رفتن به مطلب

بازی ایرانی ارتش‌های فرازمینی منتشر شد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

مسلما نباید انتظار رقابت با نمونه های خارجی رو داشته باشیم .

ولی احساس میکنم صداگذاریش یه مقدار ضعیف بود . شما هم همین نظرو دارید ؟

ولی در کل میتونه خوب باشه

لینک به دیدگاه

• ارسال 50
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

این بدبختا بنیاد و سپاه بهشون وعده وعید میده ولی هیچ پولی بهشون نمیدن از طرفی بازیسازای ایران رسما هیچی تو مغزشون نیست نه ایده دارند نه خلاقیت نه بلدن درست کنند نه پول کافی دارند

هزینه ی یک بازی مثل GTA Vحدود 400میلیارد تومان شده هزینه ی این بازی به یک میلیار هم نمیرسه

اگه کسی به گفته هام شک داره بره خودش سرچ کنه گند نزنه به فروم

لینک به دیدگاه

الان با نسخه اصلی مقایسه کردیش؟

Sent from my Galaxy Nexus

لایک

لینک به دیدگاه

قیتمش هشت تومنه تا اونجایی که من میدونم.

قیمت واچ داگز 8000 این طرف بازی ایرانی 8000

قیمت جی تی ای وی(شرکت کاکتوس) 12000 این بازی ایرانی 8000

بله، نسخه کرکی بازی 8 تومن و 12 تومنه، ولی همین GTA V نسخه ارجینال حدود 200 هزار تومن قیمتشه. من پول دستم باشه 100% نسخه ارجینال بازی رو میگیرم، ولی حیف که پولی نمی مونه  :D

پ.ن: من به شخصه تا الان هیچ بازی ایرانی رو دوست نداشتم، ولی این یکی رو 100% امتحان می کنم. درضمن برخی دوستان فکر بازی با موتور Cryengine ساخته شده که اشتباه می کنند. بازی رو با موتور Unreal (نسخه یک یا دو) ساختند.

لینک به دیدگاه

به نظر من100%از نسخه های دیگه بازیی ایرانی یک سروگردن بالاتره تا حالا تو عمرم بازی ایرانی بازی نکردم ولی این یکی ر100%بازی میکنم

لینک به دیدگاه

مشکل بازی های ایرانی اینه که نه ایده نو و خلاقانه دارن، نه حالا که دارن از موتور ساخت بقیه استفاده می کنن، به خودشون زحمت می دن که یک هوش مصنوعی درست و حسابی بنویسن. به طور مثال همین ارتش های فرازمینی یا شب گرد، بازی هایی خطی و به شدت خسته کننده هستن با داستان های ابکی و قدیمی؛ کارگردانی هنری هم که ماشالله صفر.

بازی های زیادی با گرافیک ساده و بودجه کم، اما ایده ناب ساخته شدن که فروش جهانیشون هم عالی بوده. همه چیز به پول و امکانات مربوط نیست، مشکل اینه که متاسفانه ما یکم تنبلیم و حال و حوصله کار اصولی رو نداریم.

ویرایش شده توسط hamidassassin
لینک به دیدگاه

:D :D :D

ای آقا...

AI که جوک هستش، صداگذاری هم در حد فیلمهای قبل از انقلاب!!!!!!

گرافیک بازی هم که مشخص هستش که موتور گرافیکی Cryengin هستش، فقط مشخصا ورژن خیلی قدیمی هستش که اینقدر ضعیف هستش...

دوست عزیز شما اصلا تریلر رو دیدی ؟ اخر ویدیو لوگوی موتور معروف uneral هم بود

این بازی تحت موتور بازی سازی Unreal Engine 3 نسخه رایگان آن یعنی UDK ساخته شده است

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

من این بازی رو میخرم و حمایت میکنم... چون ایرانی هستم و زبان مادری همه ما فارسی هستش... شاید نسبت به بازی های خارجی حرفی برای گفتن نداشته باشه اما اگر از بازی های ایرانی حمایت کنیم قول میدم در اینده میتونیم یکی از بازی سازان معروف دنیا بشیم .... چرا که نه!!!

