رفتن به مطلب

راهنمايي در خريد موس تا ٥٠ تومن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان من يك موس بي سيم جنيوس داشتم كه بعد از ١ سال استفاده الان ديگه مشكل دار شده و غير قابل استفاده

تصميم به خريد يك موس گيمينگ با بودجه كم گرفتم نهايت ميخوام بين ٥٠ تا ٦٠ تومن خرج كنم

گيم هاي اصلي بنده هم battlefield و CS GO هست

تا جايي كه سرچ كردم ٢ تا از گزينه هايي كه دارم يكي Cougar 200M و يكي A4tech سري V4 هست بين اين دو كدوم بهتره ؟

فرق بين سري V4 و V3 چيه ؟ نظرتون در مورد Green GM 701 چيه ؟ با قيمت پايين Dpi خوبي هم داره

لینک به دیدگاه

تو اون رنج انتظار خرید موس حرفه ای نداشته باشین ... توی اون رنج همون cougar 200m از همه بهتره

لینک به دیدگاه

A4tech  سری bloody  چند ماه خریدم خدایش خیلی خوش ساخته البته تا 50 تومن نمی دونم مدلی داره فکر نکنم داشت باشه 

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

FLM3180فراسو اگه گیر اوردید از دست ندید

بهترین موس با قیمت حدود 50 تومن هست فوق العاده خوش دست و با کیفیت

لینک به دیدگاه

به نظر من هم از سری bloody بخرین بهتره.

خودم هم bloody v7ma دارم که خیلی راضیم. چند وقت پیش 65 تومن خریدم. با این قیمتش امکانات و کیفیت ساخت خوبی هم داره.

لینک به دیدگاه

زیاد فکر نکن من با موسهای زیادی کار کردم کلی هم پول خرج کردم اخر سر هم فهمیدم همون موس A4Tech از همه بهتر هست DPI زیاد هم به کارت نمیاد تنها چیزی که من را شیفته موسهای Logitech کرد سیستم برنامه دادن وتغییر عملکرد دکمه های موس بصورت دلخواه بود

شما فقط و فقط A4Tech  بخر دقت optical خیلی بالایی داره میشه گفت از بهترینهای بازار هست مخصوصا با قیمتهایی که داره

لینک به دیدگاه

A4tech  سری bloody  چند ماه خریدم خدایش خیلی خوش ساخته البته تا 50 تومن نمی دونم مدلی داره فکر نکنم داشت باشه 

سري v4 قيمت ٥٥ تومن داره

لینک به دیدگاه

زیاد فکر نکن من با موسهای زیادی کار کردم کلی هم پول خرج کردم اخر سر هم فهمیدم همون موس A4Tech از همه بهتر هست DPI زیاد هم به کارت نمیاد تنها چیزی که من را شیفته موسهای Logitech کرد سیستم برنامه دادن وتغییر عملکرد دکمه های موس بصورت دلخواه بود

شما فقط و فقط A4Tech بخر دقت optical خیلی بالایی داره میشه گفت از بهترینهای بازار هست مخصوصا با قیمتهایی که داره

خيلي ممنون از پاسختون من موندم فقط مثلا سري bloody برند a4tech مدل هاي v4 و v3 فقط ١٠٠٠ تومن اختلاف قيمت دارن و در امكانات هم هيچ فرقي ندارن

-----------------------------------------------------------

دوستان به شكل كلي اون Cougar چطوره ؟ چون اونم 53 تومن هست

-----------------------------------------------------------

تو اون رنج انتظار خرید موس حرفه ای نداشته باشین ... توی اون رنج همون cougar 200m از همه بهتره

شما استفاده كردين از اين موس كه ميگين از همه بهتره ؟ چون واقعا نميخوام اشتباهي بكنم در خريد ویرایش شده توسط ted mosby
لینک به دیدگاه

اگر میبینی تفاوت قیمتشون زیاد نیست پس هر چی بالاتر بهتر

لینک به دیدگاه

خوب دوستان من بعد از گشتن تو بازار فهمیدم سری Bloody برند A4tech قیمتش افزایش یافته و مدل V4M هم شده 70 تومن ( لیون هم 71 گذاشته ) ولی به طور شانسی یکجا گیر اوردم که 57 تومن خریدم V4M رو

حالا میشه راهنمایی کنید که چطور باید Dpi موس رو عوض کنم ؟ و اینکه این Core های موس به چه درد میخوره ؟

لینک به دیدگاه

برای تغییر dpi موس روی دکمه 1 وسط موس دبل کلیک کنید بعد با پایین و بالا بردن اسکرول dpi رو تنظیم کنید و بعد یک بار دیگه روی همون دکمه 1 کلیک کنید.

core های موس هم برای بازی حرفه ای تره.

core 1 که حالت معمولیه.

وقتی موس روی core 2 باشه مثلا میتونید با زدن دکمه 3 روی موس به صورت brust سه تیری شلیک کنید.

و core 3 هم خیلی حرفه ای تره که خودتون باید تنظیمش کنید. یکی از کاربرد هاش شلیک با دقت بیشتر هست.مثلا وقتی به صورت رگباری شلیک کنید نشانه اسلحه به سمت بالا میره و شما با آزمون و خطا باید جوری موس رو تنظیم کنید که به همون اندازه تنفگ رو پایین بیاره. این جورد دقت شلیکتون خیلی بالاتر میره.

البته موس من V7MA هست و ممکنه کمی با موس شما فرق داشته باشه.

لینک به دیدگاه

خوب دوستان من بعد از گشتن تو بازار فهمیدم سری Bloody برند A4tech قیمتش افزایش یافته و مدل V4M هم شده 70 تومن ( لیون هم 71 گذاشته ) ولی به طور شانسی یکجا گیر اوردم که 57 تومن خریدم V4M رو

حالا میشه راهنمایی کنید که چطور باید Dpi موس رو عوض کنم ؟ و اینکه این Core های موس به چه درد میخوره ؟

معمولا دیگه مثل قدیما سی دی درایور رو نمیزارن و پک کنن فکر نکنم برای شما هم درایوری داشته باشه اونو از اینترنت دانلود کن بعد بسته به نرم افزار و موس میتونی تغییراتی تو کانفیگ و کلید های موس انجام بدی حتما نرم افزار موست رو دانلود کن تا از قابلیت هاش استفاده کنی.

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...