رفتن به مطلب

معظلی بسیار بزرگ در بین کودکان

Logan2020
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

ممنون الان به یک پست دیگه منفی داده.

هشدار اخر

اونم مثبت دادم پاک شد

لینک به دیدگاه

• ارسال 66
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

ممنون الان به یک پست دیگه منفی داده.

هشدار اخر

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showuser=54

شما به این مدیر پیغام بده و نظراتی که بهت تو این تاپیک منفی داده بودن رو لینکشو بهش بده 

پیغام میده به اونی که بهت منفی داده و ازش توضیح بابت منفی دادنش میخواد اگه توضیحاتش قانع کننده نبود امتیاز هشدار بهش میده در صورت تکرار کاربریشو برای همیشه از فروم مسدود میکنن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ما ایرانی ها تو تکنولوژی و سیاست احمقترین آدم های دنیا هستیم و باهوش بودنمون یک توهم داخلیه!

پدر و مادر ها هیچ نظارتی روی بازی هایی که انجام میشه و و یا محتویات موبایل و تبلت ندارند که نشون دهنده ی سطح فرهنگ پایین جامعه و بیسوادیه کامله!

بردار زاده ی من 7سالشه یک ماه پیش تلبتم رو خواست که باب اسفنجی بازی کنه دیگه بازیش خیلی طول کشید منم تبلتم رو نیاز داشتم گفتم بده گفت دارم بازی میکنم بعد دیدم رفته تو گالری داره عکسهای گروه موسیقی serebroرو نگاه میکنه که کمی س......ک...........س....ی هست وقتی تبلت رو ازش گرفتم دیگه بهش تبلت ندادم فوری هم به داداشم گفتم

بچه تا 5دقیقه فقط به دیوار خیره شده بود که اون عکسا یعنی چی!

در اختیار گذاشتن گوشی و تبلت و اینترنت  به زیر 16سال خریت محضه وجود همچین بچه هایی تو اینترنت باعث فلاکته!

من از 12سال پیش که اولین بارم بود به اینترنت وصل شدم همیشه با نظارت خانواده ازش استفاده میکردم

دوست من مشکل حماقت نیست! عدم آگاهی و تعهد در سطح فردی و عدم فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در سطح کلان موجب اینطور اتفاق ها میشه!

فناوری ماهیتا چیز خوبی هست ولی وقتی که هرچیزی از فناوری های نوین وارد کشورمیشه بدون هیچ فرهنگ سازی در دسترس عموم قرار میگیره! بعد رئیس جمهور وقت میاد تو رسانه عمومی اعلام می کنه ما سیم کارت رو کردیم 5 هزار تومان که دست هر شیر خور بچه ای یدونه اش افتاده و این رو جز خدمات خودش در سطح جامعه میدونه، چه اتفاقی رخ میده !!!

پیشنهاد می کنم حتما سخنرانی خانم شری ترکل رو از سایت TED ببینید که سه سال پیش هشدارهایی در زمینه اینترنت و فراگیری شبکه های اجتماعی در آینده میده ولی اینجا تا وقتی یه اتفاق جدید تبدیل به معضل نشه هیچ کسی گوشش بدهکار نیست! اون زمان دیگه اگر راهی هم باشه شخصی هست و نمیشه اون رو برای کل جامعه تجویز کرد.

لینک به دیدگاه

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showuser=54

شما به این مدیر پیغام بده و نظراتی که بهت تو این تاپیک منفی داده بودن رو لینکشو بهش بده 

پیغام میده به اونی که بهت منفی داده و ازش توضیح بابت منفی دادنش میخواد اگه توضیحاتش قانع کننده نبود امتیاز هشدار بهش میده در صورت تکرار کاربریشو برای همیشه از فروم مسدود میکنن

با تشکر دوست عزیز @};-  گزارش دادم

لینک به دیدگاه

دوستان من شغلم نصب بازی و برنامه های  آندروید و کلا کارگوشی و تبلته

چون نزدیک محلمون مغازه دارم اکثر مشتری ها هم بچه های 7 تا 12 سالن 

که واسه نصب بازی بیشتر میان

حالا مشکل اصلی :

80 درصد تبلتها و گوشیهایی که این بچه های (مذکر) برام میارن عکس و فیلم

مبتذل یعنی  ایکس کامل دارن وقتی ازشون میپرسم اینا چیه هل میشن

و میگن این رو یکی از دوستام اشتباهی برام فرستاده یا برادرم کپی کرده و غیره

جرات نداشتم اونایی هم که با مادر پدرشون بودند به والدینشون بگم چون مطما بچشون

رو دست بالا میگیرن که اون رو چه به این حرفا و ...