همونجور که خودرو ساز شد ، بعد کمپین علیه بازی داخلی راه بندازید

لینک به دیدگاه

حتی اگه بازی خراب هم باشه سعی کنید برای کمک به صنعت بازی سازی بخرید

با نمونه خارجی مقایسه نکنید چون اونا از ۳۰ سال پیش تو این خط بودند ولی ما ....

لینک به دیدگاه

چند تا از ویدیو های بازی رو دیدم... مثل اینکه خیلی علاقه به slow-mo دارند، هر 5 ثانیه یا بار اسلوموشن میشه !!! (تریلر و گیم پلی)

نکته قابل توجه اینه که اجنبی ها بازی میسازن تا نشون بدن  مخالف تروریسم و ...  و کشور های ... و ... و ... حامی تروریست و غیره هستند(نوعی تبلیغات هست) و خیلی نکات دیگه ، مثلا تجربه روندن ماشین های سوپرت اسپورت یا زندگی در یه دنیایی که هر کاری بخوای، انجام میدی ... 

اما این دوستان داخلی بازی میسازن تا معروف بشن و پول در بیارن !!! فقط به فکر پول ... یعنی پایه مملکت اینطوری ساخته شده ! طرف میره دکتر و پزشک بشه که بهش بگن آقای دکتر و پول خوبی در بیاره ...

پ.ن: لعنتی میای 2 کلام حرف بزنی، آخر به سیاست و مملکت و دولت ختم میشه :D!!  آخه این مملکته که ما داریم  :laughing:

لینک به دیدگاه

پولتون حروم نکنید حیف پول تولید داخل سیخی چنده یک بازی اشغال درپیت  :laughing:

اینو مفتم باز نکنید  :laughing: پولتون بدید یک بدبختی که پول نداره بازی بخره جی تی ای بخره  =))  :D والا اون دنیاتون هم میخرید با این کار   ^_^

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

بله، نسخه کرکی بازی 8 تومن و 12 تومنه، ولی همین GTA V نسخه ارجینال حدود 200 هزار تومن قیمتشه. من پول دستم باشه 100% نسخه ارجینال بازی رو میگیرم، ولی حیف که پولی نمی مونه  :D

پ.ن: من به شخصه تا الان هیچ بازی ایرانی رو دوست نداشتم، ولی این یکی رو 100% امتحان می کنم. درضمن برخی دوستان فکر بازی با موتور Cryengine ساخته شده که اشتباه می کنند. بازی رو با موتور Unreal (نسخه یک یا دو) ساختند.

دوستان یه جوری حرف میزنند که انگار همه رفتیم اورجینال 200 تومنی خریدیم

لینک به دیدگاه

پولتون حروم نکنید حیف پول تولید داخل سیخی چنده یک بازی اشغال درپیت  :laughing:

اینو مفتم باز نکنید  :laughing: پولتون بدید یک بدبختی که پول نداره بازی بخره جی تی ای بخره  =))  :D والا اون دنیاتون هم میخرید با این کار   ^_^

بخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخدا :D

لینک به دیدگاه

حتی اگه بازی خراب هم باشه سعی کنید برای کمک به صنعت بازی سازی بخرید

با نمونه خارجی مقایسه نکنید چون اونا از ۳۰ سال پیش تو این خط بودند ولی ما ....

چند بار ریسک کنیم؟

شبگرد ، بیداری ، مسافر کربلا ، شوفر ، شتاب در شهر و صد تا بازی مسخره دیگه رو خریدیم و هیچی بوده.

شرکتی مثل راکستار اولین بار GTA 1 رو زد.شاید مسخره بود.باز GTA 2 رو زد.اونم مسخرi بود ولی بار سوم که GTA III رو زد یه انقلاب بود.نه مثل ایران که ....

