رفتن به مطلب

آیا تلویزیون با بازی کردن و کارهای گرافیکی خراب میشه ؟

Mohammad22
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام ، راستش داییم اینا یه تلویزیون 42 اینچ توشیبا گرفتن و حدود دو - سه سال بعد xbox 360 وصل کردیم بهش و یه 3 - 4 ساعت بازی کردیم ( البته قبلا هم xbox بهش وصل کردیم و با kinect بازی می کردیم حدود 3 - 4 ساعت البته نه زیاد ) کلا تا الان حدود 4 - 5 بار xbox را به تلویزیون زده بودیم که آخرین باز صفحه تلویزیون مشکی شد و یه نفر اومد که درستش کنه گفتش قدرت گرافیکی xbox و کامپیوتر خیلی زیاده تلویزیون ها هم تحمل این قدرت رو ندارن پس تلویزیون خراب میشه - حالا میخوام بدونم این واقعا درسته یا نه ؟ مثلا اگه لپ تاپمو به تلویزیون LG 42LB58200 Smart LED TV بزنم و با نرم افزارهایی مثل maya , adobe after effects و فتوشاپ کار کنم مشکلی پیش نمیاد ؟ اگه باهاش بازی هایی مثل witcher 3 و watch dogs را بازی کنم چطور ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیر هیچ ربطی نداره، البته استفاده زیاد و طولانی مدت میتونه باعث کاهش عمر بشه اما نه اینکه ربطی به قدرت کنسول داشته باشه

خیالتون راحت با تماشای شبکه معارف :D هیچ فرقی نداره  اینا از روی اطلاعات غلطه یا وسواس های بی دلیله

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

سلام ، راستش داییم اینا یه تلویزیون 42 اینچ توشیبا گرفتن و حدود دو - سه سال بعد xbox 360 وصل کردیم بهش و یه 3 - 4 ساعت بازی کردیم ( البته قبلا هم xbox بهش وصل کردیم و با kinect بازی می کردیم حدود 3 - 4 ساعت البته نه زیاد ) کلا تا الان حدود 4 - 5 بار xbox را به تلویزیون زده بودیم که آخرین باز صفحه تلویزیون مشکی شد و یه نفر اومد که درستش کنه گفتش قدرت گرافیکی xbox و کامپیوتر خیلی زیاده تلویزیون ها هم تحمل این قدرت رو ندارن پس تلویزیون خراب میشه - حالا میخوام بدونم این واقعا درسته یا نه ؟ مثلا اگه لپ تاپمو به تلویزیون LG 42LB58200 Smart LED TV بزنم و با نرم افزارهایی مثل maya , adobe after effects و فتوشاپ کار کنم مشکلی پیش نمیاد ؟ اگه باهاش بازی هایی مثل witcher 3 و watch dogs را بازی کنم چطور ؟

درود

همونطور که جناب خبات فرمودند استفاده از دستگاه های جانبی هیچ تاثیری روی عمر تلویزیون نداره ، اگر اشتباه نکنم کنسول شما نهایتا بتونه رزولوشن 1920.1080 به تلویزیون شما بده و تلویزیون شما هم دقیقا نهایت ساپورت رزولوشنش همین مقدار هست و هیچ مشکلی وجود نداره ، پس با خیال راحت استفاده کنید .

لینک به دیدگاه

گول و فریبی رو که ما توی دوران بچگی خوردیم رو نخورید اون موقع هم واسه این که نذارن یه ساعت بشینیم پای میکرو و سگا و مرتال کمبات و سوباسا و فیفا 98 و قارچ خور و... بزنیم این حرف هارو با شربت استامینوفن میدادن به خوردمون :wacko: :crying: :(  دوره ما مادر چوبین و هاچ زنبور عسل و اون یکی سرن تی پی تی رو هم همینطوری سرمون رو گول مالیدن رفت :-? ~x( :D  شما گول نخورید ^_^ :) @};-

ویرایش شده توسط apple2070
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گول و فریبی رو که ما توی دوران بچگی خوردیم رو نخورید اون موقع هم واسه این که نذارن یه ساعت بشینیم پای میکرو و سگا و مرتال کمبات و سوباسا و فیفا 98 و قارچ خور و... بزنیم این حرف هارو با شربت استامینوفن میدادن به خوردمون :wacko: :crying: :(  دوره ما مادر چوبین و هاچ زنبور عسل و اون یکی سرن تی پی تی رو هم همینطوری سرمون رو گول مالیدن رفت :-? ~x( :D  شما گول نخورید ^_^ :) @};-

دقیقاً سگا ....... :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :D @};-

لینک به دیدگاه

از همتون ممنونم. یه سوال دیگه - لپ تاپ من رزولوشنش 1366 در 768 اگه به اون تلویزیونی که گفتم وصل کنم رزولوشنشو میتونم بالاتر ببرم ؟

ویرایش شده توسط hamed86
لینک به دیدگاه

از همتون ممنونم. یه سوال دیگه - لپ تاپ من رزولوشنش 1366 در 768 اگه به اون تلویزیونی که گفتم وصل کنم رزولوشنشو میتونم بالاتر ببرم ؟

خیر.اما فکر کنم لب تاپت رزولوشن فول اچ دی رو ساپورت کنه.