ولی این واقعیتیه که من هر روز میبینم که یه بچه 7 تا 12 ساله با این فضاحت روبرو هست یعنی او بچه از همین الان

باید تو فکر این مسائل باشه .

در رابطه با سرک کشیدن

اگه یه شغل داشته باشین روزی حداقل 20 تا گوشی یا هرحافطه داری واست بیارن کارشون رو انجام بدی باید برای نصب و کپی کردن فایل ها حتما باید به پوشه ها دسترسی داشته باشی

و کسی هم که شغلش اینه دیگه اینقدر تکراری شده که حتی فایل های شخصی دیگران هم براش مهم نیست که بره سرک بکشه و کپی برداری کنه چون چیزیه که رو هر حافظه ای هست و مگر پست ترین آدم سواستفاده کنه

که خدا رو شکر ما نیستیم  این رو مطمن باش دوست من و گرنه نمی اومدم اینجا پست بدم . بجای این حرف ها بهتره به فکر آینده سازان نمون باشیم که در چنین سنی با ضعف و (ش.ه.و.ط) زودرس  بزرگ بشن عزیز من

خیر جناب این کار شما درست که نیست توجیح کردنش اصلا قابل قبول نیست. من خودم برای یکی از دوستام که کار کامپیوتر لپتاپ و تبلت انجام می داد دو سالی کار می کردم.این 2 سالی که من شاگرد این دوستم بودم شاید 300 400 تا تبلت و لپ تاپ و کامپیوتر و غیره آوردن برای تعمیر یا نصب بازی و برنامه. دریغ از حتی یکبار که به خودمون اجازه بدیم که وارد حریم خصوصیشون بشیم و فایل های شخصیشون رو چک کنیم. همیشه هم بهشون ذکر می کنیم که اگه قرار شد که تبلت یا لپ تاپتون بمونه اینجا فایل های شخصیتون رو از جاهای قابل دید و دست رسش بردارید.حتی ادارات امنیتی مثل آگاهی ،ارشاد و اماکن هم بدون مجوز حق گشتن هارد و اطلاعات سیستم یا تلفن مردم رو ندارند.اونقت شما به راحتی به خودتون اجازه دادید که وارد حریم خصوصی افراد بشید و فایل هاشون رو چک کنید! توجیح شمام اینکه براتون مهم نیست و من سوء استفاده نمی کنم پس اوکی هستش برام که فایل های مردم رو چک کنم و بعد بیام داخل یه فضای عمومی بگم 80 درصد ملتی که وسیلشون رو میدن دست من داخلش فایل و عکس فلان و بهمان دارن!شما اصلا حق این کارو ندارید و در جایگاهی هم نیستید که حق قانونی این کارو داشته باشید....

در مورد اون مسئله هم پدر مادر ها اگه بشینن وقت بزارن برای بچشون و درست بهش آموزش بدن و علاوه بر نظارت خودشون رو با مسائل و روزمرگی بچشون قاطی کنن، همچین اتفاقاتی نمی افته .ضمن اینکه اصلا خرید یه تبلت 300-400 تومنی و اختیار کامل اونو دادن به یه بچه 10-12 ساله اصلا درست نیست.یه قسمت بزرگیش هم به خاطر آشنا نبودن پدر و مادر ها با وسایل الکترونیکی جدید هستش.بلاخره وضعیت جوریه که اون طوری که پدر مادر ها توی دهه ی 60-70 بچه تربیت می کردن نمی شه بچه های 80 و 90 رو تربیت کرد...باید روش رو عوض کرد.ضمن اینکه نقش پدر مادر پرنگ تره چون بلاخره بچه حتی مدرسه هم که بره 6-7 ساعت مدرسه میره و بقیش رو بازم خونشه پیش پدر مادرش.

لینک به دیدگاه

نمیخوام ادای روشن فکرا رو در بیارم اما سرک کشیدن تو فایل های مردم از نگه داری  فیلم پو*رن هم بدتره ...