لینک به دیدگاه

این بازی شاید در زمان تولیدش بازی خوبی بوده باشه ولی وقتی عرضه کالایی تاخیر بخوره دیگه نباید ازش انتظار داشت که با کالاهای جدید رقابت کنه

حمایت موقعی معنی میده که شما ببینی پشت یک بازی شاید به ظاهر ضعیف یه تیم خلاق و با فکر هست که اگه حمایت بشن شکوفا میشن

نه یه کپی سطح پایین از محصولات خارجی

Sent from my C6602 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

این بازی شاید در زمان تولیدش بازی خوبی بوده باشه ولی وقتی عرضه کالایی تاخیر بخوره دیگه نباید ازش انتظار داشت که با کالاهای جدید رقابت کنه

حمایت موقعی معنی میده که شما ببینی پشت یک بازی شاید به ظاهر ضعیف یه تیم خلاق و با فکر هست که اگه حمایت بشن شکوفا میشن

نه یه کپی سطح پایین از محصولات خارجی

Sent from my C6602 using Tapatalk

دقیقا دوست عزیز.کسی رو پشتیبانی میکنند که استعداد  داشته باشه.

نه کسی که از این و اون تقلب کنه و بازی بسازه.

فکر میکنند این دزدی حساب نمیشه

ویرایش شده توسط Tommy Angelo
لینک به دیدگاه

من این بازی رو میخرم و حمایت میکنم... چون ایرانی هستم و زبان مادری همه ما فارسی هستش... شاید نسبت به بازی های خارجی حرفی برای گفتن نداشته باشه اما اگر از بازی های ایرانی حمایت کنیم قول میدم در اینده میتونیم یکی از بازی سازان معروف دنیا بشیم .... چرا که نه!!!

دوست عزیز

چرا هر محصول افتضاح با اسم ایران و وطن و داخلی میاد ما باید حمایت کنیم؟

چرا باید اون glx و dimo که بعید میدونم سر هم بندیش هم تو ایران باشه رو حمایت کنیم؟

انقدر این چند سال این ایران خودرو و سایپا رو (از درد مجبوری و انحصار و گمرک) حمایت کردیم به کجا رسیدیم؟

هیوندایی که سال های پیش از پیکان ایران خودرو عقب تر بود حالا در حال نزدیکی به خودرو ساز های برتر و قدیمیه جهانه

لاقل تو موارد غیر انحصاری،که میتونیم پولمون رو برای محصول بی کیفیت و افتضاح به اصطلاح داخلی خرج نکنیم

مشکل ایران اینه که تو هر زمینه ای میخواد فعال باشه به هر نحو (واردات از چین و...) و توی همه زمینه ها هم بد عمل شده و غیر تخصصی

تخصص ایتالیا خودرو هست،فنلاند کاغذ و مخابرات،اسراییل پزشکی،هلند گل و گیاه و دامپروری و موارد دیگه

اگه نگاه کنیم میبینم که هر کشوری تمرکزش روی چند مورد هست و تنها آمریکاست که توی موارد مختلفی رتبه مناسب داره و متاسفانه ما هم آمریکا نیستیم،اگه آمریکا داره کل نخبه های جهانو جذب میکنه ما داریم نخبه های خودمون رو هم فراری میدیم

بحث بسیار است و...

هر دو دوست عزیزمون حق دارن و گفته ی هردو عزیز تایید میشه.

