن :) تا این فروم لیون که هممون داریم با خیال راحت معامله میکنیم اسمش خراب نشه ؛

درود

آقا میشه خواهش کنم در این مورد به من یه توضیح مفصل در مورد نحوه استفادش به من پ.خ کنید @};-

متاسفانه من بلد نیستم :-S

ویرایش شده توسط MR PC
لینک به دیدگاه

من از MR-PC جان خواهش میکنم که در مورد این کاربر به همه اطلاع رسانی کنن

@};-

دوستان توجه داشته باشند ايشان کاربر خاصی نيستند!

در مورد ايشان اطلاع رسانی بشه؟ نهايتش ايشان بن ميشن بعد؟ ساختن شناسه کاربری جديد و يا حتی استفاده از IP جديد خيلی کار سختيه؟

خيلی ببخشيد ولی وقتی خيلی از ما از هل حليم می افتيم تو ديگ ديگه چی ميشه گفت؟

من تو فروم های مختلف عضو هستم ،در فرومی بجای جنس اصلی لوازم صوتی به 10 کاربر به ارزش 3 ميليون تومان فروخته شد ،فعلا هم دنبال پولشون هستن!

اميدوارم برای ايشان مشکلی پيش آمده باشه که نتونسته اند جواب بدن ولی اگر.... بهتره ساير کاربران عزيز اللخصوص در قبال کاربران نو ظهور در نهايت دقت عمل کنند.

ویرایش شده توسط ZeroWatt
لینک به دیدگاه

همون موقه که قیمت 90 تومنی دادم گفت زیاده B) همون 80 بسه باید می فهمیدم یه کاسه اس زیر نیم کاسه هست.

بزارید خوش بین باشیم ببینیم چی می شه. @};-

اميدوارم برای ايشان مشکلی پيش آمده باشه که نتونسته اند جواب بدن ولی اگر.... بهتره ساير کاربران عزيز اللخصوص در قبال کاربران نو ظهور در نهايت دقت عمل کنند.

خدا کنه! :D

لینک به دیدگاه

دوستان توجه داشته باشند ايشان کاربر خاصی نيستند!

در مورد ايشان اطلاع رسانی بشه؟ نهايتش ايشان بن ميشن بعد؟ ساختن شناسه کاربری جديد و يا حتی استفاده از IP جديد خيلی کار سختيه؟

سلام

منم با ZERO WATT جان موافقم..واقعا ساختن ID جدید کاری نداره و باید راهی براش پیدا کرد

سیستم حراجی باید بیشتر اطلاع رسانی بشه که اکثر کاربرهای این سایت بدونند که کار باهاش چطوره...

از کاربرهای تازه وارد میخوام که حتما به این آدرس برن و قوانین رو مطالعه کنند

به نظر من باید قوانین حراجی به صورت اتوماتیک برای هر کاربر تازه وارد بعد از عضویت در سایت,به عنوان پیغام خصوصی ارسال بشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...