ویرایش شده توسط NO_TIME_FOR_RELOADING
لینک به دیدگاه

اون قسمت سرک کشبدن دورش خط بکشید درست غلطش به خودشون مربوط بیخیال  :)

موضوع تایپک این هست کودکان این دوره میخان چه ادم هایی و با چه فکریی برای اینده خود باشن 

اینجور عکس ها فیلم ها باعث از بین رفتن احساس دوست داشتن و حس زندگی مشترک میشه 

ما که بچگی از این عکس ها ندیدیم با اشنا شدن با اینترنت از 17 سالگی این شدیم که الان بی حسی به ادما اطراف شدیم 

وای به حال این  ها خدا بهشون رهم کنه  :laughing:  :)

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

دوستان من شغلم نصب بازی و برنامه های  آندروید و کلا کارگوشی و تبلته

چون نزدیک محلمون مغازه دارم اکثر مشتری ها هم بچه های 7 تا 12 سالن 

که واسه نصب بازی بیشتر میان

حالا مشکل اصلی :

80 درصد تبلتها و گوشیهایی که این بچه های (مذکر) برام میارن عکس و فیلم

مبتذل یعنی  ایکس کامل دارن وقتی ازشون میپرسم اینا چیه هل میشن

جرات نداشتم اونایی هم که با مادر پدرشون بودند به والدینشون بگم چون مطما بچشون

رو دست بالا میگیرن که اون رو چه به این حرفا و ...

ولی این واقعیتیه که من هر روز میبینم که یه بچه 7 تا 12 ساله با این فضاحت روبرو هست یعنی او بچه از همین الان

باید تو فکر این مسائل باشه .

در رابطه با سرک کشیدن

اگه یه شغل داشته باشین روزی حداقل 20 تا گوشی یا هرحافطه داری واست بیارن کارشون رو انجام بدی باید برای نصب و کپی کردن فایل ها حتما باید به پوشه ها دسترسی داشته باشی

و کسی هم که شغلش اینه دیگه اینقدر تکراری شده که حتی فایل های شخصی دیگران هم براش مهم نیست که بره سرک بکشه و کپی برداری کنه چون چیزیه که رو هر حافظه ای هست و مگر پست ترین آدم سواستفاده کنه

که خدا رو شکر ما نیستیم  این رو مطمن باش دوست من و گرنه نمی اومدم اینجا پست بدم . بجای این حرف ها بهتره به فکر آینده سازان نمون باشیم که در چنین سنی با ضعف و (ش.ه.و.ط) زودرس  بزرگ بشن عزیز من

کاملا تایید میشه

اکثر افراد متاسفانه این مشکل رو دارن کودکان هم که جای خود

مورد اول

دیروز یه پدر و پسر اومدن پدر با ذوق تمام میگه GTA دارین

میگم نه ما گیم غیر مجاز نمی فروشیم

میگه مگه غیر مجازه؟

میگه تو اکثر کشور ها بعلا از استرالیا و ... بگیر تا ایران

برای این سن بچه شما هم مناسب نیست

پسره از رو رفته پدره میگه خوب الان از کجا می تونم بخرم؟

-------------------

مورد دوم

یه شرکت فروشگاهی بود 4 تا سیستم داشتند قرار بود ویندوزشونو عوض کنم و شبکه بکنم

دیدم هارد مدیر شرکت ایراد داره خیلی بد پارتیشن بندی شده

به اش گفتم گفت درستش کن

دوباره پارتیشن بندی کردم

فرداش اومده گفته همه فایل های شرکتی رو پاک کردی :( :wacko: همه رو باید برگردونی وگر نه پول نمیدم

رفتم میگم چی پاک شده

میگه یه فولدر به اسم فلان بود تو E

زدم سرچ دیدم درگ کرده تو پوشه دیگه

باز کردم ببینم چیزی توش بود

توش پر بود از فیلم های ....

خودش نبود به منشیش گفتم حل شد

چند روز بعد رفتم دیدم دوباره ویندوز بالا نمیاد کیسو باز کردم دیدم هارد رو کف کیسه میگم پیچاش کو میگه تو خراب کردی جاتون خالی یه عبدالله چکی هم حواله کرد بهمون :laughing:

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

نمیخوام ادای روشن فکرا رو در بیارم اما سرک کشیدن تو فایل های مردم از نگه داری  فیلم پو*رن هم بدتره ...

سرک کشیدن چیه

طرف عکس دوست د.خ.ت رشو زده دسکتاپ خود دست تاپ هم پره فیلم هست کجای کاری مرد مومن

لینک به دیدگاه

کاملا تایید میشه

اکثر افراد متاسفانه این مشکل رو دارن کودکان هم که جای خود

مورد اول

دیروز یه پدر و پسر اومدن پدر با ذوق تمام میگه GTA دارین

میگم نه ما گیم غیر مجاز نمی فروشیم

میگه مگه غیر مجازه؟

میگه تو اکثر کشور ها بعلا از استرالیا و ... بگیر تا ایران

برای این سن بچه شما هم مناسب نیست

پسره از رو رفته پدره میگه خوب الان از کجا می تونم بخرم؟

-------------------

مورد دوم

یه شرکت فروشگاهی بود 4 تا سیستم داشتند قرار بود ویندوزشونو عوض کنم و شبکه بکنم

دیدم هارد مدیر شرکت ایراد داره خیلی بد پارتیشن بندی شده

به اش گفتم گفت درستش کن

دوباره پارتیشن بندی کردم

فرداش اومده گفته همه فایل های شرکتی رو پاک کردی :( :wacko: همه رو باید برگردونی وگر نه پول نمیدم

رفتم میگم چی پاک شده

میگه یه فولدر به اسم فلان بود تو E

زدم سرچ دیدم درگ کرده تو پوشه دیگه

باز کردم ببینم چیزی توش بود

توش پر بود از فیلم های ....