پرداخت پول برای محصولی که براش زحمت کشیده نشده و خام هست نه تنها خدمت نیست بلکه حمایت از تنبلی و کم کاریست.در عوض اگه محصول با کیفیتی ارایه داده بشه در حد امکانات و شرایط(مقایسه با موردی مانند crysis اصلا منطقی نیست همونطور که دوستمنون فرمودن چون تابحال حمایتی نبوده و 99% دوستان حاضر نیستن حتی 8000تومان یک در قیاس با بازی های اریجینال واقعا چیزی نیست پرداخت کنن و حتی همین رو هم یقینا اگه کسی قصد خرید داشته باشه بجای خرید دانلود رایگان میکنه اگه امکانش باشه و البته گله ای هم نیست چون قانون کپی رایت نداریم پس شامل کالای ایرانی هم باید بشه .در نتیجه بودجه ساخت این مورد کجا و موردی مانند crysis کجا) در ضمن درمورد موتور هم بسیاری از بازیسازان بخصوص بازی سازان مستقل خودشون موتور بازی رو نمیسازن و بخوبی میدونین چه پروسه ی زمان بر و پر هزینه ای هست.گرشاسپ زمانی که ارایه شد میشه گفت براش زخمت کشیده شده بود و ارزش حمایت داشت و بنده یکی از حمایت کننده ها بودم بجای مقایسه با god of war با اون بودجه ی کلان و حداقل مقایسه با بازی های مستقل کمترین کاری هست که میشه انجام داد.اما همونطور که نکات زیبایی رو آفا نیما اشاره کردن متاسفانه دروطن بسیاری از تولیدکنندگان و سازندگان فقط به فکر سودآوری ومنافع شخصی هستند تا پیشرفت  که در برخی موارد مانند خودروسازی جواب میده و باید پرایدی که هیچ استانداردی نداره مردم با نرخی بیشتر از خودروهای با کیفیت تر خارجی خرید کنن چون انتخاب دومی وجود نداره. و در برخی موارد هم که انتخاب های بهتر در اختیار هست منجر به ورشکستگی شخص منفعت طلب میشه .همونطور که آقا نیمای عزیز فرمودن بنده هم حتی اگر موردی مانند گوشی glx و dimo روی زمین افتاده باشه برنخواهم داشت چون این موارد فقط نتیجه ی دزدی از سایر طرح ها با کمترین کیفیت و تلاش ممکن هست و حمایت از این موارد منجر به تشویق اینگونه تولید کنندگان میشه.یا بعنوان مثال در زمینه ی کم کاری یک نمکدان تولید داخل مثال میزنم : به گونه ای طراحی شده بود که روی سوراخ های نمک پاش دربی قرار داده بودن و جالب بود که هنگام نمک پاشیدن باید این درب رو با دست دیگر نگه میداشتین تا مانع نمک پاشیدن نشه!!! و سازنده حتی خودش یکبار کالای تولیدیش رو تست نکرده تا ایراد به این بزرگی رو برطرف کنه! مشکل اصلی که در بسیاری از صنعت ها مانند بازیسازی عقب هستیم اینه که سرعت پیشرفت بدلایل مختلف که مهمترینش عدم حمایت و دیده شدن اشخاص لایق و در عوض پشتیبانی اشخاص نالایق بسیار کم هست .

درادامه باید عرض کنم توانایی ایرانی ها بسیار بالاتر از چیزی هست که فکر میکنیم یا وادارمون میکنن اینطور فکر کنیم . مشکل اینجاست که بستر مناسبی متاسفانه برای درخشش این توانایی ها نیست که بخشی بزرگیش بر میگرده به خود مردم و دوستانی که فقط انرژی منفی میدن و کل روز رو بجای بهبود شرایط, به شکایت و گلایه اختصاص میدن که متاسفانه حجم زیادی از این گلایه ها سازنده نیست و راهکاری ارایه داده نمیشه.و در پایان برای رفع شک دوستان به توانایی هم وطنان لیستی رو قرار میدم از کسانی که بجای گلایه مسیر پیشرفت رو پیش گرفتن https://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%81%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%AA_%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A7%D9%86_%D9%85%D9%82%DB%8C%D9%85_%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7

موفق باشین.

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

من از تریلر های بازی که دیدم گرافیک بازی نسبت به بازی های وطنی از همه به سر وگردن بالاتره همچنین این بازی برنده چندین جایز بین المللی هم شده نمونش برنده بهترین بازی مستقل e3 من موندم چرا بعضیا اینقدر خودمون رو دست کم می گیرن

بعدشم مگه چقدر بابت بازی می خواهید هزینه کنید که اینقدر می نالید منم قبول دارم بعضی بازیای وطنی خوب کار نشده بودن ولی این بازی یه چیز دیگست

لینک به دیدگاه

گفتید حمایت یاد ماشین ها تولید داخل افتادم که 40 ساله ملت میخرن نه تنها پیشرفت نداشتیم بلکه پس رفت هم داشتیم در حوضه خودرو

این یک مقایسه بود شاید بگید اشتباه هست اما خوب در کشوریی که نظم وجود نداره نباید برای هرچیزیی پول خرج کرد 

یاد بازی رانندگی در تهران افتادم نزدیک چندین ملیارد خرجش شد اخرش شبیه جلبک در اومد  :)

http://aftab.cc/article/105

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

گفتید حمایت یاد ماشین ها تولید داخل افتادم که 40 ساله ملت میخرن نه تنها پیشرفت نداشتیم بلکه پس رفت هم داشتیم در حوضه خودرو

