رفتن به مطلب

شرکت AMD: در حال حاضر هیچ چیزی به نام "پشتیبانی کامل از DirectX 12" وجود ندارد

Recommended Posts

حتما میگید خوب همین مکسول رو ور میداشت قابلیت سخت افزاری Async Compute اضافه میکرد  

مگه نداره؟!

t4olstlhnzvtjqtu45fo_thumb.png

لینک به دیدگاه

• ارسال 92
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

مگه نداره؟!

t4olstlhnzvtjqtu45fo_thumb.png

دمت گرم که اینو گزاشتی ، انویدیا دروغ گفته دوست عزیز :)

لینک به دیدگاه

دمت گرم که اینو گزاشتی ، انویدیا دروغ گفته دوست عزیز :)

Oxide confirms Nvidia Maxwell does support Async

انگار مشکل درایور داره :D  

لینک به دیدگاه

Oxide confirms Nvidia Maxwell does support Async

انگار مشکل درایور داره :D  

به صورت سخت افزاری پشتیبانی نمیکنه با درایور انویدیا میخواد ضعف رو با به کار کشیدن قسمت دیگه ای جبران کنه که بازدهی کم میشه و idle ایجاد میشه

الان انویدیا از لحاظ پشتیبانی dx12 در وضعیت خوبی نیست اینو طبق شواهد فعلی میگم

جالبه لامصب اینتل رو دست هر دو شون زده همه ی ویژگی ها  رو پشتیبانی میکنه ! =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

عجب مکافاتی شده ادم دیگه به هیچ چیز نمی تونه اعتماد کنه هر لحظه یه چیزی میگن ...!  *dry#

لینک به دیدگاه

1vp1_hn1nzfv.jpg

عکسه یارو چقدر مو هم داره  =))  .

ولی خداییش نگاه کنید چقدر تصویر ها با هم فرق دارن  :laughing:

آره 2 - 3 تا گلوله برف سمت راست بیشتره واضح معلومه =))

دوستان یه چیزیو متذکر بشم اونم اینه که این حجمه ها علیه nvidia به این معنی نیست که gpu های nvidia از amd ضعیفتر هستن بلکه ناتوانیه استفاده از حداکثر توان gpu رو از طرف شرکت nvidia میرسونه که با اومدن dx12 این ضعف آشکار شده.

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

مطمئن باشید سکوت انویدیا بی دلیل نیست ! این هم حل میشه ! هنوز چیزی عرضه نشده که مشخص بشه ! AMD به بازار برنمیگرده و باید یه فکر اساسی بکنه ...  :)

لینک به دیدگاه

مطمئن باشید سکوت انویدیا بی دلیل نیست ! این هم حل میشه ! هنوز چیزی عرضه نشده که مشخص بشه ! AMD به بازار برنمیگرده و باید یه فکر اساسی بکنه ...  :)

البته همچین سکوت هم نکرده :)

فکر اساسی تر از معماری بر پایه ی CGN ؟؟؟ که چندین ساله داره روش کار میکنه الان نتیجش رو داره میگیره.

تنها کار ممکن هماهنگیه بیشتر نرم افزاریه nvidia از Async هست . و از لحاظ سخت افزاری کارش تمام شده هست .مگر اینکه توی نسلهای بعدیش بتونه یه کارهایی بکنه که همین چند سال طول میکشه.

لینک به دیدگاه

البته همچین سکوت هم نکرده :)

فکر اساسی تر از معماری بر پایه ی CGN ؟؟؟ که چندین ساله داره روش کار میکنه الان نتیجش رو داره میگیره.

تنها کار ممکن هماهنگیه بیشتر نرم افزاریه nvidia از Async هست . و از لحاظ سخت افزاری کارش تمام شده هست .مگر اینکه توی نسلهای بعدیش بتونه یه کارهایی بکنه که همین چند سال طول میکشه.