خودش نبود به منشیش گفتم حل شد

چند روز بعد رفتم دیدم دوباره ویندوز بالا نمیاد کیسو باز کردم دیدم هارد رو کف کیسه میگم پیچاش کو میگه تو خراب کردی جاتون خالی یه عبدالله چکی هم حواله کرد بهمون :laughing:

عبدالله چکی چی بوده ؟  :laughing:  :-?  خداروشکر که من جا تو نبودم طرف یک نره ماده تو صورتش میکاشتم  :mad:  *dry#  *dry#  *dry#

لینک به دیدگاه

وقتی ازشون میپرسم اینا چیه هل میشن

خوب شما با اینکار علاوه بر اینکه اون بچه رو بازنداشتین از اون کار

یک دروغ گویی به کارش اضافه کردین یک ترس و یک گوشه گیری

بهترین کار اینه که شما یا والدین غیر مستقیم با بچه حرف بزنن

مثلا پسرم بعضی موارد هستند که شما نباید ببینی برات خوب نیست اگه انجام بدی برای بدنت ضرر داره فلان اتفاق برات میوفته و ... (البته چون سن اینا خیلی کمه بحث منطقی باهاش خیلی سخت میشه کرد)

دومین راهی که به ذهن می رسه اینه که حداقل بگین به اینا نگاه نکن البته جوری بگین که تاثیر بزاره

اینم جهت تلطیف فضا:

http://www.aparat.com/v/A38TO

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والدینیشون هم باهاشون هماهنگ هستن چیو به والدینیشون بگی فوقش بهت میخندن 

دیگه این زمونه اون ترتبیت قدیم نیست الان فرق کرده کسی اونجوری با فرزندش رفتارنمیکنه 

لینک به دیدگاه

عنوان تاپیک غلط املایی داره، اکنون متوجه شدم:

معظل نادرست و معضل درست هست.

لینک به دیدگاه

من که نفهمیدم ماجرا چی شد برا چی؟ ولی مگه بچه هارو لک لکا نمیارن؟ :-?  :-?

لینک به دیدگاه

من که نفهمیدم ماجرا چی شد برا چی؟ ولی مگه بچه هارو لک لکا نمیارن؟ :-?  :-?

=))

لینک به دیدگاه

عبدالله چکی چی بوده ؟  :laughing:  :-?  خداروشکر که من جا تو نبودم طرف یک نره ماده تو صورتش میکاشتم  :mad:  *dry#  *dry#  *dry#

Ap dollyo chagi

یا

آپ + دولیو + چاگی = جلو + چرخش + ضربه پا

یا

اب دولا چگی به اختصار توسط بعضی از گزارشگران

که ما تو جمع خودمون میگفتیم عبدالله چکی

نوعی ضربه در تکواندو هست که توسط پا به پهلو طرف میزنن

البته اینو صرفا به خاطر همون طنزش گفتم

در واقع طرف کاراته کار بود (به گفته خودش دان 3) (ضر زیاد میزد)

یک مایی گری

یک مشت

یک ضربه دیگه که نمی دونم چی بود شبیه دوره کوتیی (یه اصطلاح ترکی)

که چون من خودم رزم ایران کار کرده بودم همه رو دفاع کردم و معمولا شخصیتم اینطوریه که کسی رو نمی زنم(مخصوصا بزرگتر از خودم -از نظر سن- و کوچکتر از خودم از نظر هیکل) (اگه مجبور بشم سیگنیچر انجام میدم) تو عمرم یکی رو زدم با 2 تا انگشت به یکی از اعصاباش 45 دقیقه رو زمین بود خودمم از ترس اینکه بمیره داشتم سکته می کردم

میشه بگین چند سالش بوده طرف

یکی دوتا نیست که

شاید از 15 مورد

1 مورد زیر 15 سال

3 مورد حدود 18

9 مورد 22

2 مورد بالای 27-28

مگه بچه هارو لک لکا نمیارن؟  =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...