این یک مقایسه بود شاید بگید اشتباه هست اما خوب در کشوریی که نظم وجود نداره نباید برای هرچیزیی پول خرج کرد 

یاد بازی رانندگی در تهران افتادم نزدیک چندین ملیارد خرجش شد اخرش شبیه جلبک در اومد  :)

http://aftab.cc/article/105

""سرعت پیشرفت بدلایل مختلف که مهمترینش عدم حمایت و دیده شدن اشخاص لایق و در عوض پشتیبانی اشخاص نالایق بسیار کم هست""

""باید پرایدی که هیچ استانداردی نداره مردم با نرخی بیشتر از خودروهای با کیفیت تر خارجی خرید کنن چون انتخاب دومی وجود نداره""

نکته ی دیگه ای که باید عرض کنم فروش خوب همین خودروهای چینی در بازار کشور هست جالب اینجاست که اخیرا مشخص شد حتی تست جاده ندارن برخی از موارد و مشکل ترمزشون باید بصورت عملی پیدا بشه (تنها براساس شایعه و گفته ی دیگران نیست و از آشنایان همچین مشکلی داشته)و بازار ایران به بازاری سودآور تبدیل بشه برای خودروهایی که هنوز بدلیل امنیت نامناسب عرضه ی جهانی نداشتن.درواقع میتونم بگم اگه پراید ناامن رو داریم خرید میکنیم با همچین قیمتی در حالی که برخی از تولیدات خودرو با قیمت 1چهارم و حتی کمتر رو به کشورهای همسایه میدیم شاید دلیلش خودمون هستیم.درمورد بازی های رایانه ای هم تا زمانی که همچین دیدگاهایی وجود داره متاسفانه نباید منتظر بازی با کیفیتی بود و البته بازی رانندگی در تهران هم که فرمودین متاسفانه جزو همون موارد پشتیبانی از اشخاص نالایق هست با توجه به مطلبی که لینک دادین: "طراحي اين Engine حدود 2.5 سال طول کشيد و بالغ بر 2ميليارد تومان هزينه تحقيقاتي در پي داشته است" و  "" براي توليد اين بازي نزديک به 1.5 ميليارد تومان هزينه شده است و هزينه به عهده شرکت بوده است چون مجوز اسپانسر داشته ايم""    

بنظر شما چه بخشی از این هزینه در راه درست خرج شده؟

موفق باشین.

لینک به دیدگاه

من خودم همیشه منتقد بازی های داخل بودم ولی جالبه برای من هنوز خیلی ها بازی نکردید میاید می گید بده ؟؟؟ مگه میشه؟؟؟

بعد یه سری اومدن به انجین بازی گیر میدن شما بیاد با unreal یا  cry یا هرچی یه بازی بسازید یه هوش مصنوعی بنویسید اصلا یه مدل بسازید با blender ببینیم چی کار می کنید خوب نیست در مورد چیزی که اصلا نمیدونیم همینجور رو هوا نظر بدم...

بعد الان بازی قیمتش 8 هزار تومنه که نصفش میشه دیسک و بسته بندی و نسبت به phantom pain که من خریدم 250 تومن هیچی نیست پس انتظار من هم از بازی باید هچی باشه دیگه ؟؟؟ درسته ؟؟

+

الان من وقتی این بازیو می خرم 3 دلار باید ازش به اندازه ی 3 دلار نسبت به gta v که 60 دلار بود انتظار داشته باشم ....

البته همیشه گفتم منتشر کردن بازی داخل کشور کار اشتباهیه باید مستقسم بازی بره رو استیم یا مثلا gog .... هم به کل دنیا معرفی میشه هم فروش خیلی بهتری نسبت به داخل داره قیمتشم مثلا 15 یا 20 دلار.....

البته این بازی greenlight  فکر می کنم شده بود کی میره رو استیم نمی دونم....