الان باز من یه جواب سوالم رو نگرفتم ؛ 290x بگیرم یا 970؟؟ [emoji19]

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

چند صفحه قبل گفتم شما ببین چه بازی هایی مد نظرته

بعد ببین اون بازی ها تایتل ای ام دی هست یا انویدیا

هر دو خوبن . . .و همین طور فعلا با تست های یک بازی DX12 ای ام دی خیلی بهتر ظاهر شده معلوم نیست در اینده و بازی های دیگه چی بشه . . . ولی شواهد فعلی میگن انویدیا خراب کرده سر ساپورت DX12 باید ببینینم با درایور چقدر میتونند مشکل async compute رو برطرف کنند

لینک به دیدگاه

Sent from my GT-N7100 using Tapatal

970 همون اول ک اومد کارت بسیار عالیی بود و تقریبا رقیب نداشت ... اما الان بیشتر از 6ماه از اومدنش میگذره و خیلی چیزا عوض شده از جمله روشن شدن اینکه کارت 3/5گیگابایت هستش و اینکه پشتیبانیش از dx12 بصورت نصفه نیمه هستش ...

از نظر من شما 390 بگیر(390 در بسیاری از جاها از 290x هم قویتر ظاهر شده) اما اگه اصرار ب 290x داری بهت پیشنهاد نمیدم ک بیشتر از 1300 پول بابتش بدی.

لینک به دیدگاه

970 همون اول ک اومد کارت بسیار عالیی بود و تقریبا رقیب نداشت ... اما الان بیشتر از 6ماه از اومدنش میگذره و خیلی چیزا عوض شده از جمله روشن شدن اینکه کارت 3/5گیگابایت هستش و اینکه پشتیبانیش از dx12 بصورت نصفه نیمه هستش ...

از نظر من شما 390 بگیر(390 در بسیاری از جاها از 290x هم قویتر ظاهر شده) اما اگه اصرار ب 290x داری بهت پیشنهاد نمیدم ک بیشتر از 1300 پول بابتش بدی.

اخه 390 هم که خیلی گرونه الان؛ فک کنم بهتره یکم صبر کنم هم قیمتش متعادل شه هم بنچمارک بازی های دیگه بیاد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کل کل نکنید اون کارت رو بخرید که هم قیمت خوب داشته باشه و هم کارایی بهتر ...

شرکت های ای ام دی یا انویدیا هرکدوم واسه جذب مشتری خود هر حرفی میزنن شما خودتون انتخاب کنید کدوم کارت گرافیک رو بخرید قیمت کمتر کارایی بیشتر

ممنون @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

به نظر من کلا آینده نگری در کارت گرافیک اشتباه است. هر سال تکنولوژی های جدیدتر و معماری های بهتر وارد بازار میشه و کارت گرافیک های موجود خیلی زود قدیمی میشوند، کارت های میان رده که زود بی مصرف میشوند و کارت های بالارده هم که قیمتشون بعد از یه سال نصف میشه و ضررشون زیاده، در کل باید در لحظه زندگی کرد و استفادشو برد، هر کارتی که الان با توجه به قیمت و فرم و ... بهتره رو باید تهیه کرد، و آینده رو هم حتی amd و nvidia نمیتونند پیش بینی کنند!!!

لینک به دیدگاه

اخه 390 هم که خیلی گرونه الان؛ فک کنم بهتره یکم صبر کنم هم قیمتش متعادل شه هم بنچمارک بازی های دیگه بیاد

بهترین کار ممکن اینه ک صبر کنید ... من هم خودم میخوام ۳۹۰ بگیرم اما تا آبان میصبرم

لینک به دیدگاه

بهترین کار ممکن اینه ک صبر کنید ... من هم خودم میخوام ۳۹۰ بگیرم اما تا آبان میصبرم

سلام 

یعنی آبانماه گیم dx12 میان؟ چه گیم هایی؟ :-?

لینک به دیدگاه

سلام 

یعنی آبانماه گیم dx12 میان؟ چه گیم هایی؟ :-?

من همچی چیزی گفتم ؟؟؟

من گفتم خودم تا اون موقع صبر میکنم برا اینکه 390 بگیرم اگه تا آبان ارزون نشد با همون 1600 میگیرم

لینک به دیدگاه

به نظر من کلا آینده نگری در کارت گرافیک اشتباه است. هر سال تکنولوژی های جدیدتر و معماری های بهتر وارد بازار میشه و کارت گرافیک های موجود خیلی زود قدیمی میشوند، کارت های میان رده که زود بی مصرف میشوند و کارت های بالارده هم که قیمتشون بعد از یه سال نصف میشه و ضررشون زیاده، در کل باید در لحظه زندگی کرد و استفادشو برد، هر کارتی که الان با توجه به قیمت و فرم و ... بهتره رو باید تهیه کرد، و آینده رو هم حتی amd و nvidia نمیتونند پیش بینی کنند!!!

احسنت....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...