رفتن به مطلب

╖╖♥♥♥├├├فروش ویژه ی "بک آپ های بازی های استیم و اریجین و یوپلی و..." دانلود و بکآپ گیری بازی های اریجینال شما╖╖╖♥♥♥├├├

Recommended Posts

سلام..بک اپ فیفا 16 رو موجود دارید؟

سلام گرامی

فعلاً خیر متأسفانه

لینک به دیدگاه

• ارسال 264
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام

کسی که بازی اورجینال می خره، احتمال زیاد نت شبانه رایگان هم داره(چون گیمر پرکار محسوب میشه)

اگه به فکر این هستی که از دانلود بازی هات درآمدی کسب کنی، پیشنهاد می کنم این کار رو نکنی. چون هم استیم باز کم هست و هم کسی که پول بازی اورجینال بده کم هست. اونایی هم که هستند یه رفیق دارند که ازش بکاپ بازی ها رو می گیرن. کلا وقتت تلف میشه برای یک سودی که تضمین شده نیست! اگه خواستی منو تو استیم اد کن: WarlordMSM

لینک به دیدگاه

سلام

کسی که بازی اورجینال می خره، احتمال زیاد نت شبانه رایگان هم داره(چون گیمر پرکار محسوب میشه)

اگه به فکر این هستی که از دانلود بازی هات درآمدی کسب کنی، پیشنهاد می کنم این کار رو نکنی. چون هم استیم باز کم هست و هم کسی که پول بازی اورجینال بده کم هست. اونایی هم که هستند یه رفیق دارند که ازش بکاپ بازی ها رو می گیرن. کلا وقتت تلف میشه برای یک سودی که تضمین شده نیست! اگه خواستی منو تو استیم اد کن: WarlordMSM

سلام دوست گرامی

اتفاقاً درخواست زیاد هست، سودش آنچنان اهمیت نداره چون میشه و حقیقتاً به زحمتش نمی ارزه. بیشتر استقبال میکنم از جا افتادن بازی آنلاین و رقیب برای بازی. بُعدِ معنوی و روح نوازی بازی بیشتر ارجحیت داره به بُعدِ مادیش. 

خودم گیمر دو آتیشه هستم.

بله حتماً ادد میکنم

ولی متأسفانه چند هفته هست بدلیل مشغله از بازی کردن بدور هستم که خیلی آزار دهنده هست. 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...