لینک به دیدگاه

اخ گفتی

دلم خونه بخدا....میشستیم پای تلویزیون 14 اینچ سیاه سفید چشامون کور میشد...میگفتن سگا رنگی و خراب میکنه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

=))  =))  =))  =))  =))  =))  =))

این شخص ارزشمند حرف دیگه ای نزد که ازش یاد بگیریم و سر لوحه زندگی خودمون قرارش بدیم؟؟؟؟؟ 

مگه قدرت گرافیکی مثل قدرت فیزیکیه که تحملش رو نداشته باشن؟؟؟ ایشون قبلا مکانیکی چیزی نبوده؟؟؟  :laughing:  :laughing:  =))  =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

=))  =))  =))  =))  =))  =))  =))

این شخص ارزشمند حرف دیگه ای نزد که ازش یاد بگیریم و سر لوحه زندگی خودمون قرارش بدیم؟؟؟؟؟ 

مگه قدرت گرافیکی مثل قدرت فیزیکیه که تحملش رو نداشته باشن؟؟؟ ایشون قبلا مکانیکی چیزی نبوده؟؟؟  :laughing:  :laughing:  =))  =))

لابد به دلیل شدت آسیب ناشی از گیمینگ طی این چند سال، یه هزینه چند برابری هم گرفته *dry#

لینک به دیدگاه

لابد به دلیل شدت آسیب ناشی از گیمینگ طی این چند سال، یه هزینه چند برابری هم گرفته *dry#

بله داییم مجبور شد پنلشو عوض کنه که حدود 700-800 هزار تومن خرج کرد. از همه دوستان ممنونم به خاطر جواب هاشون.

لینک به دیدگاه

قبلا من تلویزیون پارس داشتم انقدر میکرو بازی کرده بودم رنگ تلویزیون  چند بار خراب شد  فرستادیم سرویس کردن درست شد -ولی تلویزونهای lcd و led مشکلی براشون پیش نمیاد

لینک به دیدگاه

یاد حرف بابام افتادم که در دوران طفولیت بهم میگفت اینقد با تلویزیون میکرو سگا بازی نکن خراب میشه :)))))))))))))))))))

ویرایش شده توسط Oceanic
لینک به دیدگاه

یک فرمول هم از صحبتهای طرف بدست میاد.

قدرت xbox360در قدرت کامپیوتر در فاصله شما از تلوزیون =خرابی تلویزیوندر کسر ثانیه.

که میتونه معادله هم باهاش درست کنی.

ویرایش شده توسط **pouya**
لینک به دیدگاه

یک فرمول هم از صحبتهای طرف بدست میاد.

قدرت xbox360در قدرت کامپیوتر در فاصله شما از تلوزیون =خرابی تلویزیون در کسر ثانیه.

که میتونه معادله هم باهاش درست کنی.

:laughing:  :laughing:  :laughing:

ویرایش شده توسط mohammad.amin89
لینک به دیدگاه

عجب

یادمه اینارا بهم میگفتن ولی تو کت من نمیرفت بکوب بازی میزدم سیو هم که اون زمان نبود به غیر از چنتا بازی که بین مرحلها پسورد داشت

لینک به دیدگاه

واسه من برعکس بود، زیاد سگا بازی می کردم، خودِ سگا داغ میکرد و خراب میشد، تلویزیون آخ نمی گفت. واقعیتش از 16 سال پیش تا الان یه تلویزیون 14 یا 15 اینچی دارم، توی این تلویزیون انواع بازی های میکرو، سگا، پلی استیشن 1 و 2 و حتی Xbox 360! هم بازی کردم. ساخت شرکت JVC هستش. سگ جون ترین تلویزیونی که دیدم اینه : )) تازه یبار هم از فاصله چند متری سقوط کرد بازم چیزیش نشد :D

لینک به دیدگاه

واسه من برعکس بود، زیاد سگا بازی می کردم، خودِ سگا داغ میکرد و خراب میشد، تلویزیون آخ نمی گفت. واقعیتش از 16 سال پیش تا الان یه تلویزیون 14 یا 15 اینچی دارم، توی این تلویزیون انواع بازی های میکرو، سگا، پلی استیشن 1 و 2 و حتی Xbox 360! هم بازی کردم. ساخت شرکت JVC هستش. سگ جون ترین تلویزیونی که دیدم اینه : )) تازه یبار هم از فاصله چند متری سقوط کرد بازم چیزیش نشد :D

=))  =))  =))  مطمئنی اونی افتاده تلویزیون بوده ؟ شاید گاوصندوق بوده و تو تاریکی فک کردی تلویزیونه ... چون به تلویزیونا ا گل نازک تر بگی اصلا روشن نمیشن ... =))  =))  =))

خبات آواتارت تو حلقم ... چقدر بهت شباهت داره  =))  =))  =))

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...