ویرایش شده توسط crash
لینک به دیدگاه

من خودم همیشه منتقد بازی های داخل بودم ولی جالبه برای من هنوز خیلی ها بازی نکردید میاید می گید بده ؟؟؟ مگه میشه؟؟؟

بعد یه سری اومدن به انجن بازی گیر میدن شما بیاد با unreal یا  cry یا هرچی یه باز بسازید ه هوش مصنوع بنویسید اصلا یه مدل بسازید با blender ببینیم چی کار می کنید خوب نیست در مورد چیزی که اصلا نمیدونم همنجور رو هوا نظر بدم...

بعد الان بازی قمتش 8 هزار تومنه که نصفش میشه دیسک و بسته بندی و نسبت به phantom pain که من خریدم 250 تومن هیچی نیست پس انتظار من هم از بازی باید هچی باشه دیگه ؟؟؟ درسته ؟؟

الان من وقتی این بازیو م خرم 3 دلار باید ازش به اندازه ی 3 دلار نسبت به gta v که 60 دلار بود انتظار داشته باشم ....

البته همیشه گفتم منتشر کردن بازی داخل کشور کار اشتباهیه باد مستقسم بازی بره رو استیم یه مثلا gog هم به کل دنیا معرفی میشه هم فروش خیلی بهتری نسبت به داخل داره قیمتشم مثلا 15 یا 20 دلار.....

دقیقا

لینک به دیدگاه

من خودم همیشه منتقد بازی های داخل بودم ولی جالبه برای من هنوز خیلی ها باز نکردید میاد می گید بده ؟؟؟ مگه میشه؟؟؟

بعد یه سری اومدن به انجن بازی گیر میدن شما بیاد با unreal یا  cry یا هرچی یه باز بسازید ه هوش مصنوع بنویسید اصلا یه مدل بسازید با blender ببینیم چی کار می کنید خوب نیست در مورد چیزی که اصلا نمیدونم همنجور رو هوا نظر بدم...

بعد الان بازی قمتش 8 هزار تومنه که نصفش میشه دیسک و بسته بندی و نسبت به phantom pain که من خریدم 250 تومن هیچی نیست پس انتظار من هم از بازی باید هچی باشه دیگه ؟؟؟ درسته ؟؟

الان من وقتی این بازیو م خرم 3 دلار باید ازش به اندازه ی 3 دلار نسبت به gta v که 60 دلار بود انتظار داشته باشم ....

البته همیشه گفتم منتشر کردن بازی داخل کشور کار اشتباهیه باد مستقسم بازی بره رو استیم یه مثلا gog هم به کل دنیا معرفی میشه هم فروش خیلی بهتری نسبت به داخل داره قیمتشم مثلا 15 یا 20 دلار.....

با احترام 

سرانجام یک نظر عادلانه.

گرشاسپ ظاهرا روی steam قرار گرفته و توسط gamespot هم 5 گرفته که علاوه بر تعاریف مثبت از طراحی ها ,موسیقی  و موارد دیگه بشدت بدلیل وجود برخی از باگ ها که مستقیما مرتبط با تست پس از ساخت و کافی نبودن بودجه ی ساخت و ایرادگیری هست مورد انتقاد قرار گرفته و به جرات میتونم بگم درصورت رفع این موارد میتونست شاید حتی 7 هم بگیره. مشکل اینجاست که برخی از دوستان حاضر به پرداخت همین مبالغ ناچیز هم نیستن و این موارد رو با عناوینی مانند god of war که ناشری عظیم مانند sony computer entertainment داره مقایسه میکنند با هزینه ساختی 44 میلیون دلاری! یا بعنوان مثال بازی ای مانند gta v  هزینه ای 137 میلیون دلاری برای ساخت و فقط 128 میلیون دلار هزینه ی مارکتینگش بوده بر اساس wikipedia! یا cod mw 2 هزینه ساخت برابر 50 میلیون دلار و هزینه ی مارکتینگ برابر 200 میلیون دلار. قضاوت درمورد بازی 8هزار تومانی با خودتون.https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_most_expensive_video_games_to_develop

موفق باشین.

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

دوستان نسخه ای که منتشر شده قابلیت آنلاین داره؟ کسی می دونه؟

لینک به دیدگاه

دوستان نسخه ای که منتشر شده قابلیت آنلاین داره؟ کسی می دونه؟

تریلر مولتی پلیر آنلاین ارتش های فرازمینی

http://www.aparat.com/v/fNn0W

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...