رفتن به مطلب

دوستان کمک کنید این ارور مربوط به چی هست stopped working

babak_11
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام 

دوستان به تازگی با این خطا برخورد دارم . هم تو اجرای چند تا بازی هم چند نرم افزار و فقط تو بازی نیست که بگم کرک مشکل داره و این جور چیزا 

موندم اصلا مشکل چی میتونه باشه . ویروس یا بدافزار و این جور چیزا نباشه . با نود 32 فول اسکنم کردم چیزی نیافت 

ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید . 

لینک به دیدگاه

این مورد چند بار تو انجمن اتفاق افتاده (یکبار واسه خود بنده) آخر مشخص شده که مشکل از فن کارت گرافیک و اور هیت شدن GPU هستش، فن ها رو با Msi After Burner دستی رو یه سرعتی ست کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه.

ویرایش شده توسط RxRoham
لینک به دیدگاه

mahdise7en

ممنون تمام اون کارارو انجام دادم قبلا و مشکل حل نشده 

RxRoham

راستش اصلا متوجه نمیشم چه ربطی میتونه داشته باشه . چون فقط برای گیم این مشکلو ندارم و برای بعضی از نرم افزارها هم این مشکلو دارم 

کارت گرافیک هم درایورش به روز هستش و تو بعضی از بازیها که فشار گرافیکی بالایی دارن این مشکل رو ندارم 

راستش من خودم فکر میکنم یه فایل مخرب تو هارد دارم که مشکل ساز شده فعلا که یه آنتی ویروس دیگه دارم تست میکنم ببینم کارساز میشه یا نه . 

ممنون از هر دو دوست 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

سلام داش مهدی عزیز  :big hug:  :big hug:  :big hug:

مهدی جان تمام این کارارو انجام دادم هنوز مشکل پابرجاست . اصلا داستانی شده واسم  :laughing:  :laughing: . پیداش کنم پدرشو در میارم  =))  =))

تازه هم ویندوز عوض کردم . نمیدونم . از نوع ویندوز نمیتونه باشه . تا حالا چیزی اینجوری اذیتم نکرده بود  ~x(  ~x(  ~x(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببین لای هیت سینک خاک نگرفته =))  =))

لینک به دیدگاه

راستی آنتی ویروس 360 total security نصب کردم 

تا الان اول کار 4 تا ویروس شناسایی کرده تو فایلام خداکنه از همونا باشه . 5 ترا اسکن کنه فکر کنم شب بشه  *dry#  *dry#  *dry